...ASTRALNA PUTOVANJA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sunch4ny:
ovako sta se tice droga tu ja nazalost imam iskustva marijuana je ok za ap stvarno mozes doziviti je lakse gljive su jako ok za ap --cak su ih i samani papali nebili doziveli isto ibogain nisam probo ali to je najjajajce za ap gdje ljudi znaju biti van tjela 24 sata sto je i ujedno opasno da ne dehidriraju itd(to sam cuo od plecka dr.sc.nisam siguran)kokain +speed + vrlo lose pa cak u narednih tjedan dana jer opterecuju srce i zivce za xtc neznam ali prije 3 godine kad sam pojeo predzadnji :D osjetio sam kako mi se duh dize iz tjela i doslovno sam se grlio rukama da mi dusa ne odleti jer sam mislio da cu tako umrjet :lol: :lol: filmovi koje sam imao na bombonbima su jaaaaako slicni flashevima prije ap -a pa skoro isti...to su moja iskustva droga i ap makar da svi na svim siteovima kazu da droge ne pospjesuju dozivljaj ap i obe a makar da je osobno mislim da neke supstance ih pospjesuju ...pozdrav :wink: ps :nemojte se drogirat !!!jer je veci izazov ap bez droge i ostalih pomagala i prirodniji i zdraviji naravno !! :!: ;-)
ps :ono sto mene uvjek saj.. prilikom pokusaja ap a je to sto me svaki cas na tjelu nesto zasvrbi i onda se toliko izivciram da sam lud od toga grrgrgrgrrr (perem se inace prije spavanja :lol: :lol: :lol: )

Sto se tice droga ima jedan zanimljiv sajt koji prodaje tablete koje su specijalno pravljene za postizanje AP i ostalih nivoa svesti:http://www.magneurol.com. Misli...o ovom sajtu i ovim tabletama. Pozdrav
 
E ovako,krenula ja da citam ovu temu od pocetka stigla sam do 14 strane i nemogu vise. Zato bi bilo lepo kad bi mi neko objasnio kakve su pripreme potrebne pre astralne projekcije.
I kako se meditira!?Bila bih zahvalna kad bi mi neko sve to objasnio................
 
the_411

ima puno da se pricha i objashnjava

ako te stvarno zanima nadji mene ili _jackass_-a na ircu

bicemo radi da sve pojasnimo

shto se tiche fizichke i psihichke pripreme , stvarno treba da se dosta pripremash i ako si istrajna rezultat necje izostati i to mnogi chak i odavde mogu da ti potvrde
 
carevi, a sto se vi ne nadjete na sledeci nacin:
svi se dogovorite kad cete imati ta putovanja (bez droga, shvatio sam, u redu je!!!), i svi u isto vreme bestelesno zapalite u afriku... ili na juzni pol, jos bolje... ili na neku plazu... zamislite jedan veliki sank sa koktelima razlicitim, dobrom hranom i dobrom muzikom... mozete i mene da zamislite i ja cu se valjda stvoriti tamo (ali ja bez Ume Thurman ne dolazim, samo da znate!!!)... i napravite jednu veliku bestelesnu, astralnu zurku...
 
Astralna putovanja su ne samo moguca vec i mnogo cheshca nego shto se misli...moguce je ostvariti astralno putovanje nesvesno,tachnije bez zelje da se to uradi( obichno u snu),a svesno izazvati isto je malo drugachija pricha,za koju je neophodna priprema u smislu kontrole uma,kao i biranje nachina odnosno odabrati neku od tehnika kojom se moze izvesti...
Pitanje je samo zashto bi to neko radio,odnosno da li onaj ko zeli to vidi svrhu,jer se obichno primenjuje zaradi sakupljanja odredjene vrste informacija...
uostalom preshiroka thema za ovaj forum...u svakom sluchaju nije se potrebno igrati onim stvarima koje neko nije dobro savladao i uchinio sebe sigurnim u ono shto radi...
 
Pozdrav

Ja imam mnogo razloga i to mnogo ti razlozi nisu u ovom fizickom svetu vecu u vecem delu astral dubljem delu, saznao sam da se projektuje dok spavam i idem kako da kazem u hram u astralu i ne pamtim snove po neki put zapamtim sta sam radio u tom hramu ali o tom hramu ne mogu da pisem ima dosta a mene mrzi da kucam cini mi se da sam nekoliko postova unazad napisao neke stvari o hramu.
 
Talamasca:
Pozdrav

Ja imam mnogo razloga i to mnogo ti razlozi nisu u ovom fizickom svetu vecu u vecem delu astral dubljem delu, saznao sam da se projektuje dok spavam i idem kako da kazem u hram u astralu i ne pamtim snove po neki put zapamtim sta sam radio u tom hramu ali o tom hramu ne mogu da pisem ima dosta a mene mrzi da kucam cini mi se da sam nekoliko postova unazad napisao neke stvari o hramu.

:lol: :lol:
Džebote čovo, odmori malo, uzmi si vazduh :) Polako... Šta se tebi desilo u životu? :)
 
vidim svasta se ovde desava. ima ovde svakojakih. o napred ponmudjenoj temi neznam mnjogo ali mislim da necu mnogo pogresiti. ovde postoji 2 vrste ljudi pocetnici i neznalice
hajde da necepidlacimo postoji i par ljudi iz pozadine za koje verujem da i znaju nesto
druga stvar ovde nema samo astralnih projekcija. ljudi ovde govore o svacemu, mesaju natrijum i vodu i sveopste pitanje je koliko uopste imaju pojma. vec sam naveo da neznam nista ali po pitanju ove teme SIGURAN SAM DA SE ASTRALNA PROJEKCIJA NE UCI
DEFINISITE UOPSTE ASTRALNU PROJEKCIJU. IGRATE SE TU SA SVIM I SVACIM I GOVORITE O TUDJIM ISKUSTVIMA ALI STA JE OVDE VASE. TEMATIKA KOJOM SE BAVITE JE NEODEDJENA, NISTA NISTE DEFINISALI. A POZNAJUCI SVE STA SE DESAVA MNOGIMA CE OVO BITI NA STETU NEGO NA KORIST. VERUJEM DA STVAR KOJU ZOVETE ASTRALNA PROJEKCIJA DOLAZI URODJENO. DA TAKO NAZOVEMO TO JE I DAR I PROKLETSTVO, NIJE TO NESTO STO SE UCI. TIM SE LJUDIMA TO DESAVA SPONTANO VAN NJIHOVIH SVESNIH MISLI, PRIZELJKIVANJA I OCEKIVANJA. ZATO MAKAR NIKADA VISE NE PROGOVORIO BICU SLOBODAN DA KAZEM I OVO
NEKA SE UKLONE ONI KOJI MLATE PRAZNU SLAMU. OVDE TREBA KRVNICKA OZBILJNOST, VECA MOC PROUZROKUJE I VECE OBAVEZE, TREZVENOST
ONIMA KOJI PAK ZNAJU NESTO NEKA SLEDE SVOJE SRCE, ZNACE STA SMEJU A STA NE. DOBRO SVAKAKO TAKVIM LJUDIMA TREBA POMOC ALI NEKA ZNAJU DA SVI TALENTI POTICU IZNUTRA A NE SPOLJA. HAJDE DOKAZITE SE VI KOJI GOVORITE O ASTRALNIM PROJEKCIJAMA, POKAZITE STA JE TESLA MISLIO
KADA JE GOVORIO DA SVE POSTAJE I NASTAJE IZ ETRA. KO ZNA MOZDA NEKO OD VAS OTKRIJE KAKO JE USPEO DA NAPRAVI AUTO NA STRUJU. VERUJEM DA CAK I NJEGOV IZRAZ ETRA JE POMALO NEODREDJEN ALI DOVOLJNO DA KRENETE
OD NECEGA. ZA TESLU SE INACE ZNA DA JE DOZIVEO KRIZU I DA JE U TO VREME BIO IZRAZITO SENZITIVAN. OCEKUJEM POZITIVNE REZULTATE OVDE!!!!!!!!!
 
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ok!!!! :lol:
btw da nije bilo ove teme i ovog foruma vec bi odavno zavrsio na psihijatriji zbog onog sta mi se desavalo prilikom sna a najvjerovatnije bi me doktorica poslala tamo kad bi joj rekao dA dozivljavam snazne vibracije zujanje u usima i ukocenost tjela prilikom spavanja ....
 
Sunch4ny:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ok!!!! :lol:
btw da nije bilo ove teme i ovog foruma vec bi odavno zavrsio na psihijatriji zbog onog sta mi se desavalo prilikom sna a najvjerovatnije bi me doktorica poslala tamo kad bi joj rekao dA dozivljavam snazne vibracije zujanje u usima i ukocenost tjela prilikom spavanja ....
Zbog ovakvih stvari (kada imas mogucnosti da bar savetom nekome pomognes) vredi ziveti.
 
Pozdrav

Tek tu ako meni ne veruje u ono sto sam napisao nema veze posto ja znam da mogu i da sam uspeo a tvoj problem ako mi ne verujes.Naravno svako se rodi sa spsobnoscu da se projektuje to je prirodna stvar i ako stalno vezbas vezbaas radis imaces veces sanse da se brze projektuje tako bar ja mislim.
Ovo u vezi tesle si lepo rekao etar postoje eterince porekcije one su kako da kazem ispod astrala u etericnoj proekciji se reflektuje nas fizicki svet, vecina ljudi koji se projektuju projektuju se kako da kazem u etericnom delu tu je u pocetku kretanje malo otezano kao kada pono ucis da hodas lol :) Ali ne kapiram kakve veze etar ima sa Nikolom Teslom ako mislis da se i on projektovao i komunicirao sa nekim visim bicima ne znam sve je moguce :roll:
 
tek tu
VECA MOC PROUZROKUJE I VECE OBAVEZE - ne bih rekao da je to moc, isto tako moze da se kaze da je hodanje moc
STVAR KOJU ZOVETE ASTRALNA PROJEKCIJA DOLAZI URODJENO - mora de se onda 80% tibetanaca rodi sa time
SIGURAN SAM DA SE ASTRALNA PROJEKCIJA NE UCI - sigurno se ne uci, po meni nje postanes svestan, pa je uvezbas.
Ali pre svega, mislim da treba nauciti sebe stisati misli, tj. naci unutrasnji mir
 
Da dusa izadje iz tela i "drzi se"srebnom nitnom?!Nema sanse ,nemogu da poverujem u to.Moze samo podsves ili nase misli kao energija da u snu ili u nekoj hipnozi,meditaciji "izadju"i posete nekog ili nesto pa cak i buducnost.To se najcesce desava u snu nesvesno,a ako toneko hoce da radi "svesno"nek mu je Bog u pomoci,ja se sa tim nebih igrala!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top