Quantcast

...ASTRALNA PUTOVANJA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Talamasca

Zainteresovan član
Poruka
279
Pozdrav

Dosta sam primetio da se u knjigama i tako dobrim romanima kaze nesto o tim stvraim negde cak i pisac vidi svet malo drugacije svetliji vise boja itd,,, kao da gleda kroz trece oko razumes sta hocu da kazem, cak sam pritmetio na casovima veronauke koliko je sve vezeano za to sve te metafizicke sposobnosti sve je povezano.

Sunch4ny

Obećava
Poruka
76
ja sam ko klinac cito djeciu knjigu tajna bolnice ili tako nekako sl u toj knjizi glavni junak se razboli i zavrsi u bolnici no tamo ima jedan decko koji nije mogo da hoda ali je dobio spozobnost tj nekako je nesvjesno naucio da izlazi iz svog tjela i tako je putovao posjecivao svoje najmilije i sta mi je bilo najsladje spijunirao je svoje profesore dok sastavljaju ispite 8)..to sam cito sa 13 godina i ostalo mi je to uvjek u panjcenju i to mi je bilo jako fascinantno....ima jos i jedan film na tu temu anjaj slatko sanjaj ili ti dream on little dream on me..isto fora di se ekipa nalazi u snovima i briju tako i to isto mi je bio mrak film..sad kad malo bolje razmislim mene je ta tamatika vec fascinirala sa 10 godina nevjerovatno je to da kad se rodis bez nekih drugih zanimacija covjeka fasciniraju tako neke stvari 8) pozdrav

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
ona:
Potpuno mi je bliska ova tema buduci da sam i sama dozivela svoj prvi izlazak iz tela pre vise godina i to na jedan posve neobican nacin,tokom seksualnog odnosa,tj,u trenutku orgazma. Jednostavno, videla sam sebe i svog partnera ,dole na krevetu, i posmatrala nas, kao neko sa strane da posmatra, a onda me je nesto povuklo nazad u telo i sta reci....to me je iskustvo veoma zaintrigiralo i od tada sam mnogo toga eksperimentisala i dozivela u vezi sa AP, i ne samo sa njom vec i mnogo dublje...Pozdrav
Ne pratim u potpunost...Da ti to meni lepo demonstriras u zivo? Rado cu da " asistiram " :)

sweet mo

Početnik
Poruka
37
Talamasca:
Pozdrav

Posto je ovo tema za neki forum namenjen toj oblastio resio sam da napravim forum evo linka

http://jackass.s1.bizhat.com/

regujte se predstavite itd.......z

Talamasca, ovo je super!!! I tako... ja se registrovala, ali nesto nece... ajde provericu sutra, mozda sam ja nesto zabrljala :D ...

U svakom slucaju, imam i ja neka pitanjca :D :D :D a i neke odgovore :wink:

... samo napred ... :D :D :D :D :D

Džek svih zanata

Veoma poznat
Poruka
14.803
Talamasca:
Pozdrav

Sal posto nemam vremena da citam predzadnju stranicu da li je to nesto na moj racun......
Ne uopste i nije mi jasno zbog cega se tako osecas.Nista protiv tebe, bre, nego onog zlotvora sunch4ny-a ili kako se vec naziva...Preterao je po svim aspektima redom i trebao bi da mu vidis zadnje postove...Naravno, svako je dobrodosao dok ne pocne vredjati, pljuvati i velicati nesto svoje.Neprijatno mi je i zao sto se ti osecas napadnutim
Jedino ti zameram sto me nisi pitao pporukom, da ne ruzimo temu...Pozdrav

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.