Astralna projekcija

Uf ova grupa polako umire.. nema puno diskusije.. To su se ljudi vec zamorili :)...

Heh bas cu potraziti tu knjigu . Bas me zanima taj deo sta sam bio u proslom zivotu.. Mada po astroloskj natalnoj karti rekose mi da sam malada nova dusa.. I ako se ne osecam tako... Al dobro ima preveliki ego.. Tj da sam nesto bolji od drugih.. xD.. PA me pocinje iritirati ta moja osobina, ponese me i ne znam da stanem.. Specijalno ako me neko hvali, hranim se tim.. Osecam se mocnije .. Al to su neke nesvesne stvari koje pokusavam da suzbijem..

Samo retko ko moze sebe da vidi u tom svetlu.. Jer vecina ljudi analizira druge.. Nauciti prvo svoje mane, i nauciti ih kontrolisati je prava stvar.. A ne govoriti drugom .. sta ti oces ti si ovakav onakav.. malo sam skrenuo sa teme..Al mi tako dosla misao pa reko da napisem..
 
Celestinsko prorocanstvo - Iskustveni vodic

Za ljude koji imaju vremena da procitaju.. Toplo bi preporucio ovu knjigu.. I neka je podele sa prijateljima.. Nemoj da vas naslov zbuni.. Ne odnosi se na prorocanstva.. procitajte je i videce te
 
Uf ova grupa polako umire.. nema puno diskusije.. To su se ljudi vec zamorili :)...

Heh bas cu potraziti tu knjigu . Bas me zanima taj deo sta sam bio u proslom zivotu...

Knjigu je napisao Ted Andrews..
Evo ja sam posle pisanja ovde, ponovo pocela da je citam i opet mi se desava da sanjam lude snove, i pamtim ih do svake sitnice...ima efekta..samo pazljivo prati vezbe i prepusti se. I obavezno javi rezultate. :)
 
E hocu.. Bas sam krenuo par knjiga da citam.. Imao sam neke snove, Pa cu znati kad se dese.. Jer su suvise bili realni... Ne bih o njima nesto puno da pricam.. Videcu da li ce se ostvariti..
Samo da sredim ovaj diplomski koji me muci vec zadnjih par nedelja.. Pa se bacam na aktivno citanje knjiga..
 
^_^, ja znam kojem riziku prilazim, i spreman sam za njega kad mi telo to dopusti.. Nadam se da razumes sta sam hteo da kazem.. Sad ako imas neke savete slobodno ih podeli samnom, snama ili kako god.. Hh bas dugo nije bilo komentara na ovu temu.. drago mi je da su se pojavili novi ljudi.. Ja malo vise filozofiram nego sto bi trebalo, al to je u mom duhu.. Takav sam.. Svakako je stvar od koje ne treba bezati.. al danas su ljudi previse zaokupljni fizickom realnoscu, ovaj htedoh reci novcem.. :D
Sto se tice vidovnjaka i proroka, pu pu ne treba mi to.. :D Ja samo zelim malo vise da se upoznam sa sobom i onim sto sam ja.. a voleo bih i da mogu drugim ljudima da pomognem, al dobro to nije stvar koju ja odlucujem.. vec kad dodje sve na svoje ..
 
S ponosom se povlacim sa ovog foruma, Sto se mene tice.. Ova grupa je zamrla.. Nema vise ko sta da prica o njoj.. A izgleda samo ja trabunjam i filozofrima ovde po vama.. Tako da cu se povuci, Onaj ko zeli da me kontaktira tu sam na fb .. pod istim imenom samo dovoj te... i nemam neka velika iskustva.. Al svakako mogu da dam savete informacije i slicne stvari ako vas zanima.. I naravno voleo bih da cujem i tudja iskustva..

Naucite Meditaciju, ovladajte svojim cakrama.. Sve ostalo ce se samo otvoriti.

Ne mozes krenuti od samog vrha ako osnovama nisi ovladao.. A meditacija je uvod... DIsanje Osnova
 
Poslednja izmena:
Meni je prvi put uspelo da izadjem iz fizickog tela na ove godine na Bozic,rano ujutru...
Sanjao sam nesto,i onda sam postao svestan,imao sam osecaj da se vrtim,i onda sam jednostavno izasao.....Bilo mi je malo muka posle toga,ali je mnogo lep osecaj :D
Celog dana sam bio nenormalno lepo raspolozen :D
Od tada vezbam,i ide mi sve bolje :D
 
Daq legnes da spavas, kazes sebi e ja sad zelim da putujem.
Operater: Gde zelite da putujete?
Vi: (recimo) NY
Operater: Putovanje nije omoguceno nisu ispunjeni finansijski uslovi za takvo nesto!
Vi: onda daj do ade...
Ucitavanje...
Operater: Putovanje omoguceno, nakon lepog sna odvezite se prevozom do ade kupite sebi pivo i prosetajte malo.
 
Da ozivimo temu...Vidim mnogo ljudi ovde ne zna razliku izmedju lucidnog sna i Astralne projekcije...Kad se projektujes i uradis nesto to se moze dogoditi i u Nasoj realnosti...U lucidnom snu nece,jer je to ipak san,san u kojem si svjestan...U lucidnom snu sto god zamislis to ce se stvariti,desiti itd.,ali se to nece dogoditi u Nasoj realnosti...Dok prilikom AP ne mozes da zamislis nesto i da se to stvori...Lucidni san i ne moze bas biti koristan,osim lijepog osjecaja i dobre zabave...Dok AP moze biti i korisna,ali ponekad i ne tako zabavna...Da dodam,kad se projektujete ,Vi ste povezani sa Vasim fizickim tijelom jednom niti...Ta nit se prekida u trenutku fizicke smrti i prilikom naglog budjenja iz transa(da,prilikom AP Vi ne spavate nego ste u transu)...
 
Ja nisam video tu nit,a nisam jedini,npr.Tomas Campbell,inace naucnik fizicar,radio za Nasa-u,itd.,koji ima 38 godisnje iskustvo kaze da je to jednostavno metafora,ako osoba procita ili ocekuje da vidi nit,silver cord,osoba ce je i videti.Takodje se neslazem sa tim da osoba moze da umre ako se naglo probudi,jednostavno vise nije"tamo',vec ovde.Neki se plase da se nece moci vratiti,opet nepotreban strah,ne moze da se desi.
 
Ma nit ne moze naglim budjenjem da se prekine! Mnogi se tako bude iz AP a i dalje su zivi! Kada se prekine nemoze da se sastavi sto znaci da nije dokazano da se tako prekida,niko je nije posle sastavio pa reko nekom da mu se prekinula naglim budjenjem -.-
 

Back
Top