Aparat za depilaciju

ra-ta-tat:
ma ne... stave ti iglice u poru i onda puštaju te talase :?
slično kao sa strujom, samo što naravno nije struja... manje boli, drugačiji je bol
i nije opasno... mogu i neke veoma osetljive zone da se tretiraju
kažu da deluje čak stimulativno na organizam
Ako ti munu iglicu na pogresno mesto i prorade ti čakre u telu....onda se spasavaj ko moze :p
 
tralalala:
A sta je to brzo uklanjanje? Brijanje?
Na bol sam oguglala, to mi nije toliko bitno, samo da ne kida, da je brz i da mogu sve sa njim da skidam.
Hvala vam svima, izgleda da se vise koristi taj Braun.

E trlala , jesi kuipila taj novi Braun. I ja se spremam za isto,Nisam nikad do sad koristila epilatore, pa sam se ovrdovala da je ova tema bila aktuelna ovih dana.
Ako jesi, gde u Bg, po kojoj cenici..Hvala
 
Braun Silk-epil Eversoft 2570 Ima i deo za prepone, i za masazu, i za brzo uklanjanje...
jesi ovaj kuipila ?
Inace da li je bolje raditi epilaciju posle tu[iranja kad je koza meksa? kakav trtman posle nje, mislim neposredno posle nje? moja koza je suva..
 
schljokica:
Braun Silk-epil Eversoft 2570 Ima i deo za prepone, i za masazu, i za brzo uklanjanje...
Imam ga i ja , vec 2, 5 godine.. i zadovoljna sam


evo nesto o epilaciji :

Elektroepilacija (trajno uklanjanje dlačica) podrazumeva kombinaciju jednosmerne i visokofrekventne struje. Sterilnom iglicom ulazi se u folikul dlake i spaljuju kapilari koji hrane dlaku i ćelije na bazalnoj membrani folikula dlake, čijim umnožavanjem dlaka i nastaje. Tretman je apsolutno bezopasan i ne ostavlja fleke i ožiljke. Moguć je rad na svim delovima tela, samo ne na mladežima i ispod pazuha. Ova metoda je priznata od strane Američke medicinske asocijacije.
Tretman je potrebno ponoviti više puta, u zavisnosti od jačine korena dlačice. Iz tretmana u tretman one postepeno slabe i nestaju.
 
Videla sam da u Lilly prodaju Braunov epilator za 2600 dinara.
To je bas povoljno, ali nije 2570 nego EE 2130.
To je verovatno neki stariji model. Jel ima neko taj?
Idem sutra da ih gledam i verovatno kupim neki.
 
Kupila sam!
Nasla sam Philipsov najobicniji za 2 000. Ima dve brzine. Potpuno je isti kao i oni skuplji, osim sto nema dodatke za bikini i masazu. Ima garanciju 2 godine.
Onaj sto se prodavao u Lilly nije vise 2600 vec 3000,i uglavnom ga nemaju, imas ga u Prizrenskoj u nekoj maloj radnji. Ali ovaj Philipsov mi je lepsi.
Cene se krecu oko 4-5 000, to su oni sa dodacima za bikini i masazerom... a ima i nekih bas super za 6 000-8 000. Sve to u Philipsovoj radnji u Srpskih vladara, na Slaviji.

Nisam nigde videla onaj toliko spominjani 2570.
Svi nesto cekaju isporuku, tako da probaj u toku sledece nedelje.
 
Moram da aktiviram temu, posto niko nije rekao koliko traju efekti s ovim aparaticima?
Da li stvarno bude kao na onoj reklami ("Draga, kad si brijala noge, juce?" - "Ne, dragi, pre cetiri nedelje! U pitanju je epilator taj i taj..." A noge joj se sijaju :) )

Please, svako ko ima iskustva s tim neka napise, i koji aparat koristi i koliko dugo izgledas pristojno :-D

Bas bih da kupim neki, cak i da ulozim malo vise para...ako vredi.
 
Puff!:
Moram da aktiviram temu, posto niko nije rekao koliko traju efekti s ovim aparaticima?
Da li stvarno bude kao na onoj reklami ("Draga, kad si brijala noge, juce?" - "Ne, dragi, pre cetiri nedelje! U pitanju je epilator taj i taj..." A noge joj se sijaju :) )

Please, svako ko ima iskustva s tim neka napise, i koji aparat koristi i koliko dugo izgledas pristojno :-D

Bas bih da kupim neki, cak i da ulozim malo vise para...ako vredi.
Stvar je u tome sto ja, a verovatno i vecina, nikada ne cekam da sve izrastu pa se onda depiliram, nego na 2 nedelje na primer, pa ima onih koje jos nisu porasle od prethodnog puta pa one se ranije pojave.
Sve u svemu, to se svede na 15-o minutni posao...
 

Back
Top