Antidepresivi i Libido

Koliko sam gledao na "M.D. House", znaci ogradjujem se od toga da li je to tacno ili ne posto je serija, ali mi je logicno, taj Testosteron se izlucuje kroz znoj i kroz tvoj znoj ga upijaju osobe sa kojima si u kontaktu, pa i djeca koju mazis. I izaziva pojacan rast dlacica iznad usana kod zena. Ne bi me cudilo i da izaziva rast (povecanje) klitorisa, sto bi svakako bilo ruzno, kao Steroidi.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,

Moraću podići temu iz mrtvih jer imam pitanje za Vucjak1989 (poslao bih direktno na PP ali nemam dovoljno postova).
Da li si riješio problem sa libidom jer nisi jedini koji je nakon prestanka uzimanja AD izgubio libido. Nažalost i ja sam jedan od njih. Ta nuspojava se naziva PSSD možeš googlati i vidjećes hiljade ljudi sa istim problemom. Jedna od najozbiljnijih nuspojava koju nažalost psihijatri još nisu prihvatili. Većina se ljudi bori godinama neki čak i 30 godina. Jednostavno si kastriran. Zanima me da li se situacija kod tebe šta poboljšala ako da ,da li se libido sam vratio ili si uzimao šta. Moj libido je na 0 već godinu dana od prestajanja uzimanja AD.
 
Pozdrav svima,

Moraću podići temu iz mrtvih jer imam pitanje za Vucjak1989 (poslao bih direktno na PP ali nemam dovoljno postova).
Da li si riješio problem sa libidom jer nisi jedini koji je nakon prestanka uzimanja AD izgubio libido. Nažalost i ja sam jedan od njih. Ta nuspojava se naziva PSSD možeš googlati i vidjećes hiljade ljudi sa istim problemom. Jedna od najozbiljnijih nuspojava koju nažalost psihijatri još nisu prihvatili. Većina se ljudi bori godinama neki čak i 30 godina. Jednostavno si kastriran. Zanima me da li se situacija kod tebe šta poboljšala ako da ,da li se libido sam vratio ili si uzimao šta. Moj libido je na 0 već godinu dana od prestajanja uzimanja AD.

Preporucujem ti da sadrzaj ovog tvog posta, postavis isto kao zasebnu temu na pdf Zdravlje. U nadi da ce ti biti bolje i da ces tamo dobiti i konkretnije odgovore od mnogih lekara i medicinskih radnika (jer je mnogo ozbiljniji pdf), pozdrav i drzi se !!!
 
Hvala na sugestiji ali sam postavio ovde isključivo zbog Vucjak da vidim njegovo iskustvo sa ovim. Mislim da će mi teško ko od ljekara pomoci pogotovo preko foruma. Obišao sam već 6-7 privatnih doktora ali bezuspjesno. Gotovo niti jedan od njih se nije susretao sa ovim tipom problema iako tvrde da su liječili velik broj pacijenata ali za ovo prvi put čuju. Pa jedina mi je nada kontaktirati ljuei iz regiona koji imaju ili su imali slične probleme.
 

Back
Top