Anticovidi

Poruka
8.713
Ajd ovde da pišete sve što mislite o covidu, al ne ona rts i ostala globalistička k.akenja. Znam da ima 100 takvih tema, al ajd se okupite na jednu. Zašto mislite da ovo nije što nam se servira, ako tako mislite, šta mislite da je zapravo, i tako dalje i tako dalje. Znate. Šta mislite da zapravo znače sve te najavljene zabrane o nošenu skafandera i astronautskih odela na ulici, o tome da će (maltene ) svako morat sam živet i nikad ni sa kim kontaktirat, kako gledate na to što su mnoge zemlje priznale da su naduvale broj umrlih od covida, šta mislite o Švedskoj koja nije uvela nikakve mere a opet nije sva Švedska umrla, dok s druge strane Nemci, koji su se ko pijani plota i nemački diciplinovano držali svake uredbe, pa se sad čude mada i gimanzijalac zna da ako ne stekneš prirodni imunitet i zatvore te u plastični mehur, umrećeš i ako neko kihne?

Uopšte, šta mislite o svemu, je li u pitanju ispiranje mozga, ili stvarno najgora stvar koja se ljudskom rodu desila, računajući i Crnu smrt i Špansku influencu koje su imale mnogo više mrtvih, i maltene 100 procentnu smrtnost, i uzevši u obzir koliko ljudi umire od raka, gladi, prljave vode i vazduha - što su sve veći brojevi? Mislite li da je to nebitno, ili mislite nešto drugo?
Znam da je ovo Teorija zavera (verovatno me obrišu i ovde, a na svakom drugom mestu bi me odmah obrisali), ali ako može s nekim iole razumnim teorijama, ne papa-masoni-pingvini, već nešto malo racionalnije? Nemojte molim o cionističkim zaverama i iluminatima. Ima li neki drugi odgovor, i ako nema, obrazložite (argumentovano) zašto nema?

Da li je ovo nova Crna smrt, i ako jeste, molim argumete u poredbi s Crnom smrti. Hvala.

p.s. Saće me obisat, jer "tema već postoji" ili nešto slično, ali bar sam probala.
One koji šire paniku, njih niko ne briše.

Znate?

3sy813.jpg
 
Virus postoji ali je kao grip.

Ja ne nosim masku i necu je nositi. I koliko dugo jednostavno je ne nosim a kovid izneverovo, ne moze mi nista.

Znas kojim sportskim velicinama su nasli da imaju koronu, da ne imenijem, lik u fazonu testovi nisu u redu nije mi nista.

Najbolji epidemiolozi koji nisu prodali struku kazu da je ovo smejurija.

Najnoviji izrazi koji se koriste su pandemijski terorizam, kovidgate, kovid fasizam. Ako ovo stavite u naslov i nabijete preglede na youtube obrisace vam klip.

U francuskoj je drzava okupirana ali je npr treci level drzave slobodan. Pre nedelju dana policija je upadala na gajbu clanovima kriznog staba. Zasto, kada se to u istoriji lekarima upadalo na gajbu? Znaju ljudi da je ovo prevara. Ni Vucic ne nosi masku, ni Kisicka.
 
Погледајмо оквирну рачуницу: Србија има 7 мил. становника са просечним животним веком 70 год. То значи да ће се сваке године упокојити 100000 људи (од старости, болести, саобраћајке, самоубиства и т. д.) или 274 дневно.

Ми смо за 281 дан пандемије имали 781 преминулог од короне, што је мање од 3 дневно, а то је 1% преминулих по дану иначе.

Нека свако извуче закључак за себе.
 
Poslednja izmena:
Iskreno, mene Covid19 više uopšte ne zanima.
Poštovaću preporučene mere, kao i policijski čas ako se uvede, ali ne jer me je strah u kostima od virusa, nego od dugova prema državi.
Nisam nikom nigde ništa dužna, tu gde živim ne želim da umrem u dugovima.
Ako joj uredno plaćam sve poreze i skoro sve što zaradim potrošim u njoj, ne vidim zašto bih sebe izlagala novčanim kaznama.

A kao neko ko u zdravstvenom kartonu ima samo male i velike boginje u evidenciji, i to u intervalu od druge do četvrte godine, i kao neko ko nikad nije bolovao nikakav grip a kamoli nešto drugo, mislim da ću od Korone ili na mestu pasti mrtva ili proći kao neko ko nije imao nikakve simptome-pod uslovom da je virus neka stvarna pošast, ja time ne mogu da se bavim ni u teoriji jer mi nije blisko ni profesijom, ni interesovanjima.
Ako primetite da me nema mesec dana na Forumu bez ikakve najave, znajte, umrla sam od Korone.
Bogu hvala, i samo Bogu kako god da bude.
 
Iskreno, mene Covid19 više uopšte ne zanima.
Poštovaću preporučene mere, kao i policijski čas ako se uvede, ali ne jer mi je strah u kostima od virusa, nego od dugova prema državi.
Nisam nikom nigde ništa dužna, tu gde živim ne želim da umrem u dugovima.
Ako joj uredno plaćam sve poreze i skoro sve što zaradim potrošim u njoj, ne vidim zašto bih sebe izlagala novčanim kaznama.

A kao neko ko u zdravstvenom kartonu ima samo male i velike boginje u evidenciji, i to u intervalu od druge do četvrte godine, i kao neko ko nikad nije bolovao nikakav grip a kamoli nešto drugo, mislim da ću od Korone ili na mestu pasti mrtva ili proći kao neko ko nije imao nikakve simptome-pod uslovom da je virus neka stvarna pošast, ja time ne mogu da se bavim ni u teoriji jer mi nije blisko ni profesijom, ni interesovanjima.
Ako primetite da me nema mesec dana na Forumu bez ikakve najave, znajte, umrla sam od Korone.
Bogu hvala, i samo Bogu kako god da bude.
Pametan odgovor.
 
Iskreno, mene Covid19 više uopšte ne zanima.
Poštovaću preporučene mere, kao i policijski čas ako se uvede, ali ne jer me je strah u kostima od virusa, nego od dugova prema državi.
Nisam nikom nigde ništa dužna, tu gde živim ne želim da umrem u dugovima.
Ako joj uredno plaćam sve poreze i skoro sve što zaradim potrošim u njoj, ne vidim zašto bih sebe izlagala novčanim kaznama.

A kao neko ko u zdravstvenom kartonu ima samo male i velike boginje u evidenciji, i to u intervalu od druge do četvrte godine, i kao neko ko nikad nije bolovao nikakav grip a kamoli nešto drugo, mislim da ću od Korone ili na mestu pasti mrtva ili proći kao neko ko nije imao nikakve simptome-pod uslovom da je virus neka stvarna pošast, ja time ne mogu da se bavim ni u teoriji jer mi nije blisko ni profesijom, ni interesovanjima.
Ako primetite da me nema mesec dana na Forumu bez ikakve najave, znajte, umrla sam od Korone.
Bogu hvala, i samo Bogu kako god da bude.
Znas kako, valja paziti i na autobus.
 
Što se smiješ, izvini? Nisi paničila, nisi dizala tenzije ju, svi ćemo da pomremo! Pisala si racionalno, iz glave a ne odostrag. Sviđa mi se tvoj odgovor
Sviđa mi se tvoj reply, nema problema... nego meni ovaj nasmejani smajli znači da nema mesta brigama, plakanju... Skroz pozitivna reakcija!
Ček'...
Šta ako svi kojima sam se nasmejala u poslednje vreme misle da se sa njima za*ebavam??? :zcepanje:

Znas kako, valja paziti i na autobus.
Ne putujem ničim, imam auto-noge i oči na sve strane. :zcepanje:
 

Back
Top