anketa u vezi plaze

Sta ces uciniti?

  • oho, lozi se na mene a sladak je, pozvacu ga na partiju karata

  • samo cu se napaliti, oduvek sam fantazirala o tome

  • nista, jaka stvar, a ima pravo na to, plaza je javno mesto

  • pozvacu svog decka/prijatelja telefonom da brzo dodje

  • prekricu se brzo i opomenuti ga verbalno

  • pocecu da vristim - manijak, manijak!

  • krecem u otvoren fizicki napad i plus pokusavam da mu otmem mobilni

  • ali ja se ne suncam u toplesu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.621
Zamislite ovu situaciju, suncate se u toplesu na plazi, izgledate nikad bolje, sharmantni mladic leze na pesak nedaleko od vas i otpocinje razgovar mobilnim. Ali cini to nevesto te vi ubrzo shvatate da vas on zapravo tajno slika preko mobilnog.

U ovakvim neocekivanim situacijama cesto treba reagovati trenutno, munjevito, kako bi vi odreagovale?
 
e mene tako jedan slikao dok sam jela sendvič ,,, onaj veliki restoran kada se izlazi iz greece ,,,, a izgledao je kao manijak ,,, a kako ja pogledam on kao nešto gleda u fazonu prelistava telefon ,,, manijak jedan ali nisam mu otela telefon jer ipak -- jela sam sendvič -- onaj uzdužni ????????-- aha ,,,,,,,sada mi je sve jasno
 
Мож да гледа колко оће, ал да фотографише то не!
Нема понуђеног одговора за мене.Ја бих се окренула тако да не може да ме слика и игнорисала бих га.Џаба што је добар фрајер, ако поступа тако клиначки!
 
aaa odlicni su odgovori haha
hhah ja reko da mu se digo i da me gleda : )))

ok ja se ne suncam, ne idem na plazu, a kamoli u toplesu
hahaha mada nikad se ne zna

ma nistha anmestila bih se josh bolje.....ako je neki pacijent da samo slika
pas koji laje ne ujeda

mada pacijenti su spremni na sve a i ja sam pacijent imam prljave i pogane misli

ne znam obukla bih se verovatno
 
avesic:
e mene tako jedan slikao dok sam jela sendvič ,,, onaj veliki restoran kada se izlazi iz greece ,,,, a izgledao je kao manijak ,,, a kako ja pogledam on kao nešto gleda u fazonu prelistava telefon ,,, manijak jedan ali nisam mu otela telefon jer ipak -- jela sam sendvič -- onaj uzdužni ????????-- aha ,,,,,,,sada mi je sve jasno

aahah i ti mozehs u nashu arijevsku rasu
 
E kad smo već kod toga,slikanja,snimanja,u nedelju u kafiću jedan majmun došao i snima nas sve redom nekom kamerom;odakle mu pravo i odakle u opšte nekome pravo da me slika,snima bez mog odobrenja?
Ako to radi,a da ja ne znam,jbga onda...............ali ako ga vidim,e onda je naebo..............a ovaj,konkretno,na plaži,pa prvo ne bi baš imao šta slikati:-D,a drugo ako bi ipak slikao,e onda bi mu uzela telefon i razbila od glavu............zamislite da mi tako snimamo npr..........hm............da ne kažem već šta......................
 
ja bi vikala maaanijaaaak..
pa bi se bacila na njega i počela da mi skidam gaćice!!!
zapalio bi pre nego što bi rekli keks...
ma koje glupo pitanje...
pa celog života me neko slikao, bez razloga, a nije ni postojao mobilni,
nekada su frajeri bili mnogo direktniji,
a ne ovi pussys danas...
ma...
nek slika ako ima šta...
 
Selena:
E kad smo već kod toga,slikanja,snimanja,u nedelju u kafiću jedan majmun došao i snima nas sve redom nekom kamerom;odakle mu pravo i odakle u opšte nekome pravo da me slika,snima bez mog odobrenja?
Shta ce ti biti? Mozda verujesh da fotografisanje "uzima dushu"? E, stvarno smo jebena zabit.
 
verovatno bih pocela da se svadjam cisto da se pravim pametna
inace sta me se tice sto me fotografise,samo da ne ispadnem bezveze
haha sto ja volim da se pravim pametna u javnosti :lol:
 

Back
Top