Anketa o Crnoj Gori

Najviše poverenja u Srpsku pravoslavnu crkvu, Crnogorci čine 44.7% stanovništva...

Čudo su ovi Titograđani, uvek bili, uvek ostali :D
Jel ovo neki gadan slučaj krize nacionalnog identiteta?
Stvarno kad bi u mojoj zemlji institucija sa najviše poverenja bila Crnogorska pravoslavna crkva zapitala bih se da li stvarno imam državu, da li moja nacija postoji, ili je neko zezanje.
Uzgred ja veoma volim Crnu Goru. Porodica moje majke su veliki Srbi iz Peći, poreklom iz Crne Gore. Tačnije, Metohija je nekad bila crnogorska teritorija pa otud to.
 
Једино што се не слажем је да ће ДПС имати 51 одсто, јер мислим да ће имати више и да ће СНП бити испред НОВЕ. Живи били па видели да ће бити другачије, а ЦЕДЕМ свесно фура СНП и намерно се форсира прича како ће они бити јачи од НОВЕ.

Sjedio sam prekjuce sa Mikom Zivkovicem iz LP-a,, bili smo zajedno na sjeveru CG, covjek mi otvoreno veli da su sanse za skidaanje DPS-a sa vlasti veoma male... Naknadno cu postavit par stvari jer sam ovih dana bas u frci... >Smtni slucaj u porodici<
 
Prebrojaste li se, *********? Po koji put vec? Dvesta pedeseti u zadnje tri godine?

I jos uvek vas ima nesto manje od stanovnika, recimo, Leedsa - s tim sto je Leeds, industrijska rupcaga na severu Engleske, daleko bogatiji, zivlji, kulturniji i na svaki nacin interesantniji.

Ajte u katune kod ovaca i ne smarajte vise. Dosadniji ste i od Siptara.
 
Jesi li siguran da će prihvatiti 6. mandat?

Ja sam čuo da se ističe Lukšić...

I ja Mislim da ce Luksic bit novi premijer!!!
Brate nebi vjerovao sto se cini ovih dana odje!!! DPS sipa po 20 eura goriva nebi li privukao sto vise naroda na mitinge, glasovi se kupuju u zavisnosti kojem sloju drustva pripadas, cijena je od 50 do 200 eura. Svi koji dolaze iz EU i glasaju DPS dobijaju po 100 eura a iz okolnih drzava od 40 do 80 eura!!!

Ocekujem simpatizere DPS-SDP-BS-HGI koalicije da mi objasne cije se pare trose na ovaj nacin!!!
 

Back
Top