Anketa: Da li podržavate bojkot ili izlazak na lokalne izbore?

Da li podržavate bojkot ili izlazak na lokalne izbore?

  • Bojkot

    glasova: 18 39,1%
  • Izlazak

    glasova: 28 60,9%

  • Ukupno glasova
    46
Каква је то боља прилика?

Једино да противник падне и поломи ногу и онда аутсајдер грудима упадне у циљ, сав поносан.

Nakon reformi koje svakako dolaze posle izbora po preporukama ODiHR-a vezano za birački spisak, slobodu medija i druge stvari i bez kratke kampanje u kojoj je opozicija podeljena i posvađana.
 
1) Srbija ne gubi teritorije, ono što joj je oteto dok su vaši idoli bili na vlasti nije izgubljeno.
A po vama Vučić sad treba te teritorije da povrati - samo kako tačno?
2) Da godišnje 50-100 hiljada ljudi beži iz zemlje je laž i ti to znaš, nisi ti baš toliko glup koliko se praviš.
3) Natalitet ne opada, nego je u odnosu na period kad su vaše gazde bile na vlasti, čak i porastao.
4) E sad, za najmanje plate, medijski mrak i slične gluposti si se toliko nalupetao da nema potrebe
da ti uopšte odgovaram na te idiotizme.

Jesi li ti stvarno protiv SNS-a i Vučića?
 
Ukupno 184 poslanika podržalo je predlog izmene Zakona o lokalnim izborima, kojim se omogućava spajanje beogradskih i lokalnih izbora 2. juna. Osim predstavnika vlasti, predlog da se održi sednica i izglasa zakon podržali su i poslanici opozicije među kojim su članovi Narodnog pokreta Srbije, Zeleno-levog fronta, Ekološkog ustanka, Novog lica Srbije i Pokreta slobodnih građana. Oni će doći na sednicu i glasati za izmenu zakona, čiji je formalni predlagač šef poslaničke grupe SNS Milenko Jovanov.
 
a nije kominterna, staljin? zar nije broz tamo cinkario komuniste u moskvi? koliko samo nasih komunista nosi na dusi?
deda, pusti ovaj svet mladjima, ionako vidimo da ponekad pravis reviziju istorije, mislim, nisi los, malo si izlapeo samo BROZ JE CINKARIO ZA MOSKVU, nato nije ni formiran bio.

Komunistička partija Jugoslavije tokom Velike čistke

Pogledajte prilog 1534139
Wikipedia
https://sh.wikipedia.org › wiki › K...


·Translate this page

... Broz preuzeo vođstvo. Milan Gorkić, generalni sekretar CK KPJ ... Postoji teorija koju između ostalih zastupa novinar Pero Simić, da je Josip Broz cinkario
Да ти тадашњи нису поубијани,мождаби било и наших комуњара. Оако остали су само оникомунисти српског порекла, који су били у потпуности у служби хрватскох шовенских интереса. Дакле, реченица, " наши комунисти 2је оксиморон, и немогућа је. Тито није само цинкарио и намештао, негои убијао. Тај хрваски педофил је био и масовни убица,а не само пу
ки цинкарош.
 
Bojkotaši rade za Vučića.
Sve je ovo napravljeno da SNS glatko dobije još četiri godine kontrole beogradskog ne tako malog budžeta.
Ja izlazim na izbore. Uzgred nema slobode medija dogod je ovaj zakon o informisanju i gde tzv. opoziciju podržavaju privatne medijske kompanije koje se rukovode svojim interesima.

Upravo suprotno od toga što si naveo.

Ako bude bojkota, izbori će se ponoviti.
 
Bojkotaši rade za Vučića.
Sve je ovo napravljeno da SNS glatko dobije još četiri godine kontrole beogradskog ne tako malog budžeta.
Ja izlazim na izbore. Uzgred nema slobode medija dogod je ovaj zakon o informisanju i gde tzv. opoziciju podržavaju privatne medijske kompanije koje se rukovode svojim interesima.

Испада Вучић , када читам овде по форуму , неки полу човек , полу Бог , вантелесно натприродно биће чија се моћ мери са моћи Грчких Богова , свемогући и свезнајући , све види , све зна и све може ....ма дај више , ово је форум политика ако може неки аргумент на изношену тврдњу а не фантазије .
 
Da ali bojkot treba da prevlada u odnosu na namestene izbore.

тешко да бојкот може било шта да промени , осим да се купи време и можда придобију или чак и изгубе гласове ..искрено ће пре бити ово друго , колико ја видим циркус који прави ова ткз опозиција води само ка томе да изгубе гласове и ако су летос били можда чак и у предности .
 
Rekao bih da Đilas, Miloš i Proglas imaju mnogo veći uticaj u opozicionom biračkom telu. Imaju dve glavne opozicione televizije koje mogu ignorisati ovu ekipu što izlazi. Sa druge strane ovi iz Ne davimo Beograd i Ćuta imaju isto uticaj ali to je pretežno na terenu i preko interneta. Nestorović će isto dobiti neki procenat. Ostali kikirezi teško ali ajde da kažemo kako Gajić/Radule/Dveri imaju neke šanse. Nije isključeno da uskoče Manojlović i Šarović u igru, oni su isto na internetu popularni.
 
Jesi li ti stvarno protiv SNS-a i Vučića?
Recimo ovako:
Ja nisam za SNS.
Ja sam protiv "oporbe".
Ja ne volim Vučića, ali ga i ne mrzim, cenim sve dobro što je on
uradio za Srbiju i nervira me to stalno pljuvanje po njemu.
Ali kako odlično znam da bi "oporba" najkasnije mesec dana nakon
dolaska na vlast, priznala "Kosovo", uvela sankcije Rusiji i nastavila
sa pljačkanjem i uništavanjem države i vojske kao što su radili kad
su bili na vlasti, jednostavno ne vidim alternativu sadašnjoj vlasti.

Samo budala bi prešla sa konja na magarca.
 
Recimo ovako:
Ja nisam za SNS.
Ja sam protiv "oporbe".
Ja ne volim Vučića, ali ga i ne mrzim, cenim sve dobro što je on
uradio za Srbiju i nervira me to stalno pljuvanje po njemu.
Ali kako odlično znam da bi "oporba" najkasnije mesec dana nakon
dolaska na vlast, priznala "Kosovo", uvela sankcije Rusiji i nastavila
sa pljačkanjem kao što su radili kad su bili na vlasti, jednostavno ne
vidim alternativu sadašnjoj vlasti.

Samo budala bi prešla sa konja na magarca.
Da, zato vucic kurvinjski priznaje Kosmet, ovi bi priznali odmah a on kurvinjski.
 
Rekao bih da Đilas, Miloš i Proglas imaju mnogo veći uticaj u opozicionom biračkom telu. Imaju dve glavne opozicione televizije koje mogu ignorisati ovu ekipu što izlazi. Sa druge strane ovi iz Ne davimo Beograd i Ćuta imaju isto uticaj ali to je pretežno na terenu i preko interneta. Nestorović će isto dobiti neki procenat. Ostali kikirezi teško ali ajde da kažemo kako Gajić/Radule/Dveri imaju neke šanse. Nije isključeno da uskoče Manojlović i Šarović u igru, oni su isto na internetu popularni.

Несторовић је добио прилику и прокоцкао је .Ценим то што је био поштен за време епидемије , али неће више имати подршку какву је имао Ми глас ..
 
Несторовић је добио прилику и прокоцкао је .Ценим то што је био поштен за време епидемије , али неће више имати подршку какву је имао Ми глас ..
Neke ankete govore da on ima neki rast uprkos svemu što bi na manju izlaznost moglo još bolje da ispadne po njega.
 
тешко да бојкот може било шта да промени , осим да се купи време и можда придобију или чак и изгубе гласове ..искрено ће пре бити ово друго , колико ја видим циркус који прави ова ткз опозиција води само ка томе да изгубе гласове и ако су летос били можда чак и у предности .
Letos jesu imali neku prednost ali fotelja je sladja, ova opozicija nema energiju, nemaju ideju nemaju nista sem svadja i jos veceg raspada, a to vucicu savrseno odgovara.
 
Recimo ovako:
Ja nisam za SNS.
Ja sam protiv "oporbe".
Ja ne volim Vučića, ali ga i ne mrzim, cenim sve dobro što je on
uradio za Srbiju i nervira me to stalno pljuvanje po njemu.
Ali kako odlično znam da bi "oporba" najkasnije mesec dana nakon
dolaska na vlast, priznala "Kosovo", uvela sankcije Rusiji i nastavila
sa pljačkanjem i uništavanjem države i vojske kao što su radili kad
su bili na vlasti, jednostavno ne vidim alternativu sadašnjoj vlasti.

Samo budala bi prešla sa konja na magarca.

То стално пљување је политички спин , једини програм који има досовска опозција .
 
Pa nije Vučić kriv što je "oporba" sastavljena od budaletina gladnih para i fotelja.
Немаш ти појма које су то будале и на шта су спремни да иду , које су ту све игре биле , све у циљу да наместе људе ..политка мора да буде једна поштена борба , али више није ништа од тога ..смо лаж , подметачина и превара па ко победи у тој игри ..
 
Recimo ovako:
Ja nisam za SNS.
Ja sam protiv "oporbe".
Ja ne volim Vučića, ali ga i ne mrzim, cenim sve dobro što je on
uradio za Srbiju i nervira me to stalno pljuvanje po njemu.
Ali kako odlično znam da bi "oporba" najkasnije mesec dana nakon
dolaska na vlast, priznala "Kosovo", uvela sankcije Rusiji i nastavila
sa pljačkanjem i uništavanjem države i vojske kao što su radili kad
su bili na vlasti, jednostavno ne vidim alternativu sadašnjoj vlasti.

Samo budala bi prešla sa konja na magarca.

Je li to znaci da si apstinent; apolotican?
 

Back
Top