Android

Uskoro kupujem novi telefon i dvoumim se izmedju nekoliko pa bi mi pomoc znacila
1) Samsung galaxy J5
2) Sony xperia m4 aqua
3) Huawei P8 lite
Telefon bih koristila iskljucivo za fb, messenger, twitter, skype, youtube i eventualno neke novine. Igrice me ne zanimaju. Svaki od navedenih telefona ima prednost. Na primer, Samsung ima blic na prednjoj kameri, ali ima najslabiji procesor. Sony ima octa core ali je memorija dosta mala, a u Huawei nemam poverenja, mada ga u Telenoru preporucuju. Sada koristim Samsung galaxy core plus i zadovoljna sam. Najvise volim Samsung, ali na J5 je procesor quad core. Molim vas pomoc
 
Za facebok itd. NIJE bitan procesor nego RAM memorija moze on da bude i deka core a da ima 1 gb rama i bice spor.
Preporucio bih ti sony xperia m4 aqua.
A ovaj samsung J porodica smeca. To ti koci, losi su jako.
Ovaj xperia ti ima Snapdragon procesor uz to i 2 gb rama bice super.
A huawei ima 8 jezgara ali 2 gb rama , kao sto sam vec rekao mala je verovatnoca da on moze biti stabilan pri radu. Al da su igre u pitanju ja bih uzeo huawei. :-D :-D
 
mnogo lep tel
image.jpg
 
Ja sam prvo imao Z ultra i dobro me je sluzio. Nije los sony tu i tamo stucne al nista strasno. Onda sam presao na s5 mini i on me odlicno sluzio, Bas me obradovao tako da ne planiram silazim sa samsunga.

- - - - - - - - - -

A da, jedini nedostatak kod ultra i to ogroman sto nema blic
 
Pa sad ne bih ulazio u tu raspravu najboljeg. Sve je stvar ukusa i potrebe. Meni je bila najbolja nokija i fo 2013 samo sam nju setao ali onda je prodali i to vise nije isti telefon. Krenuh da testiram i druge opcije i trenutno mi je najbolje ono sto mogu da priustim :mrgreen:
 
Androidu su loši

Kako kome. iOS ti praktično ništa ne pruža, osim nekog ,sigurnog' okruženja, a kad razmisliš, ukoliko si prosečan korisnik, Androidi su 10 000x jeftiniji i isto toliko puta je bolji izbor. A takođe otvoreniji je sistem, možeš svašta da promeniš, ukoliko ti se pokvari nađeš ponovo neki za 100 evra i završiš priču. Možeš neko svoje mišljenje da daš zašto su oni loši ? :)
 
..ja ima android zteBlade G sad svaki cas mi izlazi neko obavestenje da je google play prestao sa radom....sta da uradim da to sredim....ne bih da mi se obrisu sve fotke i snimci.ako
je kako moguce...
 
..ja ima android zteBlade G sad svaki cas mi izlazi neko obavestenje da je google play prestao sa radom....sta da uradim da to sredim....ne bih da mi se obrisu sve fotke i snimci.ako
je kako moguce...

U koliko sam dobro razumeo, tebi zlaze ona obaveštenja tipa : ,Nažalost, Google Play Store' je prestao sa radom ? Moguće je da si pokupila virus ili instalirala aplikaciju koju nisi trebala da instaliraš. Imao sam drugara kome je, kada bi ušao na Play Store, pisalo da nema interneta. Nije mogao to da reši ni fabričkim resetom. Ako ti je tef pod garancijom, obrati se prodavcu. Inače, ako nemaš ništa značajno , samo slike i snimke, uradi bekap , a zatim fabrički reset. Ako to ne pomogne, idi u servis, najverovatnije je virus. nadam se da sam pomogao :D

- - - - - - - - - -

Ja imam alcatel onetouch d5

ja imam srpski telefon, Tesla Smartphone 6, jbg.
 
U koliko sam dobro razumeo, tebi zlaze ona obaveštenja tipa : ,Nažalost, Google Play Store' je prestao sa radom ? Moguće je da si pokupila virus ili instalirala aplikaciju koju nisi trebala da instaliraš. Imao sam drugara kome je, kada bi ušao na Play Store, pisalo da nema interneta. Nije mogao to da reši ni fabričkim resetom. Ako ti je tef pod garancijom, obrati se prodavcu. Inače, ako nemaš ništa značajno , samo slike i snimke, uradi bekap , a zatim fabrički reset. Ako to ne pomogne, idi u servis, najverovatnije je virus. nadam se da sam pomogao :D

- - - - - - - - - -



ja imam srpski telefon, Tesla Smartphone 6, jbg.

...nije pod garancijom, a slike i snimci su mi jako znacajni...videcu sta cu sa njim...gasi se svaki cas...u toku dana nekoliko puta sam od sebe...i uvek se pojavljuje to sta god da r
radim iskace to prozorce sa obavestenjem....
..ne znam gde sam mogla da pokupim bilo kakav virus...

...upravo gledam neke samsung telefone u ponudi mts.a pa cu videti mozda ga i zamenim u neko dogledno vreme.....mozda videcu sta cu....

...hvala svakako..
 

Back
Top