Android

Što na pripejd? Ja sam do sada plaćala 480 dinara mesečno, 100 minuta i 100 poruka. Sada je najjeftiniji paket PRENESI 695 dinara, i opet mislim da je to super povoljno za 100 minuta i 100 poruka mesečno.

Zato sto hocu da uzmem Box 3 paket i onda mi nece trebati toliko minuta. Imacu fixni koji ce mi pokrivati sve ili bar skoro sve sto ssm zvala sa mobilnog, a cena pajeta je 1700 din, kad idjavim Ikom-u usluge, i taj postpejd eto meni ustede 1.000 dinara. Lepa cifra u ovim kriznim vremenima.
 
:dash: U decembru 2014,nabavio sam Samsung Galaxy Core 2, juče je prijavio " Upozorenje , Kamera neuspešna".
Dali Vam je poznato o čemu se radi, pošto sam dobio savet da ga odnesem prodavcu ( u garanciji je) ?
Unapred hvala!!
 
I meni se to vec par puta desavalo na mom Huaweiu ja sam to resavao najcesve vadio bateriju pa vratim i sve normalno pokusaj i ti tako a ako ne onda ga najbolje odnesi u servis ako je vec pod garancijom
 
Povezes pomocu usb kabla to dobijas uz telefon i povrzes taj usb kabl u usb port i kompjuter obicno sam otvori telefon ako ne ides u documents nadjes tamo skroz dole svoj model telefona i otvoris . I treba da bude otkljucan telefon jer ako nije on ne moze da prebacuje jer je on u sleep rezimu
 
Ma neće preko kabla, na više kompjutera sam pokušavala da ga nakačim. Uopšte ga ne registruju. Zato sam i mislila da možda treba da se skine neka aplikacija ili program. Mada se ne sećam da li je bio otključan tada, nisam na to obraćala pažnju.
 
Poslednja izmena:
Nije do kabla, on radi... kada prikačim telefon na komp, telefon se puni ali mi ga kompjuter ne registruje. Probala sam i sa drugim kablom, i sa drugim kompjuterom... neće. Msm nije do opreme, neg' sam ja izgleda debil. :lol:
 
Zdravo svima!

Interesuje me da li flesovanje telefona (npr HUAWEI Y530) nekim custom ROMom znači da bi taj telefon bio otključan za sve mreže. Inače aparat je koduran za Telenor mrežu.

Unapred hvala!
 
Dva pitanja za sada:
- Da li postoji aplikacija koja blokira SKRIVENE BroJEve sad sam bio na sajtu provajdera i moguče je tako nešto SAMO treba dosta papirologije podnesete neki zahtev i tako nešto bla bla bla komplikovano. Blokiranje poziva ne igra nikakvu ulogu našao sam na netu o tome samo nije to to jer nemam broj nego piše "NO NUMBER".
- Da li mogu nekako izbeči pitanje na Androidu kad zovem nekoga ili otvaram sliku da mi ponudi sa kojim programom da otvaram nego da ja izaberem, recimo poziv ponudi mi sa telefona ili preko Vibera to bi hteo da izbegnem naravno ako izaberem Viber sigurno če mi postavka biti kao za Viber a to ne bih
 
Povezes pomocu usb kabla to dobijas uz telefon i povrzes taj usb kabl u usb port i kompjuter obicno sam otvori telefon ako ne ides u documents nadjes tamo skroz dole svoj model telefona i otvoris . I treba da bude otkljucan telefon jer ako nije on ne moze da prebacuje jer je on u sleep rezimu

I ja imam problem sa mojim SonyEricsson acro HD (SO-03D) koji se na jedan komp povezuje sasvim normalno ali na ovaj drugi ni makac. Pokusavam i na njemu da podesim konekciju ali ne vredi.
Inace su oba desktop kucista i imaju instaliran XP.
Instalirao sam Sony PC Suite program i sto je najgore u donjem delu monitora mi izbacuje da je telefon povezan ali kad startujem aplikaciju telefon nije povezan.
Kad prebacim na memorijsku karticu onda je sve ok ali internu memoriju od 11 GB ne mogu da otvorim jer mi je cilj da skidam slike sa nje.
Neko ima nesto vise da kaze o ovom problemu?
 
program u svakom slucaju moze da pomogne ali treba da ga prepozna anyway ako nije neki bajat model

Ma nije bajat model, izašao je 2014. Da je neki krš, ne bi imao android kao operativni sistem. Ybt ovaj moj stari telefon, koji ima minimum 5 godina, komp prepozna bez problema, dok novi apsolutno ne registruje.. :confused:
 
Ma nije bajat model, izašao je 2014. Da je neki krš, ne bi imao android kao operativni sistem. Ybt ovaj moj stari telefon, koji ima minimum 5 godina, komp prepozna bez problema, dok novi apsolutno ne registruje.. :confused:[/QUOTE



1-postoje program za komp za svaki mobitel recimo za Samsung je Samsung Kies

2-ili instaliraj ovaj program Mobile Go

3-ako jos uvek imas isti problem onda moras instalirati usb driver
 
Ja trenutno imam problem sa Google Play prodavnicom,radi se o tome da kada uđem u ovu aplikaciju samo se vrti ono i nikako neće da učita pa mi se na kraju pojavi "Vremensko ograničenje veze je isteklo" ,isto da napomenem da mi je tako i na telefonu (Sony Xperia L) a i na tabletu (Prestigio MultiPad PMP3870C.DUO),inače na oba uređaja se prijavljujem sa istim Google nalogom!
Play prodavnica problem.jpg


Hvala unapred svima na pomoći i odgovorima!
 
Ja trenutno imam problem sa Google Play prodavnicom,radi se o tome da kada uđem u ovu aplikaciju samo se vrti ono i nikako neće da učita pa mi se na kraju pojavi "Vremensko ograničenje veze je isteklo" ,isto da napomenem da mi je tako i na telefonu (Sony Xperia L) a i na tabletu (Prestigio MultiPad PMP3870C.DUO),inače na oba uređaja se prijavljujem sa istim Google nalogom!Pogledajte prilog 360701

Hvala unapred svima na pomoći i odgovorima!

Mozda ti wifi tj. ruter ne daje neta.
 
I meni zna nekad da zeza i gmail gogle + play prodavnica i slicno mozda ima veliki cache pa probaj to da obrises a imas li puno aplikacija. Mozda ih ima puno pa nemoze da stigne .
 
I meni zna nekad da zeza i gmail gogle + play prodavnica i slicno mozda ima veliki cache pa probaj to da obrises a imas li puno aplikacija. Mozda ih ima puno pa nemoze da stigne .

Brisao sam keš,nije ni to,čudno mi je da sve ostale aplikacije rade super a ovo neće pa neće!Da,imam puno aplikacija,obrisaću nekoliko pa ću videti hoće li onda...
 
Zato sto hocu da uzmem Box 3 paket i onda mi nece trebati toliko minuta. Imacu fixni koji ce mi pokrivati sve ili bar skoro sve sto ssm zvala sa mobilnog, a cena pajeta je 1700 din, kad idjavim Ikom-u usluge, i taj postpejd eto meni ustede 1.000 dinara. Lepa cifra u ovim kriznim vremenima.

Za manje od 1000 dinara plus - imaš BOX 4 i sve na jednom mestu :)
 

Back
Top