Amiši - najzdravili civilizovani ljudi na Zemlji

Zdraviji od budista vegana iz budističkih manastira po Indokini? Ne verujem.

Ma ne mališa, smješan si koliko i Radovan...veganstvo ne igra nikakvu ulogu u njihovom zdravlju, vec sto vrlo rijetko dozivljavaju orgazam, ne prosipaju svoje sjeme uzalud...

- - - - - - - - - -

Isto važi i za amiše...bar ogromnu većinu njih...Šime je to davno istražio..
 
Ma ne mališa, smješan si koliko i Radovan...veganstvo ne igra nikakvu ulogu u njihovom zdravlju, vec sto vrlo rijetko dozivljavaju orgazam, ne prosipaju svoje sjeme uzalud...

- - - - - - - - - -

Isto važi i za amiše...bar ogromnu većinu njih...Šime je to davno istražio..

Ma ne kepeciša, žalostan si koliko i Zmaj od Šipova... proždiranje GMO kobasica i salama od svinjskih creva i tumora ne igra nikakvu ulogu u duhovnosti, a pogotovo mleka punog kravlje krvi i gnoja. Ko konzumira mleko puno krvi? Ko konzumira krv?

Istraži to pigmejiša Šime. A ne Amiše koji su vegani.
 
Ovaj zalutali brat povise, je zreo za profesionalnu pomoc...:)
Mani se tih veganskih trendova, jer tek vegani navučeni na orgazam posebno stradaju....:)

Ovaj poviše mene? Jeste, zreo je za pomoć onih što pomažu onima što na repu sede i u nebo glede. :sad2:

Mani se tih slaninarskih trendova, jer tek omnivori navučeni na o-o-organizam specijalno stradaju... srce ne može da im kuca od sala... :rida:

- - - - - - - - - -

Nisam siguran da ima neko bolesniji od njih,mozda jehovini svedoci,slicni su.

Od onih što jedu GMO kobasice i salame od svinjskih creva i tumora nema nikog bolesnijeg, jer srce ne može da im kuca od sala. Možda su od njih bolesniji jihad ratnici, ali oni se barem zdravo hrane. Možda ravnozemljaši, isti su.
 
Poslednja izmena:
Ovaj poviše mene? Jeste, zreo je za pomoć onih što pomažu onima što na repu sede i u nebo glede. :sad2:

Mani se tih slaninarskih trendova, jer tek omnivori navučeni na o-o-organizam specijalno stradaju... srce ne može da im kuca od sala... :rida:

- - - - - - - - - -



Od onih što jedu GMO kobasice i salame od svinjskih creva i tumora nema nikog bolesnijeg, jer srcene može da im kuca od sala. Možda su od njih bolesniji jihad ratnici, ali oni s ebarem zdravo hrane. Možda ravnozemljaši, isti su.

Meni mozda neko i moze da pomogne,ali tebi nema pomoci.Nazalost
 
Meni mozda neko i moze da pomogne,ali tebi nema pomoci.Nazalost

Možda sam sebi ako prestaneš da veruješ u sve što vidiš na Internetu, ali ako si se tetovirao onda si rob zauvek. Ja ne konzumiram meso, mleko i jaja, industrijsku hranu sa kodom HACCP, zatim kafu, duvan, alkohol, lekove i droge, nemam se od čega razboleti, ne dam mafiji u belim mantilima ni kinte, i ne treba mi ničija i nikakva pomoć. Na sreću. Baš me briga što mafija u belim mantilima menja teze i što ti je isprala mozak. Što ti nema pomoći?
 
Možda sam sebi ako prestaneš da veruješ u sve što vidiš na Internetu, ali ako si se tetovirao onda si rob zauvek. Ja ne konzumiram meso, mleko i jaja, industrijsku hranu sa kodom HACCP, zatim kafu, duvan, alkohol, lekove i droge, nemam se od čega razboleti, ne dam mafiji u belim mantilima ni kinte, i ne treba mi ničija i nikakva pomoć. Na sreću. Baš me briga što mafija u belim mantilima menja teze i što ti je isprala mozak. Što ti nema pomoći?

Zelim ti da zivis preko 100 godina i da nikada ne posetis lekara,ili on tebe.A to sta ja jedem i sta sam jeo,nema nikakve veze sa mojom povredom,a lekove moram koristiti,jer necu da se predam.
 
Zelim ti da zivis preko 100 godina i da nikada ne posetis lekara,ili on tebe.A to sta ja jedem i sta sam jeo,nema nikakve veze sa mojom povredom,a lekove moram koristiti,jer necu da se predam.

Ja tebi želim da živiš onako i onoliko kako i koliko želiš, i ne tebi nego svakome. Ali kad pomeneš to da mi nema pomoći, prvo na šta pomislim je to da ni ovde, niti bilo gde, nisam tražio ničiju pomoć. I sve ovo nema nikakve veze sa ovom temom. Radi šta god hoćeš. Živela sloboda.
 

Back
Top