Prsti na ruci

giravaru

Primećen član
Poruka
564
Evo mene opet. Dugo me nije bilo.
Sada imam problem sa malim i domalim prstom desne ruke.
Inače imam spondilozu vratnog dela kičme. C2 c3., c3 c4, c4 c5, c5 c6.
Ali mi se desava da kad masiram lakat osetim trnce ili sta već?!
Pitanje... Od čega to može biti?!?! Ne mogu više da idem po lekarima.
Hvala unapred
 
Evo mene opet. Dugo me nije bilo.
Sada imam problem sa malim i domalim prstom desne ruke.
Inače imam spondilozu vratnog dela kičme. C2 c3., c3 c4, c4 c5, c5 c6.
Ali mi se desava da kad masiram lakat osetim trnce ili sta već?!
Pitanje... Od čega to može biti?!?! Ne mogu više da idem po lekarima.
Hvala unapred
Ukljestenje nekog vratnog nerva,koji ispoljava bolove u ramenu i laktu.Kada se masira na pogresnom mestu,onda i dodje do trnjenja,odredjenih delova na saci.Treba da odes kod kiroprakticara i da mu poneses taj snimak vrata.Da ti odradi potrebnu masazu,bez posledica.
 
Trnu mi kad se probudim. Kad mi je ruka savijena u laktu. Bol ne osećam nigde. Samo tu utrnulost. Inače spavam na ravnom samo. Ne mogu drugačije..... Nesto čitam da nije lakat i neli ulnarni nerv. Jer lad masiram lakat osetim mravinjanje u malom prstu😳😳😳
 
Trnu mi kad se probudim. Kad mi je ruka savijena u laktu. Bol ne osećam nigde. Samo tu utrnulost. Inače spavam na ravnom samo. Ne mogu drugačije..... Nesto čitam da nije lakat i neli ulnarni nerv. Jer lad masiram lakat osetim mravinjanje u malom prstu😳😳😳
Pa taj nerv od vrata je povezan.tebi se sada ispoljava tako od lakta,ali veruj mi to ce za kratko vreme preci na rame.Kao sto sam napisao sa snimkom kod kiroprakticara,ili okolo kod fizioterapeuta,pa na kraju opet kod kiroprakticara.
 
Pa taj nerv od vrata je povezan.tebi se sada ispoljava tako od lakta,ali veruj mi to ce za kratko vreme preci na rame.Kao sto sam napisao sa snimkom kod kiroprakticara,ili okolo kod fizioterapeuta,pa na kraju opet kod kiroprakticara.
Ja se bojim da nije od lakta. Jer se nesto sa njim dešava.... Kad ga masiram osećam trnce u malom prstu.... Baš je ruzan osećaj..... Samo da ne završim na operaciji tog nerva.....
 
Ja se bojim da nije od lakta. Jer se nesto sa njim dešava.... Kad ga masiram osećam trnce u malom prstu.... Baš je ruzan osećaj..... Samo da ne završim na operaciji tog nerva.....
Nema potrebe unapred da sebi stvarate strah od operacije a ustvari ne znate ni šta je razlog da vam trne mali prst..meni se desava da mi trne cela ruka po nekada, a verovatno zbog lošeg položaja kod spavanja ..najbolje da odete kod lekara i sa njim popricate..on vas pregleda i mozda vam prepiše neku masaznu terapiju
 
Nema potrebe unapred da sebi stvarate strah od operacije a ustvari ne znate ni šta je razlog da vam trne mali prst..meni se desava da mi trne cela ruka po nekada, a verovatno zbog lošeg položaja kod spavanja ..najbolje da odete kod lekara i sa njim popricate..on vas pregleda i mozda vam prepiše neku masaznu terapiju
Bila sam danas kod neurologa.
Pregled sa neurološke strane je dobar. Dobila lek midokalm ali i predlog za analizu enmg.
Kaze može od vrata da bude... Taj neki nerv koji ide od vrata preko zgloba i do prstiju.
Kao pijte taj lek, sštedite ruku, ne urološki je sve u redu.
Ne znam 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 

Back
Top