Ameri i albanska ljubav?

Како шта се чека? Па некад смо им били савезници а онда смо окренули лист и постали им непријатељи. Срце Србије је показатељ тога.
 
Ako ćemo mi čekati da se oni podžapaju a mi od toga izvučemo neku korist onda je mrka kapa .
Bolje je da gledamo kako ćemo mi nešto pametno napraviti .

*******и на Крсти одувек чекају да се нешто револуционарно деси и да се у свету (и у њиховом животу) поделе нове карте и мисле да ће са тим новим картама имати више среће него раније.

Никако да им падне на памет да треба да се потруде да са картама које имају одиграју најбоље што могу, уместо што чекају ново дељење, које се можда никад неће десити, а и ако се деси тешко да ће бити у њихову корист, а на штету непријатеља.
 
Linija dilovanja droge između istoka i zapada upravo jeste Kosovo. Albanci dobijaju lovu, Ameri procenat i drogu i svi su na sedmom oblaku. Da vidimo koliko će potrajati.

DžIHADISTI SE VRAĆAJU NA KOSOVO NATO upozorava na opasnost od terorizma na Balkanu
Novosti online | 23. januar 2015. 21:07 |


Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg upozorio je u petak u Prištini vlasti na moguću opasnost od povratka džihadista koji su se borili u Siriji i u Iraku




Generalni sekretar NATO Jens Stoltenberg upozorio je u petak u Prištini vlasti na moguću opasnost od povratka džihadista koji su se borili u Siriji i u Iraku.

Povratak boraca je pretnja za sve nas, za zemlje u regionu, ali i za sve zemlje u Evropi", rekao je Stoltenberg na konferenciji za medije.

"Moramo da sarađujemo u borbi protiv terorizma", dodao je Stoltenberg, koji je ranije u toku dana posetio pripadnike KFOR-a na Kosovu.

U avgustu i septembru 2014. kosovska policija je uhapsila 55 osoba pod sumnjom da su se pridružili džihadistima u Siriji, da su propagirali radikalni islam i vrbovali dobrovoljce za džihad u Siriji i u Iraku.

Po proceni bezbednosnih službi, oko 150 kosovskih Albanaca bori se u Siriji na strani džihadista. Šestnaestorica su tamo izgubila život.

Generalni sekretar NATO izrazio je zadovoljstvo zbog odlučnosti kosovskih vlasti u vezi s tim pitanjem i skorog donošenja zakona po kojem će oni koji odlaze da se bore u inostranstvu biti kažnjeni zatvorom.

U balkanskim zemljama raste broj dobrovoljaaca koji odlaze u borbu na Bliski istok, čemu na ruku ide opšta ekonomska kriza zbog koje je to područje plodno tlo za vrbovanje muslimana za džihad.

(Jutarnji list)
 
Hmm.. Ako staviš vuka i ovcu u isti prostor, jasan je Božiji plan za tu situaciju!
A kakav je plan za Srbe i albance!?:zblesav:

- - - - - - - - - -



Da'Bog da ti dolazili u kuću na tulume!z:shock:

Albanci koji su na teritoriji Kosova, stanovnici već više decenija, pripadaju zajedno sa teritorijom pod ingerenciju Srbije, sa jednakim ljudskim pravima i obavezom poštovanja zemlje u kojoj žive... :)

Isto važi i za Makedoniju... :)
 
Poslednja izmena:
1) Čini mi se kako to mnogi od njih ne rade?
2) Koje bi bile sankcije za to, u 'normalnim' okolnostima?
1. - Nerade zato što smo u situaciji u kojoj jesmo. Ali bi radili kada bi se vratili Srbiji u potpunosti. :)

2. - Nema sankcija osim ako sami sebi ne nametnu, što znači, u potpunosti poštovanje Ustava i zakona Srbije, kao i ostali građani. :)


PS

Sve je to nemoguče što sam izneo, sve dok Srbijom vlada anarhija i mafijaštvo, lenjinizam. A znaju to i oni... :)
 
Poslednja izmena:
1. - Nerade zato što smo u situaciji u kojoj jesmo. Ali bi radili kada bi se vratili Srbiji u potpunosti. :)

2. - Nema sankcija osim ako sami sebi ne nametnu, što znači, u potpunosti poštovanje Ustava i zakona Srbije, kao i ostali građani. :)

PS

Sve je to nemoguče što sam izneo, sve dok Srbijom vlada anarhija i mafijaštvo, lenjinizam. A znaju to i oni... :)

1) Neki ne bi ni onda?
2) Hmm.. Mafiji u osnovi smetaju granice!z:poz:
 
1) Neki ne bi ni onda?
2) Hmm.. Mafiji u osnovi smetaju granice!z:poz:
1. Ko ne bi poštovao sve, bio pod zakonskim delovanjem. :)

2. NE. Granice u internom smetaju normalnom odvijanju života, funkcionisanje države/republike, dok mafiji INPONUJU granice, zato što švercom imaju mogučnost protoka robe bez poreza i carine, i time ostvaruju prihod na crno, i obaraju moć Naroda i normalno funcionisanje života Građana.
Otuda i te granice između bivših repulika YU, i Kosova sa Srbijom. Sad razumeš zašto je pocepano sve, i zašto postoje granice... :)

U današnjoj situaciji, u Srbiji i vlasti, šverc je pozitivan, zato što je republika i vlast negativna.
 
Poslednja izmena:

Back
Top