Quantcast

Amadeus bend

Anarhist

Ističe se
Banovan
Poruka
2.477
Guliverr:
Predlazem da se i o ovome otvori posebna tema jer zaista ima mnogo sto sta da se kaze o ljudima koji slusaju istovremeno sviraju i rok i folk i pop i sve pomalo, narocito prica apropo Lukasa,Osvajaca i slicno!
Ko bre svira rok. A inflacija je prosla. Najlakse je vratiti se na staro.

Guliverr

Aktivan član
Poruka
1.327
Anarhist:
Ko bre svira rok. A inflacija je prosla. Najlakse je vratiti se na staro.

Ne znam za sto ti stoji ovo bre ali Lukas i osvajaci na svojim nastupima izmedju ostalog sviraju i rok, to nisam ja izmislio,to je cinjenica!

Osim ako ti mislis da kada se sviraju pesme VAN GOGA;RIBLJE CORBE, Dugmica i sl. nema roka!

behemoth

Primećen član
Poruka
932
Osvajaci su odrzali svoj heavy metal koncert u domu omladine i vracaju se na staro...
Za lukasa ne znam, ali ovi pri su se verovatno zasitili para (za sad) pa vracaju staru armiju...
Oni su meni veoma dobar bend... Mislim poslusajte njihove stare pesme (Krv i led, Maska, S' kim cekas dan...) to se bre sve hitovi bili.

A znamo i da je Aca Lukas svirao klavijature sa Viktorijom kada je ona pevala rock...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.