Alfa Romeo - Giulietta

Ja bih isao na Kiu Pro_cee'd. Mislim da za te pare ne postoji auto sa boljim paketom opreme, dizajnom, i kvalitetom :)
Što se tiče Alfe i ona mi se sviđa, čini mi se naslednik 147-ice?
I to je dobar autić, nećeš pogrešiti šta god da uzmeš.
 
Đulijeta nije mala. Prilično je golema.

Drugo, ne da nije seksi (da budemo iskreni, zvučiš ko gej s ovim 'seksi automobil' :lol: al ajde), nego je toliko debela i ružna s onim prednjim krajem da je daleko od toga.

Tako da, ako si baš navalio na mali 'seksi automobil' :lol: , a da valja, preostaje ti jedino Minjak. :lol:


Edit. A jesi li razmišljao o Široku? :think: To bi bio moj izbor. Auto izgleda fenomenalno!
 
Poslednja izmena:
http://www.alfaromeo.com.au/default.asp?action=article&ID=21766

Razmišljam da uzmem Alfa Romeo – Giulietta
Volim mala, sexy I ekonomična kola.
Za lakše parkiranje po gradu, itd...

Koje je vaše mišljenje i preporuka?

Trenutno imam Toyotu
http://www.toyota.com.au/corolla

Kad vec uzimas nov auto, uzmi sta ti se svidja, ali cinjenica je da Toyota pravi bolja vozila, to valjda ne treba vise pominjati. A jesi razmisljao o ovome:

mazda_3_301.JPG

mazda_3_32.JPG

0811_02z+2010_mazda_3+rear_three_quarter_view.jpg


I "sexi" i Toyotin kvalitet :)
 
Đulijeta nije mala. Prilično je golema.

Drugo, ne da nije seksi (da budemo iskreni, zvučiš ko gej s ovim 'seksi automobil' :lol: al ajde), nego je toliko debela i ružna s onim prednjim krajem da je daleko od toga.

Tako da, ako si baš navalio na mali 'seksi automobil' :lol: , a da valja, preostaje ti jedino Minjak. :lol:


Edit. A jesi li razmišljao o Široku? :think: To bi bio moj izbor. Auto izgleda fenomenalno!

Ne slazemo se oko alfe ali oko sirokija se slazemo..ja bi ga definitivno uzeo u razmatranje..
juce se vracam sa traninga sa gomilom ortaka u kolima, i i pored nas vw siroki, lik vozi i plavusa pored..mi se smorili..likusa nam poslala poljubac, ovaj njen ***** se nasmeajo po gasu i nestao u 5 sec xD
poenta : siroki i plavusa i ima svi da zinu :p
 
Hvala svima na savetima i odgovorima.

Proverio sam. dužina je djule je 4351 mm
Ima 5 vrata a tri kvake :)

Englezi ocenili da je to jedan najboljih auta koja je Alfa proizvela u zadnjih 25 g.

Napravljen za Evropski teren i sve moguće vremenske situacije. Aerodinamičan do jaja.
Ekskluzivna tehnologija i patent idealne i responsivne vožnje izmedju menjača i motora.

Šmekerski stil i prelep udoban interijer sa Bassovim ozvuchenjem i velikim ekranom za navodjenje.

Ima sve što i moja Toyota pa I više. Cena je malo visoka, sve plaćeno biće oko 45 000$AU
Nije automatik niti pravljen za auto vozače. Golf GTI je druga opcija.

Sve u svemu neznam. Za vožnje na duge staze, udobniji je meni lično automatik.
Ali sa ovom Alfom, hebe mi se za automatik. :)

 
Nemci prave vrhunske automobile shto bi ih pljuvao neko ne znam... mislim zna se da su oni oduvek objashnjavali sa tim mashinama...

... da shiroko bash opasan :D ... podseca na nekog audija a3 dodatno nadrkanog :D ...bash prava mushka kola shto kazesh imaju tu liniju besnu... to je kul.
 
Poslednja izmena:
[Ne_Vazim_Se];17339187:
Nemci prave vrhunske automobile shto bi ih pljuvao neko ne znam... mislim zna se da su oni oduvek objashnjavali sa tim mashinama...

... da shiroko bash opasan :D ... podseca na nekog audija a3 dodatno nadrkanog :D ...bash prava mushka kola shto kazesh imaju tu liniju besnu... to je kul.


Pa Jeremija je Englez, oni hejtuju Nemce, tako da, kad bi Široku nešto falilo, ovaj bi to sigurno iščeprkao. :lol: Mada, retko šta možeš današnjim nemačkim automobilima i da iščeprkaš. Čak i ako si Englez! :lol:
 

Back
Top