Алфа и не-Алфа мушкарци: разлика у конкретним примерима (вечна победа и велика срамота)...

Ja sam omega i nisam doživeo ni poniženje ni sramotu.
Дозволите ми да питам, јесте ли покушали да упознате девојке за БЕСПЛАТАН секс, као јунак ове приче? Или Ви интуитивно схватате да је то бескорисно и чак не покушавате?
 
Дозволите ми да питам, јесте ли покушали да упознате девојке за БЕСПЛАТАН секс, као јунак ове приче? Или Ви интуитивно схватате да је то бескорисно и чак не покушавате?
Kad san upoznavao devojke, zanimale su me one, a ne seks. Ni o kakvom plaćanju nisam razmišljao.
 
Дозволите ми да питам, јесте ли покушали да упознате девојке за БЕСПЛАТАН секс, као јунак ове приче? Или Ви интуитивно схватате да је то бескорисно и чак не покушавате?
Sad kad se prisećam: želeo sam i da im se dopadnem. Ali je bilo toliko devojaka da nije bilo strašno ako se nekoj ne bih dopao.
 
Ne razumem zašto pravi vezu između devojaka i samopoštovanja muškarca. Samopoštovanje ili odsustvo samopoštovanja se formira kada i samopouzdanje ili nesamopouzdanje. To je između druge i sedme godine. Kontakti sa devojkama mogu da budu okidač, povod za (ne)samopoštovanje. Ali odnos prema sebi (i drugima) formira se u primarnoj porodici, u predškolskom dobu.
 
Jel iko primetio da je zakržljanko iz uvodnog posta prišao devojkama koje su jako lepe (tako piše), za razliku od njega

Znači on je prišao devojkama koje nisu njegov rang po izgledu i one su ga odbile (normalno, logično, prirodno, baš kako i treba), i tada kreće njegov Oto Vajninger arc
 

Back
Top