Aleksej Navaljni preminuo u zatvoru

Ko stoji iza smrti Navaljnog?


  • Ukupno glasova
    49
Чудно да „посвећена жена” Јулија Навалнаја „није успела да стигне” на сахрану свог мужа? муж којег није посетила више од 2 године?
Нема никаквих ограничења за њен улазак или излазак из Русије.
Сахрана за коју су нам рекли да ће бити забрањена?
Присуствовало је две хиљаде људи од 148 милиона.
Урадити сами математику. :namcor:
GHmS26oXIAU6QWK
Јулиа Навалнаиа НИЈЕ ОТИШЛА НА САХРАНУ СВОГА МУЖА
Ипак, те срцепарајуће сузе у Европском парламенту које су потресле целу просторију изгледале су тако искрене (чинило се):fdlan::bljuc:
GHm7ONNW8AAsrw2
 
Dmitrij Peskov portparol zločinačkog režima putkovog je rekao u jednom od onih njegovih bizarnih tel.uključenja gde stoji samo njegova slika a ide ton da su svi oni pohapšeni po zakonu jer zakon zabranjuje masovna okupljanja tako da molim lepo kršili su zakon šta ćeš
Наравно. Русија је правна држава где се поштује закон.
 
Pa zamisli Dule postoji neka Drzava koja proganja SNS-ovce, salje u zatvore, progoni ih, itd.

I nesto se ne daj Boze desi tvom clanu porodice, koji je SNS-ovac.

Da li bi isao u tu drzavu na njegovu sahranu?


Наваљнија није отишла јер има швалера, и јер жели да политчки профитира од смрти свога мужа. Пусти причу и демагогију, погледај шта је о њој рекла мајка Наваљног, како јој је рекла да је издала њеног сина и да не жели више да је види у животу.

То прво, а друго, руски режим није прогонио, он је био у затвору по осудама руског суда, у питању није никакав политички прогон јер Наваљни никада није имао толику политичку подршку и моћ да би угрозио режим. То је сада пропаганда политичких противника Москве.

То су људи који желе да профитирају на несрећама и трагедијама, слично опорби коју ми имамо у Србији.
 
Наваљнија није отишла јер има швалера, и јер жели да политчки профитира од смрти свога мужа. Пусти причу и демагогију, погледај шта је о њој рекла мајка Наваљног, како јој је рекла да је издала њеног сина и да не жели више да је види у животу.

То прво, а друго, руски режим није прогонио, он је био у затвору по осудама руског суда, у питању није никакав политички прогон јер Наваљни никада није имао толику политичку подршку и моћ да би угрозио режим. То је сада пропаганда политичких противника Москве.

То су људи који желе да профитирају на несрећама и трагедијама, слично опорби коју ми имамо у Србији.
Imati svalera i svalerku ne znaci da ne volis muza/zenu. Brak je jedno, a jebacina drugo. To svaki muskarac zna. Ok je da zena ima svalera, muz svalerku, i treba da se zabave ponekad, oslobode zivotni stres, ovaj zivot zna da bude i tezak, ali je i ok. Brak i ljubav su mnogo ozbiljnije stvari od obicnog seksa. To samo neke zene siparice mogu da misle da je to isto.

Ovo nije to, ovo je strah od FSB-a.
 
Imati svalera i svalerku ne znaci da ne volis muza/zenu. Brak je jedno, a jebacina drugo. To svaki muskarac zna. Ok je da zena ima svalera, muz svalerku, i treba da se zabave ponekad, oslobode zivotni stres, ovaj zivot zna da bude i tezak, ali je i ok. Brak i ljubav su mnogo ozbiljnije stvari od obicnog seksa. To samo neke zene siparice mogu da misle da je to isto.

Ovo nije to, ovo je strah od FSB-a.
Ма какав ФСБ, она никада није ни волела тог Наваљног, имаш кажем ти сведочење његове мајке о томе.
Само се сад фолира да би профитирала на смрти тог човек.
Искрено, мени њега жао, можда је лик веровао у своје идеје, али је био искоришћен од странаца да изда своју земљу, онда жена га откачила, нашла другог, деца нису била са њим, итд.

Тако да је то наук, да се са западњацима никакви дилови не праве. Не заврши се добро.
 
Ма какав ФСБ, она никада није ни волела тог Наваљног, имаш кажем ти сведочење његове мајке о томе.
Само се сад фолира да би профитирала на смрти тог човек.
Искрено, мени њега жао, можда је лик веровао у своје идеје, али је био искоришћен од странаца да изда своју земљу, онда жена га откачила, нашла другог, деца нису била са њим, итд.

Тако да је то наук, да се са западњацима никакви дилови не праве. Не заврши се добро.
Jbga, moraju nekako da se trude ljudi, bilo kako, da skinu tu FSB diktaturu, pa i da prave paktove sa Djavolom.
 
Ма какав ФСБ, она никада није ни волела тог Наваљног, имаш кажем ти сведочење његове мајке о томе.
Само се сад фолира да би профитирала на смрти тог човек.
Искрено, мени њега жао, можда је лик веровао у своје идеје, али је био искоришћен од странаца да изда своју земљу, онда жена га откачила, нашла другог, деца нису била са њим, итд.

Тако да је то наук, да се са западњацима никакви дилови не праве. Не заврши се добро.
Јулиа Навалнаиа је известила да због веома заузетог распореда на турнеји по Европи и жању ловорика смрти свог мужа још није стигла ни да погледа снимак Алексејеве сахране.
GHqPVSwXsAAoFWk
 
Jbga, moraju nekako da se trude ljudi, bilo kako, da skinu tu FSB diktaturu, pa i da prave paktove sa Djavolom.

Дакле, могла је Наваљнијева да дође на сахрану, имала и гарантовану безбедност немачке амбасаде у Русији, није била ничим гоњена, итд.
Једноставно, то да није смела да дође је лаж и манипулација.
 
„Сахрана Наваљног? За наши медији да буду оружје за масовно одвраћање пажње“
Професор Орсини се чврсто залаже против још једне пропаганде која се шири како би се избегло причање о деци убијеној у Гази док покушавају да добију кору хлеба
Schermata-2024-03-02-alle-15.23.39.png

https://www.dcnews.it/2024/03/02/il...evitare-di-parlare-dei-bambini-uccisi-a-gaza/
 

Дакле, могла је Наваљнијева да дође на сахрану, имала и гарантовану безбедност немачке амбасаде у Русији, није била ничим гоњена, итд.
Једноставно, то да није смела да дође је лаж и манипулација.
Interesantno. Smeta vam ova zena kao nije dovoljno volela muza? A ne smeta vam sto je svaki SNS funkcioner ostavio zenu i ozenio mladju bar 12 god. Izdao zenu i decu a nece drzavu?
 
Interesantno. Smeta vam ova zena kao nije dovoljno volela muza? A ne smeta vam sto je svaki SNS funkcioner ostavio zenu i ozenio mladju bar 12 god. Izdao zenu i decu a nece drzavu?
Ко ти је рекао да ми то не смета? И ко ти је рекао да ми смета што Јулија Наваљни није дошла на његову сахрану? Не смета ми, али само ми показује колико је та прича цела исфолирана и лицемерна. Чисто лешинарење и политичарење.
 

Back
Top