Александар Вучић и море

Nije, nego jednostavno hoce da kaze da ne trosimo pare u inostranstvu, nego ovde. Ali nema ovde te banje, koja moze da ucini isto za neke probleme, sto i more, za isto vreme.

Pa da.
О чему ти друже причаш? Ако ишта може да те рехабилитује што на физичком што на психичком плану то је бања. Море је нула са те стране. Овде је у питању обичан драмосер и његово просеравање као и увек. Поставио Грчића у ЕПС сада увозимо три наредне године струју његовом кривицом. Говорио како су нам силоси пуни. Дао брашно, шећер и уље шиптарима и милогорцима, да би сутра наши рафови били празни. И све опет његовом кривицом. Ја са својих 27 година не памтим пуно, али верујем да оваквог издајника и плачип ичку ова држава на челу није имала.
 
Nije, nego jednostavno hoce da kaze da ne trosimo pare u inostranstvu, nego ovde. Ali nema ovde te banje, koja moze da ucini isto za neke probleme, sto i more, za isto vreme.

Pa da...

Слажем се са председником Вучићем , сматрам да сви требају да летују у својој земљи , евентуално регион МК ,ЦГ или Република Српска ...али остављати новац у белосветским забитима је бацање новца.

Ми треба да правимо план како да изађемо на море, да имамо сопствено море које нам је одузето Котор,Драч , Солун , а не да остављамо новац по белом свету .
 
Слажем се са председником Вучићем , сматрам да сви требају да летују у својој земљи , евентуално регион МК ,ЦГ или Република Српска ...али остављати новац у белосветским забитима је бацање новца.

Ми треба да правимо план како да изађемо на море, да имамо сопствено море које нам је одузето Котор,Драч , Солун , а не да остављамо новац по белом свету .
Necu u CG dok ne otpriznaju Kosovo, pa da su jos toliki.

Grcka nije priznala Kosovo, a drugo, i CG je inostranstvo sada.

Ја идем на топла мора зато што жена воли иначе бих пре ишао у Шкотску или Норвешку на море не волим врућину...
Slusaj zenu, pametno zbori.
 
Ја идем на топла мора зато што жена воли иначе бих пре ишао у Шкотску или Норвешку на море не волим врућину...

Ми као словени генетски нисмо предвиђени за такву јачину сунца а специјално не за пржње на том сунцу ..додуше има оних који то воле , али последица на кожу, на здравље су оргомне и не промењиве
 
Necu u CG dok ne otpriznaju Kosovo, pa da su jos toliki.

Grcka nije priznala Kosovo, a drugo, i CG je inostranstvo sada.
Грци су стари покварењаци много тога лошег урадили су за Србе и Словене... сад хоће још и паре да нам узимају...
 
Ми као словени генетски нисмо предвиђени за такву јачину сунца а специјално не за пржње на том сунцу ..додуше има оних који то воле , али последица на кожу, на здравље су оргомне и не промењиве
Pa ne moras da budes na suncu, mozes stalno da budes u vodi, shvatas?
 
Грци су стари покварењаци много тога лошег урадили су за Србе и Словене... сад хоће још и паре да нам узимају...
Ma kako da ne...pravi bRezobraznici.
To sto meni treba ima ....Niska Banja.....topla voda.....
Nema ni u Niskoj Banji, za mene.

Није народ признао Косово , него окупациона власт у ЦГ ..
Nije vazno, daleko im lepa kuca.
 
А да не говоримо да је Солун српски словенски град био
Не знам баш за Солун ту је било мешано а све око Солуна српско/словенско...

Manite me sa tim vasim naknadnim istorijama, zna se da su Grci nasa pravoslavna vraca i u dobru i u zlu.
Није то накнадна историја то је званична историја...општепознате чињенице...
 
Pa ne moras da budes na suncu, mozes stalno da budes u vodi, shvatas?д

Ове године нећу нигде , сунце не волим а следеће ћу да видим ..уосталом, ко зна какве ће границе бити следеће године бити , можда људи и неће морати да иду у иностранство на море следеће године

Не знам баш за Солун ту је било мешано а све око Солуна српско/словенско...


Није то накнадна историја то је званична историја...општепознате чињенице...

Егеј чисто српско словенски био .
 
Ове године нећу нигде , сунце не волим а следеће ћу да видим ..уосталом, ко зна какве ће границе бити следеће године бити , можда људи и неће морати да иду у иностранство на море следеће године
Ja cu svaki dan na Tisu.
Eno od juce cveta
 
Слажем се са председником Вучићем , сматрам да сви требају да летују у својој земљи , евентуално регион МК ,ЦГ или Република Српска ...али остављати новац у белосветским забитима је бацање новца.

Ми треба да правимо план како да изађемо на море, да имамо сопствено море које нам је одузето Котор,Драч , Солун , а не да остављамо новац по белом свету .
nisi ti mutava uopste: vi'is kako rusi, prvo krim pa priobalje, ostatak ako stignu, a ne k'o mi tamo neke planincuge, kome treba jahorina, da pece vola?
 
Obavesti se pa se javi :heart:

I umesto u Madjarsku da odes bolje u Koviljacu.

Не знам баш за Солун ту је било мешано а све око Солуна српско/словенско...


Није то накнадна историја то је званична историја...општепознате чињенице...
Ja ene znam da su i kada su Grci nesto lose nama uradili, ali i da jesu, necu da zivim u proslosti, onda bi svakom mogla da se nadje mana.

Poakzali su se kao prijatelji u nedavnoj istoriji i meni je to dovoljno.
Ове године нећу нигде , сунце не волим а следеће ћу да видим ..уосталом, ко зна какве ће границе бити следеће године бити , можда људи и неће морати да иду у иностранство на море следеће године



Егеј чисто српско словенски био .
Ma kako hoces mozda necu ni ja, ali principijelno pisem.
 
А да не говоримо да је Солун српски словенски град био
Кад је то мајке ти Солун био Српски? Душан кад смо били најјачи није успео да га освоји. Пуно гледате Шариће, Дамјановиће, Шаргиће, и сличне дилеје.
 
Ja ene znam da su i kada su Grci nesto lose nama uradili, ali i da jesu, necu da zivim u proslosti, onda bi svakom mogla da se nadje mana.

Poakzali su se kao prijatelji u nedavnoj istoriji i meni je to dovoljno.

Ma kako hoces mozda necu ni ja, ali principijelno pisem.
Principijelno domoega medenoga,a crnogorsko more si otpisala unatoc Mojkovcu..... :kafa:

Guglaj Grk Zorba, svashta ce ti izadje
 

Back
Top