Александар Вучић и море

Poruka
11.499
Ја нимало нисам за Вучића али ова прича са летовањем у Србији уопште није лоша идеја...Размислите како би Швабе радили да су у нашој ситуацији? Мало сутра би ишли у Грчку, Хрватску итд...Чим им опадне неки економски показатељ смањи им се број туриста у свету за одређени проценат...
мислим... ја идем на море али говорим принципијелно... :mrgreen:

Poruka
11.499
Сећам се летовања као мали ишли смо у неки швапски камп у Грчкој...ћале и ови наши су се увек спрдали колико Швабе штеде на мору, а ми сваки дан роштиљ, пића, сладоледи баханалије...мени било жао Немаца, мислио сам да немају...где немају...

buudala

Legenda
Poruka
65.123
Ја нимало нисам за Вучића али ова прича са летовањем у Србији уопште није лоша идеја...Размислите како би Швабе радили да су у нашој ситуацији? Мало сутра би ишли у Грчку, Хрватску итд...Чим им опадне неки економски показатељ смањи им се број туриста у свету за одређени проценат...
мислим... ја идем на море али говорим принципијелно... :mrgreen:
Msm,zivis u zemlji gde su rimski carevi dolazili da uzivaju, a ides u fekalna letovalista na provod.
To su brale teshki lomovi.

buudala

Legenda
Poruka
65.123
О томе да не говоримо, зна се да су бање најздравије и да су најбоље за одмор...
Ubedio tito slepadiju da treba da ostavi dve tri plate pasivnim krajevima.

I sad to ostalo tako uvrezeno.

Oce da ti oci iskopaju kad im predocis da se domorodci ne kisele u moru.

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.888
nisi ti mutava uopste: vi'is kako rusi, prvo krim pa priobalje, ostatak ako stignu, a ne k'o mi tamo neke planincuge, kome treba jahorina, da pece vola?

Излаз на море и флота су стратешка средства одбране , ми имамо излаз на море , то је Бока , али је тренутно окупирана

Сећам се летовања као мали ишли смо у неки швапски камп у Грчкој...ћале и ови наши су се увек спрдали колико Швабе штеде на мору, а ми сваки дан роштиљ, пића, сладоледи баханалије...мени било жао Немаца, мислио сам да немају...где немају...

а они стипсе , проклет народ .

Poruka
11.499
Излаз на море и флота су стратешка средства одбране , ми имамо излаз на море , то је Бока , али је тренутно окупирана
Не треба нама излаз ба море, Швајцарска нема море, Мађарска итд све успешне земље. Ако буде тог мора супер ако не опет добро само нећемо више да пристајемо да нас било ко уцењује због излаза на море...

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.888
Не треба нама излаз ба море, Швајцарска нема море, Мађарска итд све успешне земље. Ако буде тог мора супер ако не опет добро само нећемо више да пристајемо да нас било ко уцењује због излаза на море...

Када се ослободи Црна Гор имаћемо море , ЦГ мора да се ослободи јер је то наша словенска светиња , део нашег идентитета и културе , вере .

Окупирана јесте , али ће да буде ослобођена .

Poruka
11.499

а они стипсе , проклет народ .
Нису стипсе другачији поглед на државу заједнички циљ...рецимо ја се дивим Норвежанима њиховом школском систему, односу према раду...Швабе не волим зато што су нам непријатељи и нацисти али хебига кад је неко у нечему бољи треба признати и научити нешто од таквог...

Poruka
17.123
Сваке године кад дође време за летовање, Александар Вучић даје непримерене изјаве упућене неодређеном броју људи који летују.

Навешћу неколико примера.

Пре неколико дана је дао изјаву:"Само ви идите на море, па ћете зими да се купате, али не знам да ли топлом или хладном водом", а изјава се односила на проблем са енергентима и несташицом струје. Ево линка ка тој изјави https://www.danas.rs/vesti/ekonomij...samo-ne-znam-da-li-u-hladnoj-ili-toploj-vodi/

Е, то је од ове године изјава.
А ево од прошле године.

SVI SAMO PITAJU KADA ĆE NA MORE I DA SE OKREĆU KAO JAJE 50 PUTA! Vučić o odlascima na odmor van Srbije!​

DRUŠTVO
17.04.2021. 22:31h 22:57h линк https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/...50-puta-vucic-o-odlascima-na-odmor-van-srbije

Ево још од прошле године

16:02POLITIKA10
Informer|10. 07. 2021.
AddThis Sharing Buttons
Share to FacebookShare to Twitter

KOME JE MORE PREČE OD OBELEŽAVANJA STRADANJA SRPSKOG NARODA, NEMA POTREBE NI DA SE VRAĆA SA ODMORA! Vučić dao naređenje ministrima!​

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naredio je da svi ministri budu na obeležavanju srpskog stradanja u Oluji​

https://informer.rs/vesti/politika/621660/aleksandar-vucic-stradanje-srba-oluja-ministri

Затим, ево јутуб прилога где Вучић критикује Бабића што је летовао на мору, а требао је да летује у Сопоту.

На почетку своје владавине, најавио је да ће да летује на борском језеру. Ево новинског прилога о томе да је одустао од летовања на борском језеру.

Nema odmora za premijera: Vučić ipak odustao od letovanja u Boru​

Objavljeno 11. avg 2014. / 18:44:51

https://nadlanu.com/234433/nema-odmora-za-premijera-vucic-ipak-odustao-od-letovanja-u-boru/

У следећем линку имамо вест да Вучић министрима забрањује одмор ако место за летовање није на два сата од Београда.

Vučić: Ministri, možete na odmor, ali na dva sata od Beograda!​

Vučić je svima rekao: "Idite, odmorite se, ali nemojte mnogo daleko, pazite da možete da se vratite za najviše dva sata ako zakažemo hitnu sednicu Vlade". Premijer je najavio da će ići na odmor na Borsko jezero, jer veruje da je letovanje u sopstvenoj zemlji sastavni deo "ekonomskog patriotizma"​

https://www.telegraf.rs/vesti/polit...i-mozete-na-odmor-ali-na-dva-sata-od-beograda

Замало да ставим и неки текст са њузнета. Стварност нам је таква, да је тешко раздвојити стварне и њузнет вести.

Зашто Вучић толико пљује по летовањима нормалних и обичних људи. Обичан човек, тј. обична породица обично, ако летују, то је десетак дана на неком од летовалишта у околним земљама. Некад је то јефтинија а некад скпља варијанта, како ко има и како се ко снађе. Откуд оволика потреба Александра Вучића да толико понижава и пљује људе који желе најнормалнију ствар. Да десетак дана у летњем периоду оду на море и окупају се.

Pozadina priče je sledeća...

Ostavila ga je riba na moru...i otišla s magarcom...iza stene...
I to je AV-u takvu traumu proizvelo...da od te 1988 mrzi more...

O tome zna više @Jugoslav Čvarak ... čiji je bio magarac....s kojim je zarađivao na fotkanju još kao klinac...

...

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.888
Не ДДР они нису ни ишли на море него западни Немци, сви су возили боља аута имали најбоље приколице по 6-7 метара дугачке...пунише бре али такви су...

Ишли су на балтичко , на црно море, нису ишли на Запад , али им је било боље и дан данас влада та носталгија источних Немаца за њиховом државом , преварену су

Poslednja izmena:

Slavenska

Ističe se
Poruka
2.888
Нису стипсе другачији поглед на државу заједнички циљ...рецимо ја се дивим Норвежанима њиховом школском систему, односу према раду...Швабе не волим зато што су нам непријатељи и нацисти али хебига кад је неко у нечему бољи треба признати и научити нешто од таквог...

Не знам какав је школски ситем у Норвешкој , али сам сигурна да то Норвежанима одговара, само Норвежанима.
Мени је јако добар школски ситем у Русији и мислим да је доста ближи словенским народима , не треба узимати нешто са запада јер то није створено и нарпављено за словенски сентимент , није по нашм кроју , требамо имати своје а не усвајати туђе .

Poruka
11.499
Не знам какав је школски ситем у Норвешкој , али сам сигурна да то Норвежанима одговара, само Норвежанима.
Мени је јако добар школски ситем у Русији и мислим да је доста ближи словенским народима , не треба узимати нешто са запада јер то није створено и нарпављено за словенски сентимент , није по нашм кроју , требамо имати своје а не усвајати туђе .
Наравно, свако је оно што јесте али не би било лоше кад би Словени били мало скромнији...ево за почетак да се ми Срби мало бахатимо по нашим српским бањама и планинама, а не на мору...:mrgreen:

bas kao

Veoma poznat
Poruka
14.463
Када се ослободи Црна Гор имаћемо море , ЦГ мора да се ослободи јер је то наша словенска светиња , део нашег идентитета и културе , вере .

Окупирана јесте , али ће да буде ослобођена .
posteno cg ima najlepse more, plaze, pesak
и дан данас влада та носталгија источних Немаца за њиховом државом , преварену су
e sad ga ukaki

Poruka
15.257
Pozadina priče je sledeća...

Ostavila ga je riba na moru...i otišla s magarcom...iza stene...
I to je AV-u takvu traumu proizvelo...da od te 1988 mrzi more...

O tome zna više @Jugoslav Čvarak ... čiji je bio magarac....s kojim je zarađivao na fotkanju još kao klinac...

...
Iskreno, cisto sumnjam da je gospodin predsjednik ikada isao na more.
Taj je radio i volontirao od malih nogu, bio jos tada na usluzi slabima i nemocnima, isao mukte babama iz kvarta u trgovinu i sl.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
62.170
Informer provocira.

informer-460x0 (3).jpg

a bre Milun

Elita
Poruka
24.452
On ne ide na more kako bi ispao radan pred rajom a duboko u sebi želi i eto frustracije koja povremeno izleti. Sećam se i da je Čedi u skupštini zamerao Mikonos pre nekoliko godina. Informer je kačio slike Đilasa sa nekog letovališta i pisao vidi narode šta radi opozicija.
ko zna, mozda on nocu kad se smrkne leti za krit a rano ujutru se vraca u BGD ..........da niko ne primeti di je bio.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.