Quantcast

Alatke iz kuhinje

jedna mala

Zainteresovan član
Poruka
150
ja da prijavim kod Kineza u bloku su dobili nove sekace ja sam kupila mede inace imaju jos ptice, sneska belica, listice one kao petokraka sto izgledaju i mede samo sto su podigli cenu na 200 din to je jedino mesto na kome sam nasla pravo da vam kazem mozda je bilo jos nekih stajale su dve pune kutije streba da rovarite po njima da bi nasli sta ima

jedna mala

Zainteresovan član
Poruka
150
Na Novom Beogradu u starom delu kad idete od tramvaja levi deo popnete se uz stepenice i idete levo kad dodjete do onog kao prosirenja gde mozete i desno da idete na samom tom delu je radnja i tu napolju pored polica stoje kutije u kojima su sekaci imali su dve pune kutije zato kazem mozda ima jos nekih oblika al ja ono sto sam videla sam i napisala Toni je prosli put napisala skroz druge sekace da su imali verovatno kako im sta stigne

jedna mala

Zainteresovan član
Poruka
150
ja nakupovala alata kao da imam poslasticarnicu a ne za kucnu upotrebu al dobro nikad se ne zna sad jedva cekam da sve ovo isprobam i vidim kako radi i mene zanima kako ce da bude sa slovima jer sam ovih dana bas citala po forumu da se dosta pisalo o tome

mamaKristina drago mi je da si nasla radnju i nadam se kupila neke lepe sekace

Ona Marge

Poznat
Poruka
8.687
521413_426340944114602_1076187315_n.jpg

Zanimljivo...

jaca26

Početnik
Poruka
41
Toni,evo kako izgleda kutija :
1.JPG

To je samo obruc,bez tacne,samo sirina moze da se podesava od 26 do 28cm,jedino da se biskvit ispece u nekom drugom kalupu,pa se presece,ja sam Saher tortu prerezala u njemu (ili sa njim), ali vecu masu od toga do sada nisam pekla odjednom :)

ToniDelijeSever

Aktivan član
Poruka
1.122
Toni,evo kako izgleda kutija :
Pogledajte prilog 272110
To je samo obruc,bez tacne,samo sirina moze da se podesava od 26 do 28cm,jedino da se biskvit ispece u nekom drugom kalupu,pa se presece,ja sam Saher tortu prerezala u njemu (ili sa njim), ali vecu masu od toga do sada nisam pekla odjednom :)

Pa da , na to sam i mislila...mora imati mogucnost da iseces koru vise precnika, msm glupo je da je namenjena samo za na primer precnik 24cm!!:D Inace, mnogo je dobra stvar, ako neko zna gde ima da se kupi neka javi...

jedna mala

Zainteresovan član
Poruka
150
ne znam koja si ti slova gledala u Slatkom dekoru ja sam im sada pisala velika stampana slova velicina 2 cm sa izbacivacem imaju na stanju cena im je 1300 din mozda si ti gledala neka druga

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.