АКО ОДЕ КОСМЕТ НИШТА ОД УЛАСКА У ЕУ !

Vintage:
Setiti se trba vencanja Arkana i Cece....
A Kosovo i EU ?to ce posle nacionalnogA mamurluka da dodje ! Repriza ' 90-ih....

И какве везе има Цецино и Арканово венчање са Гучом, Косовом и ЕУ :confused: :shock:
Ти си бре опасно помешао фрог енд грендмадер, ш'о би рек'о Вук. :roll:
 
Vintage:
He, ima veze kako nema na psihu nacionalnu...vrati film unazad da ti bude jasno !!!

Знам кад је Аркан био народни посланик и кад је у предизборној кампањи обилазио Приштину, па рецимо уђе у једну посљастичарницу, а шипос једе бакљаву, па кад види Аркана, застане му у грлу она бакљава, замало да се угуши... :mrgreen:

Аркан је био појава, имао је стила, мангуп, шмекер...Сви светски медији су објавили вест о његовој смрти!
 
SANDRINAbg:
Aaaaa, skoro da sam znala, al' su mi uvek bili dosadni 'rvatski...sve 'rvaCko :roll: :evil: :evil:

Isto ko nick PESAK koji su i muje šutnule na svom frm-u, a zna ona koja je, hahah :lol: :lol: :lol:
aktivan je @svetolik,po tim ustaskim forumima i tamo redovno pljuje po svemu sta ima srpski nacionalni predznak.
covjek jednostavno i tamo "siri demokratiju uz bratstvo i jedinstvo".
 
a33:
aktivan je @svetolik,po tim ustaskim forumima i tamo redovno pljuje po svemu sta ima srpski nacionalni predznak.
covjek jednostavno i tamo "siri demokratiju uz bratstvo i jedinstvo".
Да знаш да ме је разочарао! Када сам га видео тамо... немам коментар! А онако јадно изгледа са оним социјаним цвикерима и у оном кромби капуту... а он велеиздајник!!!
 

Back
Top