Quantcast

Ako glasate, kome cete dati glas na sledecim izborima?

Glasacu za:

• DS

• SNS

• SPS

• SRS

• LDP

• G17+

• DSS

• SPO

• NS

• LSV

• DRUGO

• NE GLASAM

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

motorheadsd

Ističe se
Poruka
2.324
Na parlamentarne sam mislio naravno. Pa ja se dvoumim izmedju radikala i jedne druge stranke :) Inace niko ne zasluzuje da pesacim do izbornog mesta i potrosim koj miligram mastila ali ipak treba birati najmanje zlo. Mogu samo reci za koga necu glasati i razloge.

DS i sateliti- treba li navoditi razloge al' 'ajde. Antidrzavna politika, lopovluk i korupcija, unistavanje vojske, unistavanje privrede, sve po diktatu masonskih gazda...
SNS i sateliti- Ako Srbija nema boljih od neobrazovanog lazljivog seljacine i patoloskog picoustog lazova, koji izdaju svog kuma koji se bori za pravdu i istinu zrtvujuci sebe, koji dovode kursadzije na svoj miting... Onda treba da izvrsimo kolektivno samoubistvo
SPO- najgora stranka odnosno najgori ljudi u njoj koji su ikad postojali i koji ce ikad postojati na politickoj sceni. Stranka lopova, izdajnika, preletaca, licemera i korupcionasa...

Sta vise dodati?

Battlecat

Iskusan
Poruka
6.937
Ni za koga od ovih ponuđenih na listi. Toliko sam besan na ove lopovske partije, da mi dođe da glasam
za Naše-1389, ili neke najoštrije desničare.
pa to ti je tek propast ... Najgori su ti oni koji zastupaju neki patriotizam i tako neke tripove ... To moze samo da nametne , zabrane, sukobe i fanatizam sto je primitivno i glupo ... A svi se, sve partije i grupe verovatno finansiraju od istih i svi su jedno , verovatno toga nisu ni svesni , pogotovu ti nacionalisti satro ... Kad ja mogu da smislim nacine da se to izvede, sta li ce tek neko kome to posao :)

Poslednja izmena:

Dule 021

Poznat
Poruka
9.908
Ljudi da samo vidite ono sto sam ja video!
Uclanio mene komsija u neku stranku samo da bih mu dao glas da pobedi na izboru za neki odbor i odem ja tamo da glasam za njega i vidim sta to tamo serendaju kad.....nije mi bilo dobro kad sam video kakvi su to likovi.Kao da su pobegli iz zatvora,grozomorne face,jednostavno se vidi zlo u njima.....
Kad sam rekao komsiji da su mu kolege masni ljigavci on rece da se i on svadjao sa njima ali da sad kad je izglasan oni nemaju vise sta da traze u nasoj opstini.
Ma grozno i jako mi je zao kad vidim kakvi likovi su kao neke funkcije i jednostavno sam sad video zasto nam ne ide,pa tu je cilj samo da se oni medjusobno druze i da nude usluge, kojima se inace bave, jedan drugom!
Zato se i stalno spominju neki kokteli gde se druze i sklapaju poslove.
Eto cemu sluze danasnje stranke!
Zato moj glas mogu da sanjaju i ja cu izaci na glasanje ali samo da iscepam moj glasacki listic!!!

motorheadsd

Ističe se
Poruka
2.324
Uclanio mene komsija u neku stranku samo da bih mu dao glas da pobedi na izboru za neki odbor i odem ja tamo da glasam za njega i vidim sta to tamo serendaju kad.....nije mi bilo dobro kad sam video kakvi su to likovi.Kao da su pobegli iz zatvora,grozomorne face,jednostavno se vidi zlo u njima.....
Kad sam rekao komsiji da su mu kolege masni ljigavci on rece da se i on svadjao sa njima ali da sad kad je izglasan oni nemaju vise sta da traze u nasoj opstini.
Ma grozno i jako mi je zao kad vidim kakvi likovi su kao neke funkcije i jednostavno sam sad video zasto nam ne ide,pa tu je cilj samo da se oni medjusobno druze i da nude usluge, kojima se inace bave, jedan drugom!
Zato moj glas mogu da sanjaju i ja cu izaci na glasanje ali samo da iscepam moj glasacki listic!!!
Brate, sve ti verujem!

loki74

Ističe se
Poruka
2.380
pa to ti je tek propast ... Najgori su ti oni koji zastupaju neki patriotizam i tako neke tripove ... To moze samo da nametne , zabrane, sukobe i fanatizam sto je primitivno i glupo ... A svi se, sve partije i grupe verovatno finansiraju od istih i svi su jedno , verovatno toga nisu ni svesni , pogotovu ti nacionalisti satro ... Kad ja mogu da smislim nacine da se to izvede, sta li ce tek neko kome to posao :)
Svestan sam toga, ali nisam više pametan-šta, kako... vlast lopovi, opozicija lopovi.
A nešto se mora menjati, propadamo na svim poljima.

Dule 021

Poznat
Poruka
9.908
Vodi iz prostog razloga sto su stranke postale nesto drugo u odnosu na ono sto su nekad predstavljale.
Ako se stranka zove"Socijalisticka partija Srbije" zasto onda i ne propagira socijalizam nego isto kao i ostali-samo mekecu i zobaju narodno dobro.
Isti je slucaj i sa ostalim strankama koje uopste ne opravdavaju svoje ime.
To je isto kao kad bih ja na Zastavu 750 napisao Mercedes a on ne radi to sto mecka zaista radi.

Poruka
24
ne radi se o tome da glasate
radi se o tome da se udruzujete

ta prica o predstavnicima vasih interesa je popila vodu...

udruzujte se:
seljaci
pravnici
majstori
uzgajivaci cveca
ljubitelji zalaska sunca... ... ...

narod je snaga
jedan bojkot, jedne banke i vise je nema...
jedan bojkot, jednog trznog centra i vise ga nema...

tako mi radimo ovde u paralelnom univerzumu na visoj razini svesti...
sta mislite, a?

Stronghold

Aktivan član
Poruka
1.253
koliko takvih likova je po strankama i jos dobijaju novac u visini prosečne plate zato što obavljaju kao neku funkciju u stranci,kafenišu,pametuju na sastančenjima..mnogo se ološa nakupilo po strankama jer ko ne zna šta će sa sobom,ode u neku stranku

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.