Ako glasate, kome cete dati glas na sledecim izborima?

Glasacu za:

  • DS

  • SNS

  • SPS

  • SRS

  • LDP

  • G17+

  • DSS

  • SPO

  • NS

  • LSV

  • DRUGO

  • NE GLASAM


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Na parlamentarne sam mislio naravno. Pa ja se dvoumim izmedju radikala i jedne druge stranke :) Inace niko ne zasluzuje da pesacim do izbornog mesta i potrosim koj miligram mastila ali ipak treba birati najmanje zlo. Mogu samo reci za koga necu glasati i razloge.

DS i sateliti- treba li navoditi razloge al' 'ajde. Antidrzavna politika, lopovluk i korupcija, unistavanje vojske, unistavanje privrede, sve po diktatu masonskih gazda...
SNS i sateliti- Ako Srbija nema boljih od neobrazovanog lazljivog seljacine i patoloskog *******og lazova, koji izdaju svog kuma koji se bori za pravdu i istinu zrtvujuci sebe, koji dovode kursadzije na svoj miting... Onda treba da izvrsimo kolektivno samoubistvo
SPO- najgora stranka odnosno najgori ljudi u njoj koji su ikad postojali i koji ce ikad postojati na politickoj sceni. Stranka lopova, izdajnika, preletaca, licemera i korupcionasa...

Sta vise dodati?
 
Ni za koga od ovih ponuđenih na listi. Toliko sam besan na ove lopovske partije, da mi dođe da glasam
za Naše-1389, ili neke najoštrije desničare.

pa to ti je tek propast ... Najgori su ti oni koji zastupaju neki patriotizam i tako neke tripove ... To moze samo da nametne , zabrane, sukobe i fanatizam sto je primitivno i glupo ... A svi se, sve partije i grupe verovatno finansiraju od istih i svi su jedno , verovatno toga nisu ni svesni , pogotovu ti nacionalisti satro ... Kad ja mogu da smislim nacine da se to izvede, sta li ce tek neko kome to posao :)
 
Poslednja izmena:
Ljudi da samo vidite ono sto sam ja video!
Uclanio mene komsija u neku stranku samo da bih mu dao glas da pobedi na izboru za neki odbor i odem ja tamo da glasam za njega i vidim sta to tamo serendaju kad.....nije mi bilo dobro kad sam video kakvi su to likovi.Kao da su pobegli iz zatvora,grozomorne face,jednostavno se vidi zlo u njima.....
Kad sam rekao komsiji da su mu kolege masni ljigavci on rece da se i on svadjao sa njima ali da sad kad je izglasan oni nemaju vise sta da traze u nasoj opstini.
Ma grozno i jako mi je zao kad vidim kakvi likovi su kao neke funkcije i jednostavno sam sad video zasto nam ne ide,pa tu je cilj samo da se oni medjusobno druze i da nude usluge, kojima se inace bave, jedan drugom!
Zato se i stalno spominju neki kokteli gde se druze i sklapaju poslove.
Eto cemu sluze danasnje stranke!
Zato moj glas mogu da sanjaju i ja cu izaci na glasanje ali samo da iscepam moj glasacki listic!!!
 
Ljudi da samo vidite ono sto sam ja video!
Uclanio mene komsija u neku stranku samo da bih mu dao glas da pobedi na izboru za neki odbor i odem ja tamo da glasam za njega i vidim sta to tamo serendaju kad.....nije mi bilo dobro kad sam video kakvi su to likovi.Kao da su pobegli iz zatvora,grozomorne face,jednostavno se vidi zlo u njima.....
Kad sam rekao komsiji da su mu kolege masni ljigavci on rece da se i on svadjao sa njima ali da sad kad je izglasan oni nemaju vise sta da traze u nasoj opstini.
Ma grozno i jako mi je zao kad vidim kakvi likovi su kao neke funkcije i jednostavno sam sad video zasto nam ne ide,pa tu je cilj samo da se oni medjusobno druze i da nude usluge, kojima se inace bave, jedan drugom!
Zato se i stalno spominju neki kokteli gde se druze i sklapaju poslove.
Eto cemu sluze danasnje stranke!
Zato moj glas mogu da sanjaju i ja cu izaci na glasanje ali samo da iscepam moj glasacki listic!!!

Brate, sve ti verujem!
 
pa to ti je tek propast ... Najgori su ti oni koji zastupaju neki patriotizam i tako neke tripove ... To moze samo da nametne , zabrane, sukobe i fanatizam sto je primitivno i glupo ... A svi se, sve partije i grupe verovatno finansiraju od istih i svi su jedno , verovatno toga nisu ni svesni , pogotovu ti nacionalisti satro ... Kad ja mogu da smislim nacine da se to izvede, sta li ce tek neko kome to posao :)

Svestan sam toga, ali nisam više pametan-šta, kako... vlast lopovi, opozicija lopovi.
A nešto se mora menjati, propadamo na svim poljima.
 
Vodi iz prostog razloga sto su stranke postale nesto drugo u odnosu na ono sto su nekad predstavljale.
Ako se stranka zove"Socijalisticka partija Srbije" zasto onda i ne propagira socijalizam nego isto kao i ostali-samo mekecu i zobaju narodno dobro.
Isti je slucaj i sa ostalim strankama koje uopste ne opravdavaju svoje ime.
To je isto kao kad bih ja na Zastavu 750 napisao Mercedes a on ne radi to sto mecka zaista radi.
 
ne radi se o tome da glasate
radi se o tome da se udruzujete

ta prica o predstavnicima vasih interesa je popila vodu...

udruzujte se:
seljaci
pravnici
majstori
uzgajivaci cveca
ljubitelji zalaska sunca... ... ...

narod je snaga
jedan bojkot, jedne banke i vise je nema...
jedan bojkot, jednog trznog centra i vise ga nema...

tako mi radimo ovde u paralelnom univerzumu na visoj razini svesti...
sta mislite, a?
 
Ljudi da samo vidite ono sto sam ja video!
Uclanio mene komsija u neku stranku samo da bih mu dao glas da pobedi na izboru za neki odbor i odem ja tamo da glasam za njega i vidim sta to tamo serendaju kad.....nije mi bilo dobro kad sam video kakvi su to likovi.Kao da su pobegli iz zatvora,grozomorne face,jednostavno se vidi zlo u njima.....
Kad sam rekao komsiji da su mu kolege masni ljigavci on rece da se i on svadjao sa njima ali da sad kad je izglasan oni nemaju vise sta da traze u nasoj opstini.
Ma grozno i jako mi je zao kad vidim kakvi likovi su kao neke funkcije i jednostavno sam sad video zasto nam ne ide,pa tu je cilj samo da se oni medjusobno druze i da nude usluge, kojima se inace bave, jedan drugom!
Zato se i stalno spominju neki kokteli gde se druze i sklapaju poslove.
Eto cemu sluze danasnje stranke!
Zato moj glas mogu da sanjaju i ja cu izaci na glasanje ali samo da iscepam moj glasacki listic!!!

koliko takvih likova je po strankama i jos dobijaju novac u visini prosečne plate zato što obavljaju kao neku funkciju u stranci,kafenišu,pametuju na sastančenjima..mnogo se ološa nakupilo po strankama jer ko ne zna šta će sa sobom,ode u neku stranku
 

Back
Top