akne i muvanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
JaH_G|rL:
Pitanje je prevashodno bilo upuceno na muski deo populacije...ali ajde ja da se umesam ;)) pa...moj bivsi je imao problem sa kozom,aknama...i meni to savrseno nije smetalo ;)
ma mi devojke drugacije gledamo da muske....nama je bito kakve su kao osobe....
ali cekaj da vidimo kakvi su muski....da li je njima bitan izgled
 
MiMi je 100% u pravu!ne mozes govoriti o osobi samo zato sto (ne svojom krivicom!!!) ima akne i sl.kao sto ne mozes reci da su plavuse bolje od crnki (npr),kad to nije slucaj sa svima!nema veze to sa aknama,to vremenom prodje (uglavnom...) ali i ako ne prodje,nema veze.vazno je sta doticna osoba nosi u sebi! :wink:
 
E ne serite!!!!!!!!!1111

Pa jasno da ce me akne odbiti od nje na pogled i da joj necu prici da bi je bolje upoznao kao osobu. Mada sam zestok protivnik tim sranjima ... e ona ima cabulje i ruzna je ko *****. Pa sopstveng druga sam udario jer je to rekao o nasoj drugarici

ali necu ni da lazem. Ne bi prisao :evil:
 
u svemu se slazem sa vama! (posto i sam imam bubuljice i to dosta njih (glupe bubuljice grr)) ali da vam kazem to svi tako kazu a kad dodje do trenutka onda kazu kao vidi kakav je sav bubuljicav! imao sam situacija! (mada meni to nije jasno! mislim jel bre neko mogao da bira dal ce da ima bubuljice???) to su stvarno loshi ljudi! says I !
 
Akne i bubuljice su odvratna pojava,mada iskreno ne bih me odbile kod decka......ipak,problem je sto one stvaraju veliki kompleks kod ljudi koji pate od toga,i onda oni gube samopouzadanje i zbog toga im se desava to sto im se desava......
 
Pa kad malo razmislim....devojka koja dozvoljava sebi da bude posuta aknama pokazuje da nije sposobna da vodi računa o sebi...a ko ne ume da vodi računa o sebi sigurno ne ume ni o drugima...Tako da ne-ne bih bio sa devojkom posutom aknama.
 
uh kako pocetii...
pa ja zimi imam akne i tad idem kod dermatologa i pijem 1000 tabletica i mackam losioncice i kremice ...samim tim kazem da nije tacno da devcojke koje imaju akne ne vode racuna o svojoj higijeni....dok mi je leti lice savrseno cisto...ne znaci da se leti ne mackam ali to nije poenta...tako daaa, hmmm, zivim za jun jul i avgust, shta reci!?
 
andja_stay_cool:
uh kako pocetii...
pa ja zimi imam akne i tad idem kod dermatologa i pijem 1000 tabletica i mackam losioncice i kremice ...samim tim kazem da nije tacno da devcojke koje imaju akne ne vode racuna o svojoj higijeni....dok mi je leti lice savrseno cisto...ne znaci da se leti ne mackam ali to nije poenta...tako daaa, hmmm, zivim za jun jul i avgust, shta reci!?


To,sestro!
 
JUa:
E ne serite!!!!!!!!!1111

Pa jasno da ce me akne odbiti od nje na pogled i da joj necu prici da bi je bolje upoznao kao osobu. Mada sam zestok protivnik tim * ... e ona ima cabulje i ruzna je ko *****. Pa sopstveng druga sam udario jer je to rekao o nasoj drugarici

ali necu ni da lazem. Ne bi prisao :evil:

Ovaj momak je 100% u pravu. Sigurno je da će ti se više svideti devojka koja ima čisto lice nego neka koja je puna akni, bubuljica i čega već. Možete vi da zavaravate sebe ili druge da vam je bitnija duša od izgleda ali mogu da se kladim da većina vas piše to što piše samo da bi ispali osećajni ljudi koji ne mare da li devojka ima telo ili dušu (ponavljam se).

Verujem da ću zbog ovoga biti banovan, isključen ili šta već, ali jednostavno ne mogu da čitam te nebuloze kako mi ne smetaju akne. Ovo važi i za devojke, momak koji ima lepo lice je sigurno privlačniji od momaka koji imaju "kratere" po licu.
 
some_goran:
JUa:
E ne serite!!!!!!!!!1111

Pa jasno da ce me akne odbiti od nje na pogled i da joj necu prici da bi je bolje upoznao kao osobu. Mada sam zestok protivnik tim * ... e ona ima cabulje i ruzna je ko *****. Pa sopstveng druga sam udario jer je to rekao o nasoj drugarici

ali necu ni da lazem. Ne bi prisao :evil:

Ovaj momak je 100% u pravu. Sigurno je da će ti se više svideti devojka koja ima čisto lice nego neka koja je puna akni, bubuljica i čega već. Možete vi da zavaravate sebe ili druge da vam je bitnija duša od izgleda ali mogu da se kladim da većina vas piše to što piše samo da bi ispali osećajni ljudi koji ne mare da li devojka ima telo ili dušu (ponavljam se).

Verujem da ću zbog ovoga biti banovan, isključen ili šta već, ali jednostavno ne mogu da čitam te nebuloze kako mi ne smetaju akne. Ovo važi i za devojke, momak koji ima lepo lice je sigurno privlačniji od momaka koji imaju "kratere" po licu.

ajde malo razmisli: kakve veze ima ako je privlacniji, ako je debil?
 
srebro:
Pa kad malo razmislim....devojka koja dozvoljava sebi da bude posuta aknama pokazuje da nije sposobna da vodi računa o sebi...a ko ne ume da vodi računa o sebi sigurno ne ume ni o drugima...Tako da ne-ne bih bio sa devojkom posutom aknama.


zar nikom ne pada na pamet da se ona mozda LECI od akni?!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top