Aj mi recite sad iskreno......

1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

Moj dosadašnji život je bio prilično dosadan, nikada mi se nije desilo ovo pod 1. i pod 2. :rumenko: I ostaće takav, jer je i pod 3. odgovor ne.
 
Ja kazem, cure su kao slatkisi, svaka ima svoj poseban a sladak ukus,
a zasto bi ja "jeo" u zivotu samu jednu vrstu slakisa, i to uvek samo jedan isti proizvod?
Ukusi su tu da ih se iskusi :mrgreen:

Naravno, treba probati sve, ali ono sto ti se svidi od slatkisa stalno o tome mislis i volis taj ukus i onda, sta biva onda?????? vracas se ponovo, ali razmisli :think::think::think: mozda i neko drugi voli taj isti ukus:bye::bye::bye::bye:
 
Da, nezgodno je to sa tim slatkisima,
tako slatki u ustima, a tako gorki u stomaku,
no sta ces, takav je zivot, ceo nepravedan, pa uzivaj dok je slatko

;)

Nekad i ono sto je kiselo moze da bude i te kako slatko i da zelis jos vise pa i ako je kiselo a slatko, zar ne? samo ne treba preterivati ni u jednom ni u drugom, samo opusteno zivot je je samo jedan i treba ga proziveti u stvari ziveti punim plucima.:bye::bye::bye:
 
Nekad i ono sto je kiselo moze da bude i te kako slatko i da zelis jos vise pa i ako je kiselo a slatko, zar ne? samo ne treba preterivati ni u jednom ni u drugom, samo opusteno zivot je je samo jedan i treba ga proziveti u stvari ziveti punim plucima.:bye::bye::bye:

Pa naravno, i kiselo i gorko pa i ljuto u malim kolicinama moze i te kako prijati,
no ako se pretera zna da bude mucno, sve do jedva izdrzljivo,
zato oprez sa slatkisima,
dok umerena konzumacija ce osigurati neprestanu slatkost u ustima, :D
i duši.
:bye:
 
Poslednja izmena:
Pa naravno, i kiselo i gorko pa i ljuto u malim kolicinama moze i te kako prijati,
no ako se pretera zna da bude mucno, sve do jedva izdrzljivo,
zato oprez sa slatkisima,
dok umerena konzumacija ce osigurati neprestanu slatkost u ustima, :D
i duši.
:bye:

slazem se, sve sto je umereno je OK, ne treba pretereviti ni u cemu pa ni u ljubavi, ali kad se dese leptirici :heart::heart::heart::heart: kako onda:bye::bye::bye::bye:
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

1.Pa muskarci su po prirodi predatori i zato je kod nekih ta zelja za "vijanjem" jace naglasena.Meni licno nimalo ne smeta ako mi devojka pridje,u tom nema nista lose....a isto tako mi ona koju sam duze jurio ne postane manje zanimljiva od trenutka kada uspem da je osvojim.Time sto sam je osvojio tek sam zapoceo proces pravog osvajanja i verujem da taj proces na neki nacin ne treba nikada ni da prestane (zatoi dolazi do zasicenja u vezama sto ljudi uzimaju stvari zdravo za gotovo).............sto se tice fenomena trcanja za devojkama koje nas kuliraju,stvar je u obicnoj sujeti
2.Ja nisam (bar do sada) nikada prevario devojku do koje mi je stalo.Kada su mi nagoni za tako necim postajali bas jaki,shvatio sam da tu nesto ne stima i onda sam gledao da utvrdim sta je u pitanju.....ako skontam da to nije to,prekinem lepo vezu i onda mozda i budem sa tom drugom devojkom koja me je privukla.A desavalo se da budem u dobroj prilici za "preljubu" i ne mogu da kazem da nisam bio u jakom iskusenju :)
3.naravno da ne
 
1. nikada ne odbijam devojke koje mi se udvaraju, osim ako znam da je drolja, takva mi nije potrebna
2. kada sam u vezi nevaram i nikada necu
3. jednom sam voleo dve devijke, jednu sa kojom sam raskinuo posle skoro dve godine i jednu koju sam tada tek, upoznao. samo, prvo je bilo ljubav, a drugo zaljubljenost, kada sam se skroz zatreskao u novu, za strauy sam se oladio.
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

1. Мислим да ту уствари нема правила, бар не код мене с' тим да ћу ја пре размишљати о оној која показује да осећа нешто према мени него овој другој.

2. Нисам никада варао нити имам намеру, озбиљно, и никада нисам био неки женскарош а то многи виде као нешто чудно и за мене бесмислено... шта да им радим.

3. Не, можда може да постоји нека делимична и тренутна симпатија али љубав је нешто што се осећа само према једној особи. Онај ко воли две особе у исто време, их уствари не воли, само их "жели", то је проблем његове/њене личности.
 
evo jednog zivotnog apsurda.....dokazano je da je veza bolja i kvalitetnija ukoliko se akteri ne vidjaju previse.....vecina ljudi tezi da sto vise bude sa svojim partnerom a to dovodi na kraju do zasicenja i dosade...e ko zna taj momenat da prevlada, ima sanse da ima kvalitetnu vezu koja traje....

Siromasni duhom moraju da paze da ne potrose duh...

Ovo stvarno vazi za siromasne duhom...
Oni drugi, kojih ima jako malo, ne moraju da brinu...

Njima je vise vremena problematicno zbog druge strane, da se ne javi opsesivnost....

Jedan dobar detalj je kad pitate osobu kad vam je dosadno...
Ako razmislja kad, onda joj ili mu i jeste dosadno...
Ako ne razmislja i kaze nije mi nikad dosadno , tu imate za pocetak bar, osobu koja zeli i zna kako da organizuje ili da upotrebi svoje vreme....ili organizator ili siroki pogledi....
 
Po postavljenom pitanju sledi i totalni psiholoski profil postavljaca...
Pa se postavlja pitanje trazi li krpa zakrpu...

Obicno tako bude...jer mali je broj nestandardnih koji mnogo iskacu da bi iskocili iz tog pravila...

To gazenje se prvo dobro primalo kod devojaka, a ranije je kod muskaraca bilo odbijanja uz navodjenje...ali to nije bilo ni u kakvoj vezi sa ovim gazenjem koje se danas primenjuje...gazenje da vidim koliko si cvrst, koliko ti znacim , koliko si zagrizao....a odbijanje uz navodjenje da vidim koliko mozes, kako mozes i koliko me razumes....
 

Back
Top