Aj mi recite sad iskreno......

1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?

1. kad mi se udvara ako mi se svidja i ja se njoj udvaram
2. pa nije u krvi to je chisto malo da se probude malo neke stvari o kojima nebi vama nista prico jer ste bezveze svi. ako volish svoju djevojku i pruzash joj dobar seks nema teorije da ikad ista provali pa makar isho kod nje neopranog q.
3. ne mogu
 
To je predrasuda,
ljubav je pokretac slatkorecivosti!
No, ko jos ovde prica o ljubavi,
moderno je ovo vec doba, za jednu prosecnu curu ovog vremena postoje sad i vaznije stvari od ljubavi kad je u pitanju 'ljubavna veza'

:)
Ja bih jako volela da zavolim kao onda...prvi put......jako bih volela,pa makar prosla kroz sve ono sto sam...naravno sad i ne bih zrelija sam a i zivot me je ucio i uci svaki dan....tako da sam obazrivija......
 
Ja bih jako volela da zavolim kao onda...prvi put......jako bih volela,pa makar prosla kroz sve ono sto sam...naravno sad i ne bih zrelija sam a i zivot me je ucio i uci svaki dan....tako da sam obazrivija......

Nikad nije kasno, zavoleces jos ti, celim srcem,
no dozvoli prvo staroj rani da zaceli,
zato postoje prijatelji da se nadju pri ruci kad naidju teske situacije,
a kad najgore prodje, iskoristi steceno iskustvo za pronaci nesto jos savrsenije,
ljubav pravu, iskrenu i potpunu.

:)
 
1.Kada vam se neka devojka udvara i udvara i udvara na fini nacin-nije vam interesantna,a kada vas neka gura od sebe-na svaki nacin pokusavate da je osvojite.Zasto?Ili kada osvojite devojku-nije vam vise interesantna toliko kao kad je bila "neosvojiva"
Zasto ne date sansu devojci koja mozda moze da vam pruzi dosta toga,koja se trudi oko vas?Pa ta devojka je bas zaljubljena u vas-logicno i mogla bi da vam pruzi bas lepe trenutke.Volite igre vijanja ili sta?I kada ta igra vijanja prestaje sa godinama i da li prestaje uopste?
Odlicna zapazanja..samo ja ne jurim ove koje deluju nezainteresovano i ne osvajam posto-poto radi recke..ne dajem lazne nade onima koje mi se ne dopadaju..tako da je sav trud uzaludan
2.Volite svoju devojku,zenu nebitno....pruza vam sve,ali je vi ipak prevarite.Koji je glavni razlog za to?Da li vam je to u krvi ili sta je u pitanju?Kada je prevarite,imate ljubavnicu...sta vam ta druga zena uopste i znaci ,da li i prema njoj gajite ista osecanja?Da li osecate grizu savest zbog prevare?
Iskljucivo se vara zbog sexa..mozda veza postane navika..mozda se mi menjamo..mozda partner..imamo neke druge zelje vremenom..neka osecanja se gaje ako potraje ali nisu ista i nije bitno ko oseti grizu savesti ako vec dodje do prevare
3.Da li mislite da mozete da volite dve zene u isto vreme?
Zasto ne bi mogli..kao sto volimo vise prijatelja..rodbinu..

Ma, vi muski imate veliiko srce, pa kako onda da ne volite vise zena u isto vreme, stvarno ste uspesni u tome, treba vam dati priznanje, OSVAJACI ZENSKIH SRCA BG
:heart::heart::heart:
 
Ja bih jako volela da zavolim kao onda...prvi put......jako bih volela,pa makar prosla kroz sve ono sto sam...naravno sad i ne bih zrelija sam a i zivot me je ucio i uci svaki dan....tako da sam obazrivija......

Nikad nije kasno, zavoleces jos ti, celim srcem,
no dozvoli prvo staroj rani da zaceli,
zato postoje prijatelji da se nadju pri ruci kad naidju teske situacije,
a kad najgore prodje, iskoristi steceno iskustvo za pronaci nesto jos savrsenije,
ljubav pravu, iskrenu i potpunu.

:)
Добро Вам иде комуникација....сличних сте ставова...упс!, па из истог сте града.:mrgreen::per:
 

Back
Top