AJ DA IH SILUJEMO! Sergej nikad BRUTALNIJE opleo po SUDSKIM IZVRŠITELJIMA! (FOTO)

Nema vas dovoljno da dominirate na forum.

Ima vas doduse na fb i tviteru ... obicno kao ti stavljaju nik i random broj ... klasika brainless.

U sendvic verujete jer nemate nista drugo u zivotu, beda.
Ja cak nisam ni uclanjen u stranku.. Sendvice slabo jedem, jedino sa humusom ili falafel al tesko da ce mi to iko placati
 
Tome dodati i klasičnu mafiju koja deluje nakon te faze sa izvršiteljima, kada od građana oduzete nekretnine dospeju na tržište, na fingirane licitacije, jer neće finansijski i politički moćnici lično i otvoreno da se njakaju po licitacijama, to odrađuju njihovi kratkovrati uposlenici.
naravno,sve je to organizovani kriminal pod okriljem politicara ,jedna masinerija u kojoj svaki deo ima svoju namenu.Izdvajati izvrsitelje kao negativce a izostaviti sve ostalo, je detinjasto posmatranje problema
 
Sergej je zaboravio da napomene jednu stvar,izvrsitelji nisu pojedinci.U pitanju je citav sistem tj. organizovana kriminalna grupa, a izvrsitelji su istureni u prvi plan,oni su najvidljiviji. Ne gajim nikakvu sumnju da kroz mahinacije povlascene grupe u Srbiji ciji su izvrsitelji "fizikaci", jer nista ne moze da prodje bez sudova advokature i politike,godisnje obrcu vrednost vecu od prometa narkotika
Пљачкашка СНС банда ОТИМА ОВАКО:
https://forum.krstarica.com/threads...r-nad-gradjanima.655370/page-47#post-37891045
 
naravno,sve je to organizovani kriminal pod okriljem politicara ,jedna masinerija u kojoj svaki deo ima svoju namenu.Izdvajati izvrsitelje kao negativce a izostaviti sve ostalo, je detinjasto posmatranje problema
Upravo tako, reč je o dobro upakovanoj kriminalnoj aktivnosti.
Ko hoće jednokratno da zaradi može da se prijavi da učestvuje na nekoj licitaciji na kojoj se prodaju oduzete nekretnine, najčešće u ime banaka, ponudiće mu mafija koja to redovno pazaruje po smešnim cenama izvesnu svotu da odustane od nadmetanja ukoliko pametno odigra i ne bude preterano alav. :)
 
Upravo tako, reč je o dobro upakovanoj kriminalnoj aktivnosti.
Ko hoće jednokratno da zaradi može da se prijavi da učestvuje na nekoj licitaciji na kojoj se prodaju oduzete nekretnine, najčešće u ime banaka, ponudiće mu mafija koja to redovno pazaruje po smešnim cenama izvesnu svotu da odustane od nadmetanja ukoliko pametno odigra i ne bude preterano alav. :)
СНС терор:
https://forum.krstarica.com/threads...r-nad-gradjanima.655370/page-48#post-37931945
urusavanje1aaa.jpg
 
Sergej je zaboravio da napomene jednu stvar,izvrsitelji nisu pojedinci.U pitanju je citav sistem tj. organizovana kriminalna grupa, a izvrsitelji su istureni u prvi plan,oni su najvidljiviji. Ne gajim nikakvu sumnju da kroz mahinacije povlascene grupe u Srbiji ciji su izvrsitelji "fizikaci", jer nista ne moze da prodje bez sudova advokature i politike,godisnje obrcu vrednost vecu od prometa narkotika

Pa to se podrazumeva, konkretno znam jednog lika kome je neko nudio da kupi neki stan za 40 soma (koji naravno vredi mnogo vise) i kao rekao mu je , e znas tamo zivi sad jedna baba ali ne sekiraj se ti nista, isteracemo mi nju cas posla, nije placala infostan ko zna otkad, i sad tako radi ta gamad, otmu nekom stan sto vredi recimk 80 soma, prodaju ga nekom za 40 , oni se mozda nadograde 5 ili 10 i njima super , pa po svakom stanu nek se ugrade i 5 soma , malo li je i tako funkcionise ta gamad.
Znaci treba ih razbucati po hitnom postupku.

Takodje pod hitno uvesti zakon (koji je postojao jos za vreme Turaka maltene u 19. veku) da ukoliko imas samo jednu nekretninu da nema pravo niko da ti je oduzme i otme nit da ti mozes sam tu jedinu nekretninu da stavis pod hipoteku.

Inace kradu oni jos i na razne nacine i preko racuna struju pogotovo , infostana, itd , mislim da struju i infostan svi placaju makar 30% vise od kolicine struje koju potrose, mislim moraju da se pljckaju gradjani, moraju nekako da se pune dzipovi stranacke kamarile i mora uvek da se ima da se investira u strane investitore, a i ove godine izlazi i par novih modela dzipova koji su "must buy" a bice i neke krpice za Zoranu.

Govna lopovska.
 
Pa to se podrazumeva, konkretno znam jednog lika kome je neko nudio da kupi neki stan za 40 soma (koji naravno vredi mnogo vise) i kao rekao mu je , e znas tamo zivi sad jedna baba ali ne sekiraj se ti nista, isteracemo mi nju cas posla, nije placala infostan ko zna otkad, i sad tako radi ta gamad, otmu nekom stan sto vredi recimk 80 soma, prodaju ga nekom za 40 , oni se mozda nadograde 5 ili 10 i njima super , pa po svakom stanu nek se ugrade i 5 soma , malo li je i tako funkcionise ta gamad.
Znaci treba ih razbucati po hitnom postupku.

Takodje pod hitno uvesti zakon (koji je postojao jos za vreme Turaka maltene u 19. veku) da ukoliko imas samo jednu nekretninu da nema pravo niko da ti je oduzme i otme nit da ti mozes sam tu jedinu nekretninu da stavis pod hipoteku.

Inace kradu oni jos i na razne nacine i preko racuna struju pogotovo , infostana, itd , mislim da struju i infostan svi placaju makar 30% vise od kolicine struje koju potrose, mislim moraju da se pljckaju gradjani, moraju nekako da se pune dzipovi stranacke kamarile i mora uvek da se ima da se investira u strane investitore, a i ove godine izlazi i par novih modela dzipova koji su "must buy" a bice i neke krpice za Zoranu.

Govna lopovska.
Da ali vi se ponašate da ako neko duguje 1 dinar, onda mu se oduzima nekretnina od 10 miliona dinara, i ne vrati kusur.

A to je naravno lupetanje. Kao i uvek od tvoje malenkosti.
 
sergej je običan maloumnik koji lupeta kao maxim po diviziji , bolje bi mu bilo da pazi kako vozi po putevima za mesec dana dva sudara izazvao i napravio i posle još pretio svojim žrtvama ako ga tuže , prvo je drogirani idiot nabo autobus u gradskom saobraćaju a nedugo potom i pijan auto sa celom porodicom na autoputu i još pretio im ako zovu policiju
 
AJ DA IH SILUJEMO! Sergej nikad BRUTALNIJE opleo po SUDSKIM IZVRŠITLJIMA! (FOTO)
Uzburkao Tviter!

Lider Pokreta slobodnih građana, Sergej Trifunović oglasio se na Tviteru povodom informacije da je zatvorska kazna za napad na izvršitelja veća nego za kazna za silovanje.

On je tim povodom rekao: "Aj da silujemo izvršitelja".


https://www.espreso.rs/vesti/politi...rsitelje-na-tviteru-poslao-im-je-ostru-poruku
Yebe Ser Gej ne vadi ,danas je baš u elementu, stiglo nešto kvalitetno garant , prvo udbašku debelu radodajku , a sad i po izvršiteljima . :super:

Sergej ispada poslovično glup i ganja plastičnog zeca.

Prvo, maksimalna kazna za silovanje je do 12 godina što je jednako a ne manje od kazne za napad na izvršitelje.

Drugo, izvršitelji su samo alat vršenja nepravde. Pravu nepravdu generiše pravosuđe ali o tome ne sme da se priča.

Treće, neko stvarno mora biti plastični majmun za trljanje dupeta da bi pozivao na bilo čije silovanje makar i u šali.
 

Back
Top