Agencije za naplatu dugova !! problem

Istina, samo malo obrnuta, nisam ja udario po seljacima vec po seljacima koji su u gradu tzv. seljacine
koje su lazima i prevarama dosli do mesta sa kojih pljackaju omrznute gradjane, sasvim nesposobni i pri tome uplaseni
sto ne umeju da se ukljuce u gradski zivot, a bas to hoce, ali na seljacki nacin.
To ti je vecina gradske, ali i srpke "elite", a zasto su elita? Zato sto namecu svoj seljacki nacin zivota i odnosa gradskoj sredini.
Takoreci zalutale seljacke dzukele.

U reu opravdano.Tu ima dosta ljigavih.
 
Da skratim odma ,koristio sam orion internet ,u medjuvremenu dolazilo je do prekida istog ,zalio se ,medjutim ponovo ,odlucim da necu vise da placam ,posle odredjenog vremena zove me lik i kaze da je ugovor samnom raskinut i da mora da dodje da uzme opremu ,kazem ok ,sutra sam kuci pa slobodno ,poziva nije bilo . Posle saznam da je rok za vracanje opreme bio 7 dana .
Posle 3 meseca neplacanja oron je raskinuo ugovor samnom i obrazlozio dug od 5000 din .
Zovem orion da vidim to da platim i vratim opremu i da skinem sa K njih ,kazu mi da sad oni sa mnom nemaju nikakve veze da je dug predat nekoj agenciji za uterivanje dugova ''SWEA '' ILI ''CREDIT EXPRES '' kako vec ali sad dug nije 5 k nego 38 000(zbog opreme koja nije vracena )
Zovem tu agenciju ma sta oni bili kazu da moram da platim sve inace izvrsitelji ,zabrana na platu itd .
rekoh njima ponovo da hocu da platim ali 5 000 i da vratimn opremu jer radnik po nju nije dosao .
Kazu ne znamo mi to, vi nama dugujete 38 000 ali da mi mogu izaci u susret da platim na rate ,kazem hocu na rate ali 5 k ,kazu ne 38 000!
Naravno tu su su zivkanja svaki drugi dan dal sam platio itd ........
Prodje dva meseca i stize mi obavestenje da sad dugujem 48 000! znaci plus 10 000 ,ne znam sad odakle tih 10 000 plus
pritom kazu da ce me tuziti i na to jos 25 000 za troskove sudskog spora znaci 75 000-80 000

Moja namera mi je da cujem jos neko iskustvo ljudi sa njima i ako neko zna a potkovan je pravom da mi da savet .
1.da li su legalni
2.Da li tuze
3.kako naplacuju to ?
4.ima li nekog pravnog leka

Posto te pare nemam pritom radim za minimalac od kog placam kiriju i racune

nemam nista od imovine samo minimalni licni dohodak sa kojim prakticno ne mogu ni da prezivim verovatno kao i pola srbije

Molim razumne odgovore i iskustva ,unapred zahvalan
Moraš pogledati ugovor.
Ugovor je sklopljen između njih i tebe kao potrošača i prema zakonu dužni su svaka partaj da isti ugovor kao i privatnost istog poštuju. U prevodu, sklopljeni ugovor se ne sme predavati trećem licu sem ako u samom ugovoru takva opcija nije usaglašena.
Međutim u vašem slučaju vama je kao poslednjem potrošaču narušeno zdravstveno stanje još u samom korištenju Interneta. Supruga vam je dobila nervno zdravstveni kolaps i porazbijala je skupocenu kinezku vaznu od 67 000€ a tek tzv šerbe/srča te iste vazne je prouzrokovalo bolnu tragediju u vašem domu, jer ste izgubili psa, kojega su svi vaši ukućani voleli. Da ne nabrajam više, ma srce će fa mi rukne ...

Ja posedujem Stiftung za zaštitu ljudskih prava, političke prognane i nemoćne osobe u svetu sa pokrićem Allianz pravnim osiguranjem u celom svetu ...
Potrebno je samo da se potpišete i prepustite vaš slučaj profesionalnim advokatima.
Radimo čak i na proviziju sa 40:60 %
 
Poslednja izmena:
Nabrojani su svi mafijasi, banditi, lopovi, a jos niko ne spomenu one koji prate naj moderniji trend , a to je da imaju mogucnost da vrate dug ali nece.Nemaju nikakav izgovor, jednostavno su previse cool :cool: da bi vratili dug.

Po zap. evropi krstare Rusi, Ukrainci kao ormar, celavi i bez vrata i merkaju kakav duznici imaju televizir, kompjuter, auto...
E, to im je resenje da se takvima :cool: stane na put.
A ovi sto stvarno ne mogu su kolaterala.
 
Poslednja izmena:
Dok ti slušaš raznorazne mudrosere koji se kur.če preko tvoje muke i pozivaju na koekake revolucije sproću kriminalnih pojava u društvu, tebi će dug, ako već i nije, dospet do suda, sud će da ovlasti izvršitelje, presudom će ti biti obračunat ne samo dug koji jesi (jel tako?) napravio, već i sudski pa troškovi izvršitelja, pa kamata na kamatu, i sve tako lepo po slovu zakona a ne tamo neke lokalne bande iz šodolovaca. Ti ćeš shvatiti dve stvari: prvo, da se s rogatima (zakonom) bost ne možeš pa i kad je najnepravedniji i najsramotniji, i drugo, da ni od jednog mudrosera ovde nikakvu konkretnu pomoć dobit nećeš. Oni ti neće platiti dug. Ti ćeš.
Okani se foruma, i ako je već došlo do izvršenja, gledaj da se dogovoriš: o otplati na rate, o čemu god, nebitno. Većina će pristati.
p.s. I nemoj da se tešiš time što nemaš ništa na sebi i sve je u stanu gazdino. Ako si prijavljen na njegovu adresu, pleniće njegove stvari. Ako si prijavljen kod roditelja, brata, tašte, komšije - isto. Kapiš?
Jedine koje pleniti neće, i koji nikako neće biti oštećeni tvojim dugom, nit ih on, zapravo, uopšte zanima, jesu foteljaški revolucionari koji ti ovde daju makarkakve hajdučke savete. Nijedan neče sutra s tobom odbeć u šumu. U pogrešnoj se crkvi moliš.
 
Da skratim odma ,koristio sam orion internet ,u medjuvremenu dolazilo je do prekida istog ,zalio se ,medjutim ponovo ,odlucim da necu vise da placam ,posle odredjenog vremena zove me lik i kaze da je ugovor samnom raskinut i da mora da dodje da uzme opremu ,kazem ok ,sutra sam kuci pa slobodno ,poziva nije bilo . Posle saznam da je rok za vracanje opreme bio 7 dana .
Posle 3 meseca neplacanja oron je raskinuo ugovor samnom i obrazlozio dug od 5000 din .
Zovem orion da vidim to da platim i vratim opremu i da skinem sa K njih ,kazu mi da sad oni sa mnom nemaju nikakve veze da je dug predat nekoj agenciji za uterivanje dugova ''SWEA '' ILI ''CREDIT EXPRES '' kako vec ali sad dug nije 5 k nego 38 000(zbog opreme koja nije vracena )
Zovem tu agenciju ma sta oni bili kazu da moram da platim sve inace izvrsitelji ,zabrana na platu itd .
rekoh njima ponovo da hocu da platim ali 5 000 i da vratimn opremu jer radnik po nju nije dosao .
Kazu ne znamo mi to, vi nama dugujete 38 000 ali da mi mogu izaci u susret da platim na rate ,kazem hocu na rate ali 5 k ,kazu ne 38 000!
Naravno tu su su zivkanja svaki drugi dan dal sam platio itd ........
Prodje dva meseca i stize mi obavestenje da sad dugujem 48 000! znaci plus 10 000 ,ne znam sad odakle tih 10 000 plus
pritom kazu da ce me tuziti i na to jos 25 000 za troskove sudskog spora znaci 75 000-80 000

Moja namera mi je da cujem jos neko iskustvo ljudi sa njima i ako neko zna a potkovan je pravom da mi da savet .
1.da li su legalni
2.Da li tuze
3.kako naplacuju to ?
4.ima li nekog pravnog leka

Posto te pare nemam pritom radim za minimalac od kog placam kiriju i racune

nemam nista od imovine samo minimalni licni dohodak sa kojim prakticno ne mogu ni da prezivim verovatno kao i pola srbije

Molim razumne odgovore i iskustva ,unapred zahvalan
Hej upravo imam identicnu situaciju. Molim te da mi odgovoris.
 

Back
Top