Adventisti sedmog dana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NE. NIJE TI DOBAR PREDLOG. JA IMAM MNOGO BOLJI :

Da ni jedan post između sagovornika ne sme SADRŽATI REČI POPUT:



PETROVF, NAVEO SI IZJAVE GLASNIKA I KOBIO, NE VIDJEH DA SI NAVEO IJEDNU MOJU IZJAVU, A MOGAO SI IH NACI,
STO JE S MOJE STRANE ZA TEBE POHVALNO, ALI ZASTO NISI NAVEO I SVOJE IZJAVE. STA SI SVE REKAO ZA ADVETISTE?
PA AKO IH TI NISI NAVEO JACU IH POKUPITI. pA DA VIDIMO CIJI JEZIK JE OSTIRIJI.
MISLIM DA BI TI BILO MNOGO BOLJE DA NISI NI DAO OVAJ PREDLOG. MISLIM DA CES SE I SAM RAZOCARATI KAD POKUPIM SVE CIME SI NAS NAGRDIO.

ZELIM TI SVE NAJBOLJE
1. Znači odbio si predlog da nastavimo diskusiju sa moja DVA PREDLOGA:
- Da ne smemo koristiti vulgarne izraze u postovima
- Da kao argumente koristimo SAMO BIBLIJU

To isto govori o Adventistima - upravo ono o čemu sam govorio DA ONI NEMAJU ARGUMENTE IZ BIBLIJE i zato se služe ovako prostačkim stvarima!

Jer na ovako divan predlog odgovoriti ovako kao Mika1932 - govori na čijoj su oni strani!

2. Nije tema Petrov VEĆ ADVENTISTI SEDMOGA DANA.

 
Poslednja izmena od moderatora:
Miko.

Da nije ovaj petrov smesko pa kobajagi glumi.pravoslavca jer kao smesko niko mu nije odgovarao pa sada poceo ovako?
Nemogu da verujem da ima gori od smeska?
A petrov se pojavio smesko nestao?

Osim toga sa petrovom nemozes da diskutujes isto kao sa smeskom.
Potpuno ista stvar.

Osim toga zar bi se pravoslavac odrekao Ruske pravoslavne crkve?

I pored svega petrov ima sve najbolje reci za svedoje?

I na kraju ovaj blati i pravoslavce i nas i ne boli ga nikako za ove prve?
A nije tema ni Ruska Pravoslavna Crkva, ni Srpska Pravoslavna Crkva, ni kakav je čovek Petrov, ni kakav je vernik NEO, ni ................... već je TEMA - ADVENTISTI SEDMOG DANA!
Da li je to ISTINITA ILI LAŽNA RELIGIJA.
Daj prvo da to utvrdimo, a onda ćemo preći na druge teme i videti ko je kakav, i koja je kakva Crkva.
SVE OSTALO JE NAMERNO SPAMOVANJE DA BI SE SKRENULA TEMA SA ADVENTISTA SEDMOGA DANA I OTKRILA ISTINA O NJIMA!
Spamovanje!
 
Miko. Ocekivao sam da ce da izbegne odgvor i evo stvarno.

Smesko, prerusio si se u pravoslavca?

petrovi, jesi li pravoslavni vernik SPC?
...... Daj prvo da to utvrdimo, a onda ćemo preći na druge teme i videti ko je kakav, i koja je kakva Crkva.
SVE OSTALO JE NAMERNO SPAMOVANJE DA BI SE SKRENULA TEMA SA ADVENTISTA SEDMOGA DANA I OTKRILA ISTINA O NJIMA!

Biblija, STIHOVI, citati, reference..............??? Gde su?
 
Miko. Vidis da nece da odgovori.
Ovaj ili je smeko ili onaj PLP ili neki svedok ili slcino.
Ovaj nikako nije PRAVOSLAVAC:

POGLEDAJ STA JE REKAO NA JEDNOJD RUGOJ DISKUSIJI:

pETROV. Hvala. Mada ima jedan mali problemčić. Taj link ima 610 strana i preko 15.000 postova. Malo je komplikovano naći to što sam ja pitao u mom postu 3776. Ipak ću nastaviti da Oče zovem samo Boga, a zemaljskog tata, a sveštenike braćo. Sigurnije mi je da se držim bibljijskih upustava nego ljudskih. Pozdrav
Јаков 2.10 Јер који сав закон одржи а сагреши у једном, крив је за све,

Ovako ne govori pravoslavac.

Ovako govori J. svedok ili nesto slicno.

Neki ko nije clan ali veruje njihovu doktrinu.

OVAJ PETROVI JE ZLOUPOTRBIO RPAVOSLAVLJE.

Napadao nas je pod okriljem pravoslavlja da bi izazvao da se branimo i napadamo pravoslvce da bi nas posvadjao i jednim udarcem ubio dve muve.

LEPO JE MENI SDG REKAO DA OVO NIJE PRAVOSLVNI DUH KOJI OVAJ POKAZUJE.


A KRIVO JE REKAO DA JE RPAVOSLAVAC:

petrovi (avatar)

Da li to znaci da si ti jedan od njih?
DO SADA MI NIKO KAO PRAVOSLAVCU TO NIJE REKAO, PA TE STOGA MOLIM DA MI NAĐEŠ NA BILO KOM PRAVOSLAVNOM GROGU NEKI MASONSKI SIMBOL!
Tako da ću i ovaj tvoj post i moj sačuvati kao jedan od dokaza da li su Subotari sotonska sekata ili ne.
Jer ne odgovoriti na jasan link - ko su Adventisti! Mika1932 sotonsko-napadački - ja sam jedan od njih!?
Pa i da jesam, a nisam 1.000 % - nisam tema ja ili Pravoslavlje, nego Adventisti Sedmoga Dana!
Tako da ovaj sotonski trik uvek koristite KADA NEMATE ARGUMENATA.
Link nisam pravio ja već neki Amer i on kruži po celom svetu. I sada kakve ja veze imam sa njim!
A KAVE VEZE IMAŠ TI MIKO1932!?
 
Poslednja izmena:
I ne smao to. On ima vise nikova na forumu ovde.

Secas se Miko koliko puta nam je petrovi postavio to pitanje a sada i ovaj poslednji Samuraj isto to pitanje?

O OVOME MORA DA SE OBAVESTI MODERATOR...


KOJA JE TO LICNOST: jEDNIM NIKOM NAS NAPADA A DRUGIM PODRZAVA SAMOG SEBE???
 
I ne smao to. On ima vise nikova na forumu ovde.

Secas se Miko koliko puta nam je petrovi postavio to pitanje a sada i ovaj poslednji Samuraj isto to pitanje?

O OVOME MORA DA SE OBAVESTI MODERATOR...


KOJA JE TO LICNOST: jEDNIM NIKOM NAS NAPADA A DRUGIM PODRZAVA SAMOG SEBE???

pa ja te lepo pitam posto se vasa citava teologija zasniva na suboti sto mi je u najmanju ruku smesno da ne kazem tuzno..ako nemas odgovor nije problem
 
Jednostavno pitanje petrovi.

Celo reme se predstalvjas i sugerises kao da si pravoslvac.

1. Jesi li pravoslvac, vernik SPC?


2. Kojoj crkvi pripadas?


3. Koliko nikova imas ovde?

SA TOBOM JE NEMOGUCE DISKUTOVATI JER NE ODGOVARAS NA PITANJA KAO SMESKO.

Pa ovo je diskusija, dijal,og ne monolog.

Kako da diskutujemos a tobom kada ti posle svega kazes, LAZU VIDITE KAKVI SU.

To nije diskusija.
Ne dajes nam mogucnost da diskutujemo sa tobom.

Eto odgvori na pitanja do sada nisi ni na jedno.

Jesmo li mi tvoji zarobljenici?
 
Posto je pravoslavlje starije, dacemo ptrednost nejmu i prvo cemo prodiskutovati o svima zabludama koje su uvedene u crkvu od apostola pa do danas.
Pa kad to zavrsimo, onda je pravo da uzmemo u obzir i advnretisticko ucenje.
IPAK SU ADVENTISTI GENIJALNI!
NA TEMI O ADVENTISTIMA SEDMOGA DANA MI ĆEMO RASPRAVLJATI O PRAVOSLAVLJU!
Nema šta Hrišćansko razmišljanje u Duhu i ljubavi!

A gde ćemo onda raspravljati o doktrini Adventista i koji bog stoji iza njihove Crkve!?
 
Brate Miko, mi nemamo ovde psola sa pravoslavnima.

Nemoj da pises nista o njima dok ne dodje neki pravoslvni i onda za to bude potreba...

Ovaj nije pravolsavac a lukavo je odigrao ulogu i izazivao nas namerno da pisemo protiv njih...

Cisti demonski duh...
 
PETROV:

Mi zelimo da znamo sa kime imamo posla da bi sa njime diskutovali.

IGRA JE ZAVRSENA PETROVI SMESKO:

Jednostavno pitanje petrovi.

Celo vreme se predstalvjas i sugerises kao da si pravoslvac.

1. Jesi li pravoslvac, vernik SPC?


2. Kojoj crkvi pripadas?


3. Koliko nikova imas ovde?
 
Poslednja izmena:
Ne nikako ja znam sta govorim:
A TO SU NAS PITALI KO ZNA KOLIKO PUTA VEC NA OVU ISTU DISKUSIJU I KO ZNA KOLIKO PUTA SMO ODGOVARALI?
JERIHO Ja znam da tebi odgovara da nas napada pa bilo ko:
Ali vidis da izbegava da da odgovor na moja pitanja?
Jesi li slep?
Zar ne vidis?

OVAKVE IZJAVE NE DAJE PRTAVOSLVAC.





ON SE OVDE PREDSTALVJA KAO PRAVOSLAVAC I NAPDA NAS U IME RPAVOSLAVLJA A NEPRIJATELJ JE I JEDNIH I DRUGIH MOZDA CAK I J SVEDOK ILI NESTO SLICNO?


Bio je jedan ili dva takva na serbian cafeju pa smo ga otrkili. PLP i smesko. izgledami da je sada dosao ovde?:

MODERATORI !!!
Dva pitanja molim:

1. Na ovoj temi o čemu mi trebamo diskutovati. O Adventistima Sedmoga Dana, Pravoslavlju, Jehovinim Svedocima, meni,................
2. Da li je na ovoj temi VAŽNO OTKRITI DOKTINE, UČENJA i ISTINU O ADVENTISTIMA SEDMOGA DANA ILI KO SAM JA, GDE ŽIVIM, KOJE SAM VERSKE PRIPADNOSTI, NA KOJIM FORUMIMA SE POD KOJIM IMENOM PRIJAVLJUJEM, KOLIKO GODINA IMAM ...................

Hvala
 
CELO VREME NAM JE PETROVI namerno SUGERISAO DA JE RPAVOSLAVAC I OCIGLEDNO JE ZELEOD A TAKO I MISLIMO.

Ovakvij primera imamo na desetine a mozda najdem i bolje:


Citat Original postavio Glasnik. Pogledaj poruku
Ako ovakvi predstavljaju pravoslavlje? Onda blago si ga njemu??

NA MOJE MISLENJE O NJEMUD A JE RPAVOSLVAC ON NE KAZE NE NISAM NEGOS E JAVLJA I ODGOVARA DA BI NAS NAVEOD A MISLIMO DA JESTE:

petrovi:
Kao i uvek : BEZ ARGUMENATA, PAUŠALNO OPADAČKO-ADVENTISTIČKI!

Ali normalno ti imaš pravo na svoje mišljenje, hvala.

On se javlja kao d aje prozvan (pravoslavac) i kao brani pravoslvlje napadajuci nas zbog ove tvrdnje o pravoslvlju, i uvek zeli da nas ostavi u uverenju da celo vreme mislimod a je pravoslavac?


PETROVI U LAZI SU KRAKTE NOGE.
 
PETROVI:

I MI IMAMO RPAVO DA PITAMO NE SAMOT I.

ovo nije monolog, ovo je diskusija i dijalog.

Ovo sto ti zagovras je monolog petrovi ili smesko ili PLP i slicno:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PETROVI, mi zelimo da znamo sa kime imamo posla da bi sa njime diskutovali.

IGRA JE ZAVRSENA RAZOTKRIVEN SI I POKAZAO SI SE LAZOM:

Jednostavno pitanje petrovi.

Celo vreme se predstalvjas i sugerises kao da si pravoslavac.

1. Jesi li pravoslvac, vernik SPC?


2. Kojoj crkvi pripadas?


3. Koliko nikova imas ovde?
 
MIKO MI MISLIMO DISKUTUJEMO SA PRAVOSLAVNIMA???

Napisao sam mnoge stvari o pravoslavnoj veri i izneo mnoge podtake.
Stojim iza svih tih podataka jer sam ih iznosio argumentovano.

Ali ih nebih nikako izneo da nas ovaj JPETROVI J SVEDOK ILI NESTO SLICNO, nije prevario i pokusao da nas zavadi i tako jednim udarcem ubije dve muve; A MI MISLIMO BRANIMO SE PROTIV VAS:
[B
 
Poslednja izmena:
A Mika1932 je Mika-papagaj !
Jer sam upravo ja to sve vreme govorio – da je Adventistička Crkva sotonska Crkva jer imaju najmanje 10 sotonskih nauka, tj. lažnih nauka. I da oni beže od istine kao đavo od krsta a obožavaju laž!

DOKAZ:
1. Za ni jednu od navedenih lažnih nauka – Adventisti nisu dali ARGUMENTE –već samo vređanje i omalovažavanje onog ko tvrdi da je Adventistička doktrina sotonska doktrina, odnosno Crkva!

2. Nikada nisu dali predlog kao ja:

Već suprotno daju predlog da prekinemo temu o Adventistima Sedmoga Dana! A voleo bih da bilo ko, a naročito Adventisti kažu šta je loše u ovom mom predlogu !?

3. Nudim Adventistima da na bazi STIHOVA IZ BIBLIJE – proanaliziramo svih 10-15 njihovih lažnih nauka i doktrina. NORMALNO AKO SMEJU. Ja sam ubeđen da ne smeju, već će nastaviti sa vređanjem, omalovažavanjem, Ruskom Pravoslavnom Crkvom, Srpskom Pravoslavnom Crkvom, Neom, Samurajem, Petrovim......................... sa svim samo ne sa Adventistima Sedmoga Dana, jer svesno ili podsvesno znaju da su na KRIVOM PUTU!

Slusaj petrov mutljavino jedna. Kad si dao predlog da prestanoemo sa vredjanjem PA ZATO SAM NISI SVIMA DAO PRIMER KAKO TI TO MISLIS DA NE VREDJAMO?
4. Ako hoće neka izaberu jednu od mojih 11 navedenih tačaka u kojoj imaju sotonsku nauku pa da raspravimo na temelju Pisma. A ako neće – evo ja im nudim predlog:
Ajmo upravo o tom famoznom DESETKU. I pustite šta o tome kaže RUSKA PRAVOSLAVNA CRKVA ili ADVENTISTIČKI INFORMATIVNI SAJT ILI BILO KOJI SAJT.
Dajte da o tome vidimo šta kaže BIBLIJA
!

Ili vi ipak više verujete Jeleni Vajt od biblije !?


SLUSAJ POPOV, POGLEDAJ SMO U OVOM KOMENTARU KOLIKO PUTA SI UPOTREBIRO ZA ADVENTISTE REC LAZ I SOTONSKO UCENJE?
ZAR TI ZAISTA MISLIS DA TO NIJE UVREDA?

TI SI ATEISTA. DAO SAM TI 12 PITANJA, I NA NIJEDNO OD NJIH NISI ODGOVORIO.
NE POZNASES TI BIBLIJU, NITI VERUJES U ONO STA ONA UCI. A ZALUDILI SU TE JOS DOK SI BIO TITOV SKOJEVAC.
JA POZNAJEM DOBRO PRAVOSLAVLJE I DOBRE PRAVOSLAVCE, U TU GRUPU TI SE NIKAD NE MOZES SVRSTATI,
JER TE TVOJI DUHOVNI I KULTURNI RODOVI SVRSTAVAJU U DRUGU VRSTU.

KAD ODGOVORIS NA PITANJA KOJA SMIO TI POSTAVILI, SAMO ONDA MOZEMO RASPRAVATI DA LI CEMO UOPSTE DISKUTOVATI S TOBOM ILI NE.

DOBRO JE GLASNIK PRIMETIO, NSI TI NI PRAVOSLAVAC, JER I PROTIV NJIH GOVORIS KAO I PROTIV NAS.
TI SI NEKAKAV HIBRID KOJI STRCI SAM ZA SEBE. ISTINA TE NE ZANIMA. PREMA TOME SA TOBOM JE SVAKA DISKUJIJA NEKORISNA.
 
IZ SVEGA SE VIDI DA PRIIPADA NEKOJD RUGOJ CRKVI A GOVRIO JE CAK I DA JE PRAVOSLAVAC.

petrovi (avatar)

Učlanjen
07.11.2011.
Pol
muški
Poruke
158

Reputaciona moć
43

Podrazumevano Re: Adventisti sedmog dana
--------------------------------------------------------------------------

Da li to znaci da si ti jedan od njih?
-------------------------------------------------------------------------
DO SADA MI NIKO KAO PRAVOSLAVCU TO NIJE REKAO, PA TE STOGA MOLIM DA MI NAĐEŠ NA BILO KOM PRAVOSLAVNOM GROGU NEKI MASONSKI SIMBOL!
Tako da ću i ovaj tvoj post i moj sačuvati kao jedan od dokaza da li su Subotari sotonska sekata ili ne.
Jer ne odgovoriti na jasan link - ko su Adventisti! Mika1932 sotonsko-napadački - ja sam jedan od njih!?
Pa i da jesam, a nisam 1.000 % - nisam tema ja ili Pravoslavlje, nego Adventisti Sedmoga Dana!
Tako da ovaj sotonski trik uvek koristite KADA NEMATE ARGUMENATA.
Link nisam pravio ja već neki Amer i on kruži po celom svetu. I sada kakve ja veze imam sa njim!
A KAVE VEZE IMAŠ TI MIKO1932!?

NARAVNO ON NE ZELI DA KAZE DA JE PSC PRAVOLSAVAC VEC DA PRAVO SLVI BOGA ALI DA OVIM OSTAVI UTISAK DA MISLIMO DA JE SPC PRAVOLSVAC?

SVAKI SPC PRAVOSLVAC BI ODMA KAO IZ PUCKE REKAOD A JE SPC PRAVOSLVAC , A NEBI IZBEGAVAO KAO OVAJ.

Ovakvog prevranta jos nisma video na forumima svih ovih godina???:eek:



PONOVO TE PITAM PETROVI, I UVEK CU DOK GOD SI OVDE SVE DOK NE ODGVORIS:


1. Jesi li pravoslvac, vernik SPC?[/U]

2. Kojoj crkvi pripadas?[/B]

3. Koliko nikova imas ovde?

4. Jesi li J. svedok?
 
Poslednja izmena:
JERIHONAC JER VIDIS SADA DA NIJE RPAVOSLAVAC A OSUDIO SI ME???

Glasniče nijednu jedinu reč nisam napisao u smislu toga da li je on pravoslavac ili nije i šta u verskom smislu jeste ili nije. Samo sam primetio da je on u isto vreme bio ovde aktivan kada i Samuraj. I samo sam te pitao da mi to objasniš. Kako je moguće da u isto vreme postuju i jedan i drugi. Ja se ne razumem u ovu komp. tehnologiju jer sam za te stvari pravi tutuk ali mi ne izgeda mogućim da su istovremeno ovde aktivni i Petrovi i Samuraj a Samuraj po tvojoj tvrdnji kao klon Petrova. A pravo da ti kažem uopšte me ne interesuje da li je on pravoslavac ili nije. Mene ponekad zainteresuje šta i kako neko napiše.
 
Ne interesuje te kada se neko pokaze da je celov reme varao?

Da je rekaod a je rpavoslavac a nije i tako nas zavadjivao?

Da sam aj to radio itekako bi te interesovalo cak bi ga i napisao ovde.

Ja sam izrazio sumnju u vezi drugog nika, bio sma u potrazi jer sma video da nesto nije uredu sa ovim.
Na kraju sam ustanovio da je varao d aje rpavoslvac i napdao nas u ime pravoslvlja da bi nas izazivao da pisemo protiv pravoslvlja a krio je svoju crkvu a pravoslvce zrtvovao.
 
Ja vas ne napadam u ime SRPSKE PRAVOSLAVNE CRKVE NEGO U IME ISTINE!


ZNACI OVDE SI PRIZNAO DA NE DISUTUJES SA NAMA, NEGO DA NAS NAPADAS.
U IME KOJE ISTINE TI NAPADAS LJUDE?
SVE POLAKO SAM SEBE OTKRIVAS. DRAGO MI JE.

---------------
Takođe i ARGUMENTACIJA DA JA NISAM PRAVOSLAVAC - NOTORNA LAŽ.
Koji su vam argumenti za to. Hoćemo da pogledamo u Pravoslavnim knjigama ko sam!

PETROV, JASNO SAM TI REKAO DA SAM JA BIO PRAVOSLAVAC I DA DANAS IMA MNOGO DOBRIH PRIJATELJA PRAVOSLAVACA I SVESTENIKA.
PRAVOSLAVCI KOJE JA DECENINAMA ZANAM I NEPRESTANO SE DRUZIM SA NJIMA, NIJEDAN NIJE TAKO ZAO KAO TI.
TI NEMAS ZA NIKOGA LEPU REC. NEMAS POJMA KAKO DA RAZGOVARAS SA LJUDIMA KOJI DRUGACIJE VERUJU I ZIVE.
TVOJA SVAKA DRUGA REC JE SAMO UVREDA ZA UVREDOM I ONDA KAO OTKAZEN PONAVLJAS KAKO SI NAM IZNEO ARGUMENTE.
IZGLEDA DA NI NE ZNAS STA SU ARGUMENTI. DOBIJAMO UTISAK DA NISI SAM. DA SE TI NE MOLIS PO PROGRAMU SVE SIMEUNA.....?
---------------------------------



A i koliko sam vam puta rekao - KAKVE VEZE IMA KO SAM JA!

PA NI NEMA VEZE, "PO RODOVIMA SMO TE PREPOZNALI."
-----------------------

Lepo sam dao DVA PREDLOGA :
- Da nastavimo raspravljanje o ADVENTISTIMA SEDMOGA DANA BEZ VREĐANJA I RUŽNIH REČI
- Samo uz upotrebu STIHOVA IZ BIBLIJE ILI CITATA IZ KNJIGA EGW

PA KO TI SMETA DA TAKO I POSTUPAS. ILI TI MISLIS DA SAMO MI TREBA DA POSTUJEMO TVOJA PRAVILA A TI NE POSTIJES NICIJA.
"IZMEREN SI NA MERILA I NASAO SI SE LAK."

kAD BUDES USPEO D AODBRANIS ZABLUDE CRKVE Z AKOJU TVRDIS DA JOJ PRIPADAS, MOZEMO NASTAVITI O NASIMA.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top