Abortus i muškarci...

A to da sam ja prva počela i uopšte TON mog obraćanja tebi- kod nas u Bugarskoj to se kaže:
"Lepo ti kažem, a možemo i po starinski".
Lepo sam ti se obraćala, a kad nije vredelo prešla sam na "po starinski".
 
Kad će više smak polusveta?
*Polusvet ste vi, snobovi koji glume noble i otvoreno iskazuju mržnju od rasizma do mizoginizma istovremeno pokušavajući mene da predstavi upravo "polusvetom" izjednačavajući me sa scenama iz kog zna kog rijalitija ili filma/serije kao dotični koji- sigurna sam- lično nikada nije bio ni među "obojenima" pa još i u Qeensu.
A ja sam "prljava i crna" Bugarka. Tragično razmišljate, nije vam to zdravo 🤣
 
E ako se u izboru za seks i partnera gleda da je rasizam, odlepili ste vi totalno......
Rasizam treba da bude vezan sa tumacenjem ljudskih potreba i prava da ostvari te potrebe, i prilika da to ostvari, a ne da mu ja ostvarujem te prilike...
Znaci nije nerasista onaj koji ide i cepa crnkinje bile one Bugarke ili ne....taj je crni fetishista....i moze biti itekako rasista...
Bas kao sto veliki zenskarosi cesto jesu zenomrsci, a zenama to ne smeta, ali im smeta kad muskarac nije zenomrzac al ih ebe u onom koraku pozitivne diskriminacije i neda protekcionizam na koji su navikle....vise mrze antiprotekcionistu i onog ko je protiv pozitivne diskriminacije nego sto mrze zenomrsce...sa njima se tale , tamte za tamte...
 

Back
Top