Quantcast

Abortus i muškarci...

M4j4

Domaćin
Poruka
4.536
Lik koji mi je pre 11 godina napravio dete i dao 50% novca za abortus (nije našao za shodno ni da ide sa mnom u bolnicu, ni da me sačeka iz bolnice, ni da mi kupi lekove, čisto da napomenem) sretne me pre nekoliko dana i pred drugovima (bio pijan) mi ladno kaže: "***** ti materina, ubila si moje dete"

Valjda je jasno da je abortus bio zajednička odluka. Od kad se ženama zakon "dodvorava", sve nas više napadaju.

Ako je abortus ubistvo, šta je kondom, kidnapovanje?

Druga stvar: žene su i pre ovog zakona bile te koje su odlučivale da li će da rode ili ne, ovaj zakon je ustvari samo formalnost, a u većini slučajeva muškarci su bježali od svake odgovornosti, bukvalno pobjegnu ("Kako ja da znam da je moje", sa takvim uvredama, pa do toga da prosto počnu da se skrivaju od dotične...)

Moderatori, ovo je možda trebalo i pod "Nepravda", šta znam...Nepravda prema ženama, kako god okreneš.
Lično poznajem nekoliko žena koje su svojevremeno ostale trudne i rodile, pa tužba za ocinstvo pa taj neće da plaća alimentaciju itd.

snowtrooper

Legenda
Poruka
50.928
Muško licemjerje. Danas svi muškarci kukaju kako ih zakon diskriminise i najčešće uzimaju za primer abortus, žale se kako se sad i zakonski oni "ništa ne pitaju".

Mada, u pravu si, ova tema je samo još jedna pandorina kutija, možda nisam trebala ni da počinjem.
Nijedna tema o musko zenskim odnosima ne prestaje da bude aktuelna.

Mislim da je u Irskoj abortus dozvoljen jedino u slucaju silovanja i kada je trudnoca opasna po zivot majke ili deteta, jedine situacije u kojima podrzavam taj cin.

Pa ako neko ne zeli dete neka stavi kondom ili neka se suzdrzi od seksa.

Zakoni nam jesu nakaradni jer se hvataju za rodnu ravnopravnost prilikom zaposljavanja, pa ne cini pol nekoga boljim advokatom, ekonomistom, direktorom vec iskustvo. Tu je problem a ne u abortusu.
Licno ne bih voleo da placam abortus vec bi mi bilo draze da dobijem dete.

Гамбино

Iskusan
Poruka
6.455
Taко то бива у Вавилону. Ја не кривим толико ни њу, ни њега, већ пре свега секуларно друштво, односно себични поремећени систем вредности.

За то убиство детета 50% је крива идеологија данашњег западног поретка, а 50% одговорности сносе несуђени будући родитељи убијеног детета.

Snowtrooper, мислим да ниси нашао најбољи пример, пошто је Пољска најригорознија по том питању.
Побачај у Пољској је незаконит, осим у случајевима силовања, када је угрожен живот жене или било који други облик здравља или ако је плод неповратно оштећен. [1] [2]

Током 2016. године, са предложеним законодавством да се побачај потпуно забрани, 30.000 жена штрајковало је и марширало у градовима широм земље у знак протеста против законских прописа, водећи политичаре високог ранга да се дистанцирају од предложеног закона. [3] Само три дана након штрајка, законодавци су гласали против новог закона. [4]

Пољска је једна од ретких земаља на свету која је забранила абортус након деценија либералног законодавства (за време комунистичке владавине). Пољске жене често траже абортус у суседним земљама због строгих ограничења у својој земљи. [3]

Пољска има један од нај рестриктивнијих закона о побачају у Европи, заједно са групом других традиционално католичких земаља региона (Малта, Сан Марино, Лихтенштајн, Ватикан, Монако и Андора). [5]

Poruka
3.363

Проблем је у вама женама, ИСКЉУЧИВО.

Јер БИ БИРАТЕ будале да вам праве децу, јер ваш нагон за оплодњом има склоност да врсту продужује са барабама и битангама, јер они у кризним временима се боље снађу од добре деце.
Да си зачела са неким цвикерашом вуковцем, сад би имала још троје деце, вртела би га око малог прста, и само да певаш!
...
Увек су девојке имали протуве и пробисвети, а добри ђаци одликаши су дркали, е сад кушајте јуху коју саме кухате!

Или је можда крив ваш НАГОН
, који вас успаљује само на ратнике-походнике, а добри занатлија-обућар иза угла није довољно секси?
Ако НАГОН управља вама, онда дај другу причу, ако нисте у стању да процените човека, и поступате разумно, већ се нагоном водите, то је нешт друго...само не видим тај исти МАЈЧИНСКИ нагон, кад треба "очистити" утробу, онда сте врло "разумне"!

snowtrooper

Legenda
Poruka
50.928
Taко то бива у Вавилону. Ја не кривим толико ни њу, ни њега, већ пре свега секуларно друштво, односно себични поремећени систем вредности.

За то убиство детета 50% је крива идеологија данашњег западног поретка, а 50% одговорности сносе несуђени будући родитељи убијеног детета.

Snowtrooper, мислим да ниси нашао најбољи пример, пошто је Пољска најригорознија по том питању.
Nisam skoro citao o tome ali je situacija dosta slicna, Irci au takodje fanaticni katolici kao i Poljaci.

Ausername

Primećen član
Poruka
832
Јер БИ БИРАТЕ будале да вам праве децу, јер ваш нагон за оплодњом има склоност да врсту продужује са барабама и битангама, јер они у кризним временима се боље снађу од добре деце.
Да си зачела са неким цвикерашом вуковцем, сад би имала још троје деце, вртела би га око малог прста, и само да певаш!
...
Увек су девојке имали протуве и пробисвети, а добри ђаци одликаши су дркали, е сад кушајте јуху коју саме кухате!

, који вас успаљује само на ратнике-походнике, а добри занатлија-обућар иза угла није довољно секси?
Ако НАГОН управља вама, онда дај другу причу, ако нисте у стању да процените човека, и поступате разумно, већ се нагоном водите, то је нешт друго...само не видим тај исти МАЈЧИНСКИ нагон, кад треба "очистити" утробу, онда сте врло "разумне"!

pa da, tako nekako. one koriste budale (koje same izaberu) da maltretiraju normalne svojom kuknjavom. drzava im onda potrci u pomoc i diskriminise normalne, a budale se izvuku jer su, jelte, budale.

Poruka
3.363
pa da, tako nekako. one koriste budale (koje same izaberu) da maltretiraju normalne svojom kuknjavom. drzava im onda potrci u pomoc i diskriminise normalne, a budale se izvuku jer su, jelte, budale.
А у исто време те исте будале, сада туку неку девојку баш ево сада, а ми овде дебили куцамо о томе!!!!!!
АХАХАХАХ
Како је живот смешан!!!!!!!!!!!
...
А та што је ето баш ссд претучена, вечерас ће му као богу поново прићи!
Док је не убије на мртво, е онда ће паметница да иде у сигурну кућу избог 15% будала да блати ЦЕО МУШКИ РОД!

Poruka
18.512
...

Ja ne iebem ništa!
Kad poprave zakon e onda ću porazmislim!
Nek se češkaju al jok ja! :rtfm:

Manastirka

Poznat
Poruka
9.716
Lik koji mi je pre 11 godina napravio dete i dao 50% novca za abortus (nije našao za shodno ni da ide sa mnom u bolnicu, ni da me sačeka iz bolnice, ni da mi kupi lekove, čisto da napomenem) sretne me pre nekoliko dana i pred drugovima (bio pijan) mi ladno kaže: "***** ti materina, ubila si moje dete"

Valjda je jasno da je abortus bio zajednička odluka. Od kad se ženama zakon "dodvorava", sve nas više napadaju.

Druga stvar: žene su i pre ovog zakona bile te koje su odlučivale da li će da rode ili ne, ovaj zakon je ustvari samo formalnost, a u većini slučajeva muškarci su bježali od svake odgovornosti, bukvalno pobjegnu ("Kako ja da znam da je moje", sa takvim uvredama, pa do toga da prosto počnu da se skrivaju od dotične...)

Moderatori, ovo je možda trebalo i pod "Nepravda", šta znam...Nepravda prema ženama, kako god okreneš.
Lično poznajem nekoliko žena koje su svojevremeno ostale trudne i rodile, pa tužba za ocinstvo pa taj neće da plaća alimentaciju itd.
Kako se poneo u svemu tome što si opisala i doživela,pokušaću u jednoj rečenici da kažem :"rodila majka sina deb.. a"!
Ko zna zašto je to dobro, jer da si se napr. zbog deteta udala za njega, verovatno bi sada i prolazila kroz sve ono što si navela da prolaze žene koje su se odlučile da takvu(neželjenu)decu ipak rode(razvod, utvrđivanje očinstva, tužbe za alimentaciju... itd.)

Miller

Buduća legenda
Poruka
46.281

zasto si dozvolila da ti napravi dete?kako se to desilo?

M4j4

Domaćin
Poruka
4.536
zasto si dozvolila da ti napravi dete?kako se to desilo?
Što je najgore, ne znam. To mi nije bio dečko ono zvanično već drug sa kojim sam...Zato je valjda i postupio "drugarski" ono 1/2 troškova da plati i to je to. Temu sam otvorila zbog nedavnog susreta sa njim kao što već rekoh "Pi.cka ti materina ubila si moje dete", kao da se ja toga ne sećam i kao da je on sad nešto (odjednom) teško oštećen za nešto i zamalo da nasrne na mene fizički na ulici (rekoh bio pijan)
Ah, da, pitao si KAKO...svaki put smo koristili kondom, ali SVAKI put.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.