A prva ljubav?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto..........., ja sam za razliku dupla škorpija..........


Hodi, draga, da pletemo vijence,
Da beremo proljetne prvjence:
Divlju ružu i Đurđevo cvijeće, -
Tvoja majka karati te neće.
Tvoja majka tebi ruho sprema,
Što ga ljepšeg u svoj Bosni nema:
Meke čevre i košulje tkane,
A po njima od bisera grane;
Za dva bora - dva đevera sama
Dva pojasa iz dalekog Šama;
A za kuma i za starog svata
Svu odoru od suhoga zlata;
Za jenđije, za rođe i kume
Vezen-čohu i slatke lokume,
Pa još uz to šećer i aršlame;
Al' najljepše otpremiće za me:
Tvoje kose što mirišu smiljem,
Što ih majka milovala miljem, -
Tvoje oči - dva duboka sanka,
Da ih ljubim do suđenog danka.
 
:roll: I mean realy! :roll: (boby ce me ispravi ako nesto nevalja) Ne Sinisa ti imas divno ime. tvoje ime...je meni posebno ....simpaticno da tako kazem! Specificno je i neuobicajeno...a opet nekako svakodnevno!:) Jel ok? :) :)
 
NevenaBGD:
:roll: I mean realy! :roll: (boby ce me ispravi ako nesto nevalja) Ne Sinisa ti imas divno ime. tvoje ime...je meni posebno ....simpaticno da tako kazem! Specificno je i neuobicajeno...a opet nekako svakodnevno!:) Jel ok? :) :)
Nevena ma OK ako i imaš nešto lično protiv mene to i kaži samo žao mi imena ono nije ništa krivo zar ne :roll:
 
Prva decija je ljubav mi je bio komsija iz zgrade,koji je bio par godina stariji od mene.Par devojcica iz ulice i ja smo ga stalno pratile do terena gde je igrao fudbal i svaka je mislila da bas nju gleda.Ja sam eto tako da kazem bila malo vise povlascena u odnosu an njih jer smo ziveli u istoj zgradi.Cak mi je ponekad davao da mu setam psa.I to me je drzalo dosta........
A prva,prava tinejdzeska ljubav je bila sa 17 godina..........i dan danas zadrhtim kad vidim njegovu sliku........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top