50 cent

  • Začetnik teme ooo...yeah!
  • Datum pokretanja
Ja ga preterano nesto i ne gotivim,ali moram priznati da mi se njegova pesma "in da club" svidja.. ima dobar bass :D a sto se tice ove nove pesme(spota) ocajan mi je...
Moje misljenje!
 
JaH_G|rL:
Ja ga preterano nesto i ne gotivim,ali moram priznati da mi se njegova pesma "in da club" svidja.. ima dobar bass :D a sto se tice ove nove pesme(spota) ocajan mi je...
Moje misljenje!

Da bre sve se svelo na kometrcijalu ceo HIP-HOP :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Children of bodom RULES!!!!!!!!!
 
Ma koji bre 50 cent...
Izdao je brdo albuma pre ovoga i ko je cuo za njega? Niko.
E, onda je Eminem odveo Fiftija kod tate Dr. Dre-a i onda on postaje zvezda.
To je otprilike kao kad neki ovdasnji majmun vidi pevaljku sa velikim sisama u kafani pored magistrale pa je odvede na Pink, da par soma maraka i ona postane zvezda. Isto sranje, samo na visem nivou.

Hrk, PLJUC!!!!

pozdrav pravim ljudima
 
blackground:
Ma koji bre 50 cent...
Izdao je brdo albuma pre ovoga i ko je cuo za njega? Niko.
E, onda je Eminem odveo Fiftija kod tate Dr. Dre-a i onda on postaje zvezda.
To je otprilike kao kad neki ovdasnji majmun vidi pevaljku sa velikim sisama u kafani pored magistrale pa je odvede na Pink, da par soma maraka i ona postane zvezda. Isto *, samo na visem nivou.

Hrk, PLJUC!!!!

pozdrav pravim ljudima
a jel znas zbog cega niko nije cuo za njega???kada je trebao da mu izdje nikad bolji underground album upucali su ga 9 puta i nijedna diskografska kuca nije nije htela mu izda album.nema srece lik,inace sta re stvari su mu do jaja, one gde proziva onog fegeta ja rula...nikad bolje
 
ne znam...po meni sund i kic...bio mi je ranije ok,sad sa ovim novim albumom mi izgleda kao poslednji sponozr i makro...mislim simpatican je on meni,sve dok ne pocne da repuje.. :)
 
ma pola evra je najjaci lik a pesma in da club jemy faforite svima kojima se nesvidja znaci da mu zavide....
pesma p.i.m.p je takodje super kao i hate or lovin feat game ma 50 cent je simple the best

"niger's why are u mad i think u be happu i made''
 

Back
Top