Quantcast
  • Dragi prijatelji, od sada mozete da primate obavestenja na svojim uredjajima o novostima (push notifikacije). Kliknite ovde za uputstvo.

50 cent

• Začetnik teme ooo...yeah!
  • Datum pokretanja

JaH_G|rL

Primećen član
Poruka
568
Ja ga preterano nesto i ne gotivim,ali moram priznati da mi se njegova pesma "in da club" svidja.. ima dobar bass :D a sto se tice ove nove pesme(spota) ocajan mi je...
Moje misljenje!

Stoorbak

Zainteresovan član
Poruka
331
JaH_G|rL:
Ja ga preterano nesto i ne gotivim,ali moram priznati da mi se njegova pesma "in da club" svidja.. ima dobar bass :D a sto se tice ove nove pesme(spota) ocajan mi je...
Moje misljenje!
Da bre sve se svelo na kometrcijalu ceo HIP-HOP :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Children of bodom RULES!!!!!!!!!

blackground

Zainteresovan član
Poruka
163
Ma koji bre 50 cent...
Izdao je brdo albuma pre ovoga i ko je cuo za njega? Niko.
E, onda je Eminem odveo Fiftija kod tate Dr. Dre-a i onda on postaje zvezda.
To je otprilike kao kad neki ovdasnji majmun vidi pevaljku sa velikim sisama u kafani pored magistrale pa je odvede na Pink, da par soma maraka i ona postane zvezda. Isto sranje, samo na visem nivou.

Hrk, PLJUC!!!!

pozdrav pravim ljudima

Gost
blackground:
Ma koji bre 50 cent...
Izdao je brdo albuma pre ovoga i ko je cuo za njega? Niko.
E, onda je Eminem odveo Fiftija kod tate Dr. Dre-a i onda on postaje zvezda.
To je otprilike kao kad neki ovdasnji majmun vidi pevaljku sa velikim sisama u kafani pored magistrale pa je odvede na Pink, da par soma maraka i ona postane zvezda. Isto *, samo na visem nivou.

Hrk, PLJUC!!!!

pozdrav pravim ljudima
a jel znas zbog cega niko nije cuo za njega???kada je trebao da mu izdje nikad bolji underground album upucali su ga 9 puta i nijedna diskografska kuca nije nije htela mu izda album.nema srece lik,inace sta re stvari su mu do jaja, one gde proziva onog fegeta ja rula...nikad bolje

Lucky girl

Veoma poznat
Poruka
12.283
ne znam...po meni sund i kic...bio mi je ranije ok,sad sa ovim novim albumom mi izgleda kao poslednji sponozr i makro...mislim simpatican je on meni,sve dok ne pocne da repuje.. :)

Ekiman

Primećen član
Poruka
517
ma pola evra je najjaci lik a pesma in da club jemy faforite svima kojima se nesvidja znaci da mu zavide....
pesma p.i.m.p je takodje super kao i hate or lovin feat game ma 50 cent je simple the best

"niger's why are u mad i think u be happu i made''