5.000 zvanica na žurci Aleksandra Vučića

ZUI7Pjw.jpg



Milunka, ovde je neko izjavio juce da si i ti bila na prijemu.

Kako je bilo?

Нисам била на пријему.
 
ZUI7Pjw.jpg

- - - - - - - - - -

Sta se plezis botino?Kako ide prodaja cveca proleterima iz Venecuele?Vidim jutros si poranio, oko 4 ujutro je pocela berba,pohvalno ...Cime ti placaju ,leba ti? Koliko milliona kosta jedan buket,da ne kazem kita tvog cveca?Ili mozda radis u barteru?Sta indijanci preferiraju da poklanjaju kad idu u goste ili u svaleraj?
 
Sta se plezis botino?Kako ide prodaja cveca proleterima iz Venecuele?Vidim jutros si poranio, oko 4 ujutro je pocela berba,pohvalno ...Cime ti placaju ,leba ti? Koliko milliona kosta jedan buket,da ne kazem kita tvog cveca?Ili mozda radis u barteru?Sta indijanci preferiraju da poklanjaju kad idu u goste ili u svaleraj?

Mozda sam ja posmatrac iz Vasingtona? :per:
 
A da je kralj organizovao prijem - svakako bi bila pozvana, zar ne?
Да.

Ја сам члан удружења Краљевина Србија.

Баш недавно имала сам и прво представљање ДВД-а са мојим документарним филмовима "Династија Карађорђевић у београдским споменицима". На јесен би требало да буде и на Двору, а ускоро предстоји и "радни обилазак" унутрашњости, ради комплетирања споменика и скулптура за Књигу другу мога "Београдског споменарника".

- - - - - - - - - -

П. С.

Филмови о краљу Александру Карађорђевићу, и о краљици Марији могу се погледати слободно на "Јутјубу"...
 
Да.

Ја сам члан удружења Краљевина Србија.

Баш недавно имала сам и прво представљање ДВД-а са мојим документарним филмовима "Династија Карађорђевић у београдским споменицима". На јесен би требало да буде и на Двору, а ускоро предстоји и "радни обилазак" унутрашњости, ради комплетирања споменика и скулптура за Књигу другу мога "Београдског споменарника".

- - - - - - - - - -

П. С.

Филмови о краљу Александру Карађорђевићу, и о краљици Марији могу се погледати слободно на "Јутјубу"...

Aleksandar.....To je onaj sto ga je narod sa ovacijama docekao na Oplencu, a on odrzao onaj NEZABORAVNI govor?
 
O, da..to si se dobro setila!

Pazi, meni smeta i što košarkaši i dalje baštine plavu boju kao državnu za dresove. Čini mi se i odbojkaši. To su nedopustive stvari. Ozbiljna država mora da se jasno vidi i oseća na svakom koraku.

I što je još gore, nemaš sagovornika za takve stvari. Kad nekome kažem da mi smetaju pocepane zastave na graničnim prelazima..kao , šta to gledaš,to nije bitno. Ali, bitno je. Bolje da je nema, nego da je muzgava i pocepana.

- - - - - - - - - -



Što se Crkve tiče, smatram da ona ne treba da se meša u vlast, a to znači da ne treba da je protiv izbora nekoga, ali ni da javno podržava nekoga kao što je to sinoć učinila



Plava je trebala da ostane kod svih reprezenracija, kosarkasi su nazalost crveni i to uzasno izgleda. Srecom odbojkasi i vaterpolisti su ostali verni tradiciji i odlicno im ide.
 

Back
Top