40+

sećam se da je ideal idealnog života za mene u to vreme bila bašta Belog dvora, kojeg tek tu i tamo naruši krik paunova i pomisao kako Drug Tito tamo negde, u hladovini svog salona piše nešto zlatnim penkalom, obučen u krem odelo, kratih rukava..ili zavaljen u masivnu kožnu fotelju sa čašom konjaka i cigarom.
 
ja ne osećam više ništa vezano za titu i taj bezbrižni život koji smo živeli
sećam se samo da smo jednom prilikom morali satima da stojimo uz ulicu kroz koju je tita trebalo da prođe kad je došao da poseti radničku klasu u mom rodnom gradu i vidi kako napreduje elektronska industrija u jugoslaviji...napredni smo bili tad znali smo za elektroniku još onda
toliko smo dugo stajali da nam je cveće koje je trebalo da bacimo pred njegove noge na znak učiteljice uvenulo u rukama....

tako smo pred titu mi mali pioniri od žive bruke bacali obešene karanfile...užas:lol:
 
a supa od svinjske glave i proliv dece? sankanje u koritu..
kad smo konačno došli na ekskurziju u Kumrovec mislio sam da posle toga više nema dalje, već da ćemo se svi pretvoriti u zvezde petokrake..
 
Hahaha tako je to nekad bilo...
a vid sada preuzimaš aplikacije za sve životne funkcije
i pretvaraš se lagano i sigurno u android koji ne ispuštaš iz ruke.

- - - - - - - - - -

nemoj ženi da kupuješ tablet. rizikuješ da se jednog jutra probudiš pored grejs džons :lol:

ona mi je od najranijih dana bila sinonim za androide
 
Hahaha tako je to nekad bilo...
a vid sada preuzimaš aplikacije za sve životne funkcije
i pretvaraš se lagano i sigurno u android koji ne ispuštaš iz ruke.

- - - - - - - - - -

nemoj ženi da kupuješ tablet. rizikuješ da se jednog jutra probudiš pored grejs džons :lol:

ona mi je od najranijih dana bila sinonim za androide

ma vreme je za posebne krevete
da konačno mogu da hrčem kolko oću..
 
ja sam se jedno vreme opasno zlopatila noću i odlučila sam da potražim pomoć u prvoj apoteci....
tražila sam neki preparat protiv hrkanja da ne bi jedno drugo po pet puta noću morali da guramo laktom u rebra.
i znaš šta se desilo?
u celom gradu nijedna apoteka nije imala preparat ili tablete protiv hrkanja!
ako se pitaš zašto , veleprodaje su povukle svu naručenu količinu jer joj je istekao rok trajanja. Srbi to ne kupuju.
Njima je draži lakat ili noćna molitva da se onaj što hrče okrene na stranu i da agonija prođe

u našim apotekama tog leka nema jer je potražnja u procentima izražena - zero!
 
ja sam se jedno vreme opasno zlopatila noću i odlučila sam da potražim pomoć u prvoj apoteci....
tražila sam neki preparat protiv hrkanja da ne bi jedno drugo po pet puta noću morali da guramo laktom u rebra.
i znaš šta se desilo?
u celom gradu nijedna apoteka nije imala preparat ili tablete protiv hrkanja!
ako se pitaš zašto , veleprodaje su povukle svu naručenu količinu jer joj je istekao rok trajanja. Srbi to ne kupuju.
Njima je draži lakat ili noćna molitva da se onaj što hrče okrene na stranu i da agonija prođe

u našim apotekama tog leka nema jer je potražnja u procentima izražena - zero!

nije mi palo na pamet da imaju tablete za to?
Znam za flastere i neke šandrmanizacije koje se guraju u nos..
 
više nemaju.
morala sam da naručujem iz p.m. ali i to je bzvz.
moraš da popiješ pola sata pre spavanja po dve.
to stvarno radi kuća je tiha noću kao manastir
ali kako čovek da zna kad je pola sata pre spavanja
nekad se zaebeš pa popiješ a onda te drmne nesanica
i đabe si gutao :lol:

- - - - - - - - - -

ladies and gent i give u a love :)

thnks moonjo :heart:
 
više nemaju.
morala sam da naručujem iz p.m. ali i to je bzvz.
moraš da popiješ pola sata pre spavanja po dve.
to stvarno radi kuća je tiha noću kao manastir
ali kako čovek da zna kad je pola sata pre spavanja
nekad se zaebeš pa popiješ a onda te drmne nesanica
i đabe si gutao :lol:

- - - - - - - - - -



thnks moonjo :heart:

tačno sam znao da ima neki zez..
al opet bolje i to nego da ti zasutavi hrkanje a izazove prđenije
 
sasvim mi je ok. tako sam u prošlom životu imala muža koji me je posećivao samo kad treba da mi napravi dete...
u početku mi je smetalo
a posle sam se navikla:lol:
unutrašnja organizacija partnera je nešto što je lično i ne mogu baš da komentarišem takvu stvar
ali neki ljudi spavaju zajedno jer nema dovoljno soba znaš....
 
sasvim mi je ok. tako sam u prošlom životu imala muža koji me je posećivao samo kad treba da mi napravi dete...
u početku mi je smetalo
a posle sam se navikla:lol:
unutrašnja organizacija partnera je nešto što je lično i ne mogu baš da komentarišem takvu stvar
ali neki ljudi spavaju zajedno jer nema dovoljno soba znaš....

taman tako..
baš ću to da sprovedem u delo
imam polu-zamak sa 12 spavaćih soba, pa što da zvrje prazne?
 

Back
Top