40+

Nema potrebe da mi se izvinjavaš....što se fizičkog kontakta tiče može....samo reci kada i gde da ponesem motiku...a ti ponesi svoju...da vidimo dokle će dobaciti....tvoja naravski..
 
Ma znaš šta...nešto nije u redu...stavlja tupave smajliće, a to bre znam ne koristi...valjda manir sa fejsa...de znam..

797444681.jpg
 
Uzeleli smo ga se :zaljubljena:

eto recimo pričajmo malo o tome :cool:

sta sada hoces.. da ti pumpamo ego narednih pet strana..:lol:

nedostajao si nam takav kakav si...iako si dolazio na forum samo se nisi oglasavao ,
iz cega mozes zakljuciti da sam pratila tvoj lik i delo..:lol:
nedostajale su nam tvoje teme, nedostajao nam je tvoj otkaceni smisao za humor,
nedostajalo nam je tvoje hvaljenje ..da si najlepsi i najpametniji ljubitelj zenskih guzova

ukratko..sav si nam nedostajao..:heart:
jel ovo odovoljno :lol:
 
sta sada hoces.. da ti pumpamo ego narednih pet strana..:lol:

nedostajao si nam takav kakav si...iako si dolazio na forum samo se nisi oglasavao ,
iz cega mozes zakljuciti da sam pratila tvoj lik i delo..:lol:
nedostajale su nam tvoje teme, nedostajao nam je tvoj otkaceni smisao za humor,
nedostajalo nam je tvoje hvaljenje ..da si najlepsi i najpametniji ljubitelj zenskih guzova

ukratko..sav si nam nedostajao..:heart:
jel ovo odovoljno :lol:

pa ono jes..volem da se sigram zgluteusi što da kriem
I dolazih redovno da vidim jel ima neka da mi je poslala u imboks neko srce, uzdah, vapaj..ali trt.
I onda reko mora da počnem da tresem tepike jer ovako više ne ide
I kad smo već kotoga, slobodno nastavite spumpanjem od viška ne boli glava a i ja se brat umorih od samohvalisanja

A da te pitam i jesi li se malo podgoila odonomad? Da znam dal da maštam otebi ili ne još..:zloca:

- - - - - - - - - -


ja sam kao student brucoš sfatio da je to najkraća srbska reč, evo kako

Padnem ti ja prvi ispit i sad keva će ako sine nema veze, drugari kažu šta te briga..kad jedna tetka što je mnogo polagala nadu u mene pita, sine šta si uradio?
Pao sam tetka...a ona će EEEEEEE...
i sieba me skroz
 

Back
Top