40+

ajde bre vi i vaši drugari iz osnovne škole sa fejsbuka....

ja sam ista ko pre dvaes godina nisam se promenila ni za mikron i kad odem u moj rodni grad svi mi kažu jao što si lepa :rotf:
ne znaju da moja slika stari umesto mene tako da ću ja da se upišem na neku temu +30 ovde sve sami šahisti :flert:

:rotf:
šalim se nemoj da se ljutite još me radi ona azijska hrana od juče

- - - - - - - - - -

Smemo li i mi malo maldj da se prodruzimo :smeker:

naravno evo ja ću da stanem uz vas i da se pravim nevešta :lol:
 
Smemo li i mi malo mladji da se pridruzimo :smeker:

pa vidi..
Mi smo vode samo zbog seksa, kojeg kao što znamo ima sve manje.
Ako imaš dečka muža ljubafnika - koji su ti dosadili, a i ti njima - dobro nam došla !

Ako nemaš..već si u odvratnoj, uzbudljivoj, sa puno strasti i gugutanja i ceđenja mitesera na plaži i "dušo probaj ovo" vezi ! - onda samo ćuti i ne sipaj nam so u ranu.

:P

- - - - - - - - - -

ajde bre vi i vaši drugari iz osnovne škole sa fejsbuka....

ja sam ista ko pre dvaes godina nisam se promenila ni za mikron i kad odem u moj rodni grad svi mi kažu jao što si lepa :rotf:
ne znaju da moja slika stari umesto mene tako da ću ja da se upišem na neku temu +30 ovde sve sami šahisti :flert:

:rotf:
šalim se nemoj da se ljutite još me radi ona azijska hrana od juče

- - - - - - - - - -



naravno evo ja ću da stanem uz vas i da se pravim nevešta :lol:

jao znam jednu odavde što je otišla na fejs e da bi joj samo neki drhtavci pričali kraljice carice prelepa si evo ti srce, lajk kerec..
kapiram da će, kad shvati da je sve to laž i mimikrija, dasobesi ili još gore od toga, da se vrne na krstu.
 
sta raditi do 40ih a da se to u medjuvremenu ne pretvori u 40te
upo sam u zamku...

stani sa mnom i sa reginom u red i pravi se da imaš tries:lol:

- - - - - - - - - -

pa vidi..
Mi smo vode samo zbog seksa, kojeg kao što znamo ima sve manje.
Ako imaš dečka muža ljubafnika - koji su ti dosadili, a i ti njima - dobro nam došla !

Ako nemaš..već si u odvratnoj, uzbudljivoj, sa puno strasti i gugutanja i ceđenja mitesera na plaži i "dušo probaj ovo" vezi ! - onda samo ćuti i ne sipaj nam so u ranu.

:P

- - - - - - - - - -



jao znam jednu odavde što je otišla na fejs e da bi joj samo neki drhtavci pričali kraljice carice prelepa si evo ti srce, lajk kerec..
kapiram da će, kad shvati da je sve to laž i mimikrija, dasobesi ili još gore od toga, da se vrne na krstu.

fejsbuk je horor mreža bila sam neko vreme tamo jer su me prijatelji iz neke p materine naterali da otvorim nalog čim se pojavio i onda je bilo in biti na fejsbuku i ostavljati lajkove na zidiću. od početka mi je išlo na živac ali reko ajde neću da se zameram dobri su mi prijatelji i tako sam ih lajkovala svaki put al mi se smučilo pa sam ugasila fejsbuk

a na krstaricu sam došla slučajno al sam namerno ostala jer iz nekog razloga sviđa mi se koncept ove dr. mreže
 
pa vidi..
Mi smo vode samo zbog seksa, kojeg kao što znamo ima sve manje.
Ako imaš dečka muža ljubafnika - koji su ti dosadili, a i ti njima - dobro nam došla !

Ako nemaš..već si u odvratnoj, uzbudljivoj, sa puno strasti i gugutanja i ceđenja mitesera na plaži i "dušo probaj ovo" vezi ! - onda samo ćuti i ne sipaj nam so u ranu.

:P

Bolje vas nasla :smeker:

So cu da ostavim kod kuce :lol:
 
fejsbuk je horor mreža bila sam neko vreme tamo jer su me prijatelji iz neke p materine naterali da otvorim nalog čim se pojavio i onda je bilo in biti na fejsbuku i ostavljati lajkove na zidiću. od početka mi je išlo na živac ali reko ajde neću da se zameram dobri su mi prijatelji i tako sam ih lajkovala svaki put al mi se smučilo pa sam ugasila fejsbuk

a na krstaricu sam došla slučajno al sam namerno ostala jer iz nekog razloga sviđa mi se koncept ove dr. mreže

Nikako mi se taj fejs nije dao.
Po pravilu me pozovu u neku tajnu grupu i ne prođe dan..eto ti žena poludeše za mnom.
Ne hvalim se (slušaj dalje tragediju)
Jao jao..pa kako je pametan, pa kako je lep, pa kako je lud, pa kolki mu je ud, a sve zagorelo to ko kaubojski tiganj (što je okej jel)
Al eto ti kereca u slamnom šeširu..
Muškarcima pena na usta, pozeleneli od besa, pa ko sam pa šta sam, pa uleteo ko peto međ kokoške, drž ne daj..prijave me (jer sam uvek imao neki nik, nisam budala da kačim tamo lične genitalije jel)
I, eto ti pisma od FB-a da potvrdim identitet.

I ja msm se evo vam kerec..
I oni me naravno ugase. Ubiju nalog skroz.
Jedan, drugi, treći..
Ajde što mi poubijaše naloge, nego mi tamo ostalo tisuće priča, mudroseranja, viceva, priča, fantazija, eseja, sve ono o čemu i inače khenjam doživotno, a ljudi eto vole.
I muzike dosta moje (pošto sam ja ..kh..svecki poznat muzičar..Okej ne baš svetski..u stvar lokalno..tačnije niko nije čuo još za mene, ali čuće..)

Sve u svemu..ispade da me teraju da stavim sliku i podatke.
i to sve zbog šugavih muškaraca koji jednostavno nikako da shvate da sam dominantni mužjak, vođa krda..i tako to..jednom rečju zdravko čolić..

:P
 
Nikako mi se taj fejs nije dao.
Po pravilu me pozovu u neku tajnu grupu i ne prođe dan..eto ti žena poludeše za mnom.
Ne hvalim se (slušaj dalje tragediju)
Jao jao..pa kako je pametan, pa kako je lep, pa kako je lud, pa kolki mu je ud, a sve zagorelo to ko kaubojski tiganj (što je okej jel)
Al eto ti kereca u slamnom šeširu..
Muškarcima pena na usta, pozeleneli od besa, pa ko sam pa šta sam, pa uleteo ko peto međ kokoške, drž ne daj..prijave me (jer sam uvek imao neki nik, nisam budala da kačim tamo lične genitalije jel)
I, eto ti pisma od FB-a da potvrdim identitet.

I ja msm se evo vam kerec..
I oni me naravno ugase. Ubiju nalog skroz.
Jedan, drugi, treći..
Ajde što mi poubijaše naloge, nego mi tamo ostalo tisuće priča, mudroseranja, viceva, priča, fantazija, eseja, sve ono o čemu i inače khenjam doživotno, a ljudi eto vole.
I muzike dosta moje (pošto sam ja ..kh..svecki poznat muzičar..Okej ne baš svetski..u stvar lokalno..tačnije niko nije čuo još za mene, ali čuće..)

Sve u svemu..ispade da me teraju da stavim sliku i podatke.
i to sve zbog šugavih muškaraca koji jednostavno nikako da shvate da sam dominantni mužjak, vođa krda..i tako to..jednom rečju zdravko čolić..

:P

:rotf:

:zcepanje:
 
ma pito sam se u triest sta raditi do 40te sad se vec pitam sta radit do 50te,al izvesno je samo da ce se onanisat:lol:

e pećinko, kad pomenu onanisanje, kako tebi ide to?
Meni sve slabije.
Nekako sam to pre vezao za maštanje o izvesnim šansama prilikama..

Pa kad sam shvatio da tih ptilika više nema, onda sam maštao o prošlim nekim dogadžaima.
Ali..nekako i to postade dosadno..ko pet puta prepečena kajgana..
sad da vrtim kim kardašijan i tako te guzare, ne ide. Ne mogu mozak da prevarim, al što je najgore ni on mene..

uh uh jao jao..
 
Nikako mi se taj fejs nije dao.
Po pravilu me pozovu u neku tajnu grupu i ne prođe dan..eto ti žena poludeše za mnom.
Ne hvalim se (slušaj dalje tragediju)
Jao jao..pa kako je pametan, pa kako je lep, pa kako je lud, pa kolki mu je ud, a sve zagorelo to ko kaubojski tiganj (što je okej jel)
Al eto ti kereca u slamnom šeširu..
Muškarcima pena na usta, pozeleneli od besa, pa ko sam pa šta sam, pa uleteo ko peto međ kokoške, drž ne daj..prijave me (jer sam uvek imao neki nik, nisam budala da kačim tamo lične genitalije jel)
I, eto ti pisma od FB-a da potvrdim identitet.

I ja msm se evo vam kerec..
I oni me naravno ugase. Ubiju nalog skroz.
Jedan, drugi, treći..
Ajde što mi poubijaše naloge, nego mi tamo ostalo tisuće priča, mudroseranja, viceva, priča, fantazija, eseja, sve ono o čemu i inače khenjam doživotno, a ljudi eto vole.
I muzike dosta moje (pošto sam ja ..kh..svecki poznat muzičar..Okej ne baš svetski..u stvar lokalno..tačnije niko nije čuo još za mene, ali čuće..)

Sve u svemu..ispade da me teraju da stavim sliku i podatke.
i to sve zbog šugavih muškaraca koji jednostavno nikako da shvate da sam dominantni mužjak, vođa krda..i tako to..jednom rečju zdravko čolić..

:P

Jeste, sve te razumem.
Kada se omasovilo pravljenje naloga na fejsu pa je i komšikina babatetka imala svoj profil koji je aktivno rabila sve dopisujući se i lajkujući neke objave, znala sam da je vreme da zapalim odatle, nego šteta što nisi pravio bekap ali
britak um je britak u svakom trenutku.
ne treba mu da čita kako je nekad bio takav
tak da nemoj žaliti....
 
Nikako mi se taj fejs nije dao.
Po pravilu me pozovu u neku tajnu grupu i ne prođe dan..eto ti žena poludeše za mnom.
Ne hvalim se (slušaj dalje tragediju)
Jao jao..pa kako je pametan, pa kako je lep, pa kako je lud, pa kolki mu je ud, a sve zagorelo to ko kaubojski tiganj (što je okej jel)
Al eto ti kereca u slamnom šeširu..
Muškarcima pena na usta, pozeleneli od besa, pa ko sam pa šta sam, pa uleteo ko peto međ kokoške, drž ne daj..prijave me (jer sam uvek imao neki nik, nisam budala da kačim tamo lične genitalije jel)
I, eto ti pisma od FB-a da potvrdim identitet.

I ja msm se evo vam kerec..
I oni me naravno ugase. Ubiju nalog skroz.
Jedan, drugi, treći..
Ajde što mi poubijaše naloge, nego mi tamo ostalo tisuće priča, mudroseranja, viceva, priča, fantazija, eseja, sve ono o čemu i inače khenjam doživotno, a ljudi eto vole.
I muzike dosta moje (pošto sam ja ..kh..svecki poznat muzičar..Okej ne baš svetski..u stvar lokalno..tačnije niko nije čuo još za mene, ali čuće..)

Sve u svemu..ispade da me teraju da stavim sliku i podatke.
i to sve zbog šugavih muškaraca koji jednostavno nikako da shvate da sam dominantni mužjak, vođa krda..i tako to..jednom rečju zdravko čolić..

:P

:lol:

slicna prica secas se etotako odavde... odem na ustashki forum politicki a ona tamo glavna riba-srpkinja **** ih i mozak i ja samo napisem gdichna mozemo li na kavicu danas u esplanadu a ona jaooo kako ste vi fini i kulturni moze naravno... zvoni pp od admina prekrsili ste pravila foruma imate trajni ban :lol:
da je neko drugi pricha se ovde zavrshava ali posto sam ja u pitanju a sem znal stari ne, kak ce mi ga podravci zavuci otvorio istovremeno jos jedan nalog i kad me banovashe pitam javno dechki kaj ste banovali zvrka marlona kad je car kak vam je smoto macu ispred nosa :hahaha:

- - - - - - - - - -

posle mi banovali i ip :rotf:
 
e pećinko, kad pomenu onanisanje, kako tebi ide to?
Meni sve slabije.
Nekako sam to pre vezao za maštanje o izvesnim šansama prilikama..

Pa kad sam shvatio da tih ptilika više nema, onda sam maštao o prošlim nekim dogadžaima.
Ali..nekako i to postade dosadno..ko pet puta prepečena kajgana..
sad da vrtim kim kardašijan i tako te guzare, ne ide. Ne mogu mozak da prevarim, al što je najgore ni on mene..

uh uh jao jao..

ne moze se mlatiti majmun ko ranije al rekoh ti na onoj temi atakuj na cula u ovoj eri hiperinformacija i digitalizacije
napadni korteks nadrazajima svake vrste i reflktovace se na desanku...
 
Jeste, sve te razumem.
Kada se omasovilo pravljenje naloga na fejsu pa je i komšikina babatetka imala svoj profil koji je aktivno rabila sve dopisujući se i lajkujući neke objave, znala sam da je vreme da zapalim odatle, nego šteta što nisi pravio bekap ali
britak um je britak u svakom trenutku.
ne treba mu da čita kako je nekad bio takav
tak da nemoj žaliti....

e jeste, ti me otlično razumeš :)
oš da se..

a da pitah te već..
:rumenko:

- - - - - - - - - -

:lol:

slicna prica secas se etotako odavde... odem na ustashki forum politicki a ona tamo glavna riba-srpkinja **** ih i mozak i ja samo napisem gdichna mozemo li na kavicu danas u esplanadu a ona jaooo kako ste vi fini i kulturni moze naravno... zvoni pp od admina prekrsili ste pravila foruma imate trajni ban :lol:
da je neko drugi pricha se ovde zavrshava ali posto sam ja u pitanju a sem znal stari ne, kak ce mi ga podravci zavuci otvorio istovremeno jos jedan nalog i kad me banovashe pitam javno dechki kaj ste banovali zvrka marlona kad je car kak vam je smoto macu ispred nosa :hahaha:

- - - - - - - - - -

posle mi banovali i ip :rotf:

nabanujem im se majaka..msm an ženeral, al ko mene šljivi..
i to u srbiji, međ šljivama..

- - - - - - - - - -

ne moze se mlatiti majmun ko ranije al rekoh ti na onoj temi atakuj na cula u ovoj eri hiperinformacija i digitalizacije
napadni korteks nadrazajima svake vrste i reflktovace se na desanku...

probo sam sa indiskim mirisnim štapićima i..ne ide..
 
:lol:

slicna prica secas se etotako odavde... odem na ustashki forum politicki a ona tamo glavna riba-srpkinja **** ih i mozak i ja samo napisem gdichna mozemo li na kavicu danas u esplanadu a ona jaooo kako ste vi fini i kulturni moze naravno... zvoni pp od admina prekrsili ste pravila foruma imate trajni ban :lol:
da je neko drugi pricha se ovde zavrshava ali posto sam ja u pitanju a sem znal stari ne, kak ce mi ga podravci zavuci otvorio istovremeno jos jedan nalog i kad me banovashe pitam javno dechki kaj ste banovali zvrka marlona kad je car kak vam je smoto macu ispred nosa :hahaha:

- - - - - - - - - -

posle mi banovali i ip :rotf:

:rotf:

kakva ste vi ekipa....
forumski život opet se vraća u bel epok
 
Zato sto nisi uzeo odgovarajuce

:rtfm:

pa vidi, otvoren sam za nova znanja savete i opcije.
Ako ti znaš neku oblast bolje od mene, pa ko sam ja da se drčim i krutim..? Izvoli reci i biću ti čak zahvalan.
Znanje je da se deli i to je ono što nas čini humanima, ali negde i životinjama, jer..ko se ne razgali kada vidi mačku kako uči malo mače da se penje na drvo ..

Oš da se jbeeš..? :)
 
:rotf:

kakva ste vi ekipa....
forumski život opet se vraća u bel epok

a chuj mala, kaj bum ti rekel... kad je zvingl u glavu onda ide zaebancija... bilo vi srbotjetnici kad vam uzmu kosovo bicete ko mobitel hihihi... a srbenda maki im kaze, a kad vam zabari uzmu istru bicete ko baterija za nas mobitel, ne? dechki kaj ste se umusil? decki aloo... a decki klikcu svi na post banuj srbotjetnika :lol:
i banovashe me trdtajm istog dana :rotf:
 
posle im piso na istoriji o vojnichkoj i gradjanskoj hrvatskoj kako je to laz i da im ne bi napoleona ne bi imali ni do zadra a kamolj srpskog dubrovnika... tad su mi zabranili pristup za stalno ko na f92 i rekli ovde vise necete nikad moci da napisete ni slovo :lol:
 
a chuj mala, kaj bum ti rekel... kad je zvingl u glavu onda ide zaebancija... bilo vi srbotjetnici kad vam uzmu kosovo bicete ko mobitel hihihi... a srbenda maki im kaze, a kad vam zabari uzmu istru bicete ko baterija za nas mobitel, ne? dechki kaj ste se umusil? decki aloo... a decki klikcu svi na post banuj srbotjetnika :lol:
i banovashe me trdtajm istog dana :rotf:

:rotf:
ako ima još neki ban da čekam ovaj smajli ako nema eve
:obozavam:
 

Back
Top