24.3.1999. zločini srpskih snaga na Kosovu i masovne grobnice

Da li smo danas u stanju da priznamo da su obe strane činile zločine i da bombardovanje,koliko god surovog i nepravednog lica za neke bilo,nije došlo niotkud kako to predstavljaju neki mediji u našoj zemlji?

Zlocina je sigurno bilo sa obe strane,samo sto se nasi jedino pominju!
Pored toga zasto se ne prica o torturi nad Srbima u poslednjih 50 god koja je precutavana i u Beogradu,a poruka da su nas bombardovalizbog zlocina je,izvini,ali najveca glupost koju sam cuo!
 
Što se tiče pendrečenja bez razloga, to je prosto u krvi naših pandura i oni bez toga ne mogu, pa po cenu i da u zatvor zaglave, a neće nikad u ovoj državi.
Mene su bez razloga batinali u Sarajevu 89.ili 90., ne sećam se najbolje, posle koncerta grupe Motorhead. Jednostavno, smetala im je masa "čupavaca" koja se razlila sarajevskim ulicama i uleteli u jednu grupu u kojoj sam bio i ja, te počeli bez razloga da pendreče. Ja sam dobio po butini i nosio sam masnicu mesec dana.
Ovi što su batinali 90-tih, su isti oni ili njihovi učenici iz ranijih godina, kao i ovi koji danas batinaju.

Zločina je bilo sa svih strana, a najveći je NATO bombardovanje, koje nimalo nije štedelo ni Šiptare (setite se izbegličke kolone i onih ugljenisanih leševa), što ovim današnjim šiptarskim vođama, kao ni našim NVO babetinama ne smeta.
Kako vidim ni nekima na ovom forumu ne smeta, npr. Zlatnoj Ribici.
 
Mi nismo dorasli po genocidnosti zemljacima zlatne ribice.
Njeni kad su sve sem svojih potrebili nisu ostavljali dokaze,ili su ih toliko dobro sakrili i pola veka vodili kampanju da su prave brojke umanjili na"par desetina tisuca".
To je ona pricha"Ko o chemu ***** o poshtenju".
Sa teroristima se sve zemlje sveta obrachunavaju na isti nachin,a sramota je da ova tema ostaje otvorena guranjem etikete"tabu" u vezi stvari koje rade specijalci svuda protiv terorista i sve to kao bedan pokushaj pranja NATO agresije.
 
Stvarno kakve je uzase "Srpska" policija cinila sopstevim gradjanima, mogu misliti sta su tek onima koji nisu Srbi

Jedino u Srbiji sa tako uzasnom policijom sve manjine nisu proterane,svi ostali ex-yu prostori su totalno etnichki homogenizovani:Kosovo)sever i ostatak),Hrvatska,Bosna(RS,Federacija iz dva dela),Makedonija (Albanski zapad,makedonski ostatak).I sve to piod zlim Miloshevicem dok ostali imashe demokratske rezime.
 
Jedino u Srbiji sa tako uzasnom policijom sve manjine nisu proterane,svi ostali ex-yu prostori su totalno etnichki homogenizovani:Kosovo)sever i ostatak),Hrvatska,Bosna(RS,Federacija iz dva dela),Makedonija (Albanski zapad,makedonski ostatak).I sve to piod zlim Miloshevicem dok ostali imashe demokratske rezime.

E sad, pa nemoj tako, ostalo nas je k'o za lek u navedenim sredinama. Nesto kao nacionalni park za srpsku vrstu! Pa kad krene tura sa strancima a vodic kaze: "Evo tu sa leve strane mozete videti nekadasnje celo selo naseljeno Srbima. Na zalost, mi nismo znali da su Srbi ptice selice, al ne idu na jug, nego na istok i sever. Cudna neka vrsta zivotinja!"

Mooooooreeeeee!!!!!!!!!!!!! :mad: Vi ste nasli da NAS pacifikujete, sunce li vam zarko!!! :mad: Vi koji ste bre nastali kao narodi pre 15 godina, sram vas bilo bre sve do jednog! :mad: Vi ste nama nasli da pricate o dostojanstvu, koljaci i ubice jedne! Vi i danas slavite bre genocid nad Srbima i u Hrvatskoj i evo ih ovi na Kosovu. Vi ste nama nasli o civilizaciji da pricate!

Ja nisam ubio nikoga, nisam video nijedan zlocin, ne poznajem nijednog coveka koji je nacinio ili da zna nekog ko je nacinio zlocin, s toga ja ne verujem niti cu ikada verovati da je ijedan Srbin kriv za bilo kakav zlocin, TACKA BRE!!! A vi i dalje na srpskoj grbaci pokusavajte sebi da dokazete kako ste bioloski egzistencijalno opravdani!!! Nastavite tako i nestacete kao narodi! Srbija ima istoriju trpljenja zuluma i srpski narod je opstajao uprkos svemu! Nemoj slucajno da mislite da cete nam zatreti seme, grdno se varate! Zilaviji smo mi od svega sto poznajete!

Nosite se bre zajedno sa svojim zlocinima i zrtvama, mi ovde bre ocemo da zivimo! Imate sada svoje drzave pa idite tamo i uzivajte......... DOK MOZETE!!! :x :x :x
 
Jedino u Srbiji sa tako uzasnom policijom sve manjine nisu proterane,svi ostali ex-yu prostori su totalno etnichki homogenizovani:Kosovo)sever i ostatak),Hrvatska,Bosna(RS,Federacija iz dva dela),Makedonija (Albanski zapad,makedonski ostatak).I sve to piod zlim Miloshevicem dok ostali imashe demokratske rezime.

Crna Gora nije etnički očišćena. Crna Gora demokratska ekološka država.
 
Da tu si u pravu.Zbog ekologije sigurno.:lol:
U Crnoj Gori to nije bilo moguce jer je odnos Srbi-Crnogorci ipak dosta uravnotezen.Da Srba ima ko na Kosovu ista situacija bi se desila i opet bi oni bili krivi jer su trazili neka tamo nenormalna prava kao da ih vrate na radna mesta sa kojih su proterani samo zato shto su Srbi.:lol:
I ovako milove komunjare shikaniraju i vrshe otimachinu imovine SPC,mogu samo da zamislim kako bi se osilili da je protiv odcepljenja bilo manje od 35% gradjana CG.
 

Back
Top