24.3.1999. zločini srpskih snaga na Kosovu i masovne grobnice

Nisam ništa radio, samo se nisam svideo dotičnom policajcu, i nisam jedini. Mnogi su na beogradskim ulicama 90-tih bez razloga bili maltretirani od strane policije. Dovoljno je bilo samo da umorni pogled baciš na čoveka u uniformi i - tras.

pa i dan danas imaju shefa policije iz mali i zi i shto bi on imao ikakve simpatije za "prebijane gradjane"?:lol:
 
Nisam ništa radio, samo se nisam svideo dotičnom policajcu, i nisam jedini. Mnogi su na beogradskim ulicama 90-tih bez razloga bili maltretirani od strane policije. Dovoljno je bilo samo da umorni pogled baciš na čoveka u uniformi i - tras.

Pa ko ti je kriv kad si antipatican. Ja zaista nikoga ne znam ko je bez razloga bio tucen.Legitimisan ok ali tucen to ne znam.
 
@WEISHAUPT

Sad ga i ti pretera... Ideš tako ulicom, a skupi se pet drotova i oleše te tako bezveze... Mislim stvarno. :roll:

Mislim stvarno? :roll: Mislim stvarno... mog brata od strica su prebili na starom novosadskom putu, baš tako - bezveze. Počelo je naivno, od prve pomoći koju nije imao u kolima, pa redom... do - pendrečenja. A, da, umalo da zaboravim, dvojca su bila pijana kao klenovi. A, da, da i to ne zaboravim, - to takođe beše ta 1993.godina.:roll:
 
Mislim stvarno? :roll: Mislim stvarno... mog brata od strica su prebili na starom novosadskom putu, baš tako - bezveze. Počelo je naivno, od prve pomoći koju nije imao u kolima, pa redom... do - pendrečenja. A, da, umalo da zaboravim, dvojca su bila pijana kao klenovi. A, da, da i to ne zaboravim, - to takođe beše ta 1993.godina.:roll:

Mislim da se u boldovanom krije cela jedna mala priča, a? :D Jesu se ovi pijani ponašali ponosito?
 
Da se druga strana priče i događaji koji su prethodili bombardovanju ne bi zaboravili u masovnoj patriJotskoj historiji na današnji dan.
Račak,Batajnica,hladnjače u Dunavu,Klečka su samo neke od lokacija na kojima su srpske paravojne i specijalne policijske snage zakopavale tragove svojih zlodela.


Da se ne zaboravi!

I zapamti, pomirenja na Balkanu nece biti sve do trenutka kada se desi opsti rat! Ko pobedi taj ce jedini opstati! Nije ovo moja zelja, to je, kako vi isprani mozgovi zovete, "realnost"!
 
Mislim stvarno? :roll: Mislim stvarno... mog brata od strica su prebili na starom novosadskom putu, baš tako - bezveze. Počelo je naivno, od prve pomoći koju nije imao u kolima, pa redom... do - pendrečenja. A, da, umalo da zaboravim, dvojca su bila pijana kao klenovi. A, da, da i to ne zaboravim, - to takođe beše ta 1993.godina.:roll:

E vidiš, i dan danas kad vide neka kola sa stranim tablicama zaustave ih i maltretiraju vozača najduže što mogu, da bi mu na kraju rekli - "Daj nam 20 eura da ti ne bismo dva sata tražili drogu u vozilu." 1993. su bili mnogo gori. Samo što danas unutrašnja kontrola ide sa stranim tablicama, pa kad naiđe na takve - odmah ih suspenduje. Živela demokratija.
 
E vidiš, i dan danas kad vide neka kola sa stranim tablicama zaustave ih i maltretiraju vozača najduže što mogu, da bi mu na kraju rekli - "Daj nam 20 eura da ti ne bismo dva sata tražili drogu u vozilu." 1993. su bili mnogo gori. Samo što danas unutrašnja kontrola ide sa stranim tablicama, pa kad naiđe na takve - odmah ih suspenduje. Živela demokratija.

Svidja mi se tvoj zakljucak.
Zivela Demokratija.
Sve vreme si uzdizao Demokratiju a sada .......cvrc Milojka:)
 
:D:D:D
Malo se pomesali Registri pa.....:confused::confused:

Pa ne znam sta da joj preporucim. Neka proba ovo


wtboyt.jpg
 
Pa to je vec bio sam prekrsaj sto nije imao prvu pomoc.
Drugi, dvojica u kolima pod dejstvom alkohola.

Izvinjavam se, nisam bila precizna u izlaganju. Policajci su bili pijani.:D Brat je bio sam u kolima. A pošto ga baš, baš dobro poznajem, pošto ga znam celog života, znam da nije od onih koji imaju potrebu da se dokazuju pred pijanim budalama, a naročito ne pijanim policajcima. I šta je mogao da uradi? Ništa. Kao i mnogi drugi koji su tih godina dobijali batine i s razlogom i bez razloga. A vi se smejte, ali to je stvarno bilo tako.
 
Izvinjavam se, nisam bila precizna u izlaganju. Policajci su bili pijani.:D Brat je bio sam u kolima. A pošto ga baš, baš dobro poznajem, pošto ga znam celog života, znam da nije od onih koji imaju potrebu da se dokazuju pred pijanim budalama, a naročito ne pijanim policajcima. I šta je mogao da uradi? Ništa. Kao i mnogi drugi koji su tih godina dobijali batine i s razlogom i bez razloga. A vi se smejte, ali to je stvarno bilo tako.

Nema tu dokazivanja nego prijava.
:neutral:
 
Izvinjavam se, nisam bila precizna u izlaganju. Policajci su bili pijani.:D Brat je bio sam u kolima. A pošto ga baš, baš dobro poznajem, pošto ga znam celog života, znam da nije od onih koji imaju potrebu da se dokazuju pred pijanim budalama, a naročito ne pijanim policajcima. I šta je mogao da uradi? Ništa. Kao i mnogi drugi koji su tih godina dobijali batine i s razlogom i bez razloga. A vi se smejte, ali to je stvarno bilo tako.

Bila si precizna, vise je nego jasno da su policajci bili pijani, samo neki nisu hteli da razumeju.
 

Back
Top