144000 ko su i šta Biblija govori o njima

Biblija razlikuje dva razuma, Ljudski razum i razum koji je po Bogu. Za ljudski razum kaže: Ne uzdaj se u svoj razum.
Moglo bi se reći da Lucifer baš deluje kroz Ljudski razum, kroz intelekt. Tako svi inteligentni ljudi misle za sebe da su razumni. Ti tu nisi nikakav izuzetak, Što je čovek inteleigentniji to misli da je pametniji, da je razumniji.Svaki čovek sam sebi izgleda kao da je pametan, njemu su mudraci kao glupaci. Jer glup čovek u svemu vidi glupost a mudar u svemu nađe mudrost. To što neću da ti odgovorim na ono šta si pitao nije znak da si ti nešto izašao kao pobednik nego ne vidim smisao da objašnjavam svet boja nekome ko je za njih slep
Jednom sam vozio neke klince i jedan od njih hvaleći generalku koju je njegov otac uradio na kolima kaže da je čak i karike zamenio. Kod njegovih drugara ta priča i može da prođe, ali kod mene nije mogla jer ja znam kako se radi generalka i šta je generalka. Tako i tvoja priča može da prođe onih koji su na tvom nivou razumevanja, ali kod ljudi koji stvarno razumeju materiju ona samo može da izazove osmeh. Možda sam onom detetu i mogao da ispričam nešto o generalci, pa da dete nešto nauči, ali za takve kao ti nema nade; tako da bi ulazak u raspravu bio čisto gubljenje vremena
Nego se čudim Glasniku kako ne vidi da je priča s tobom uzaludna; toliko toga je već rečeno na forumu a ti ništa nisi shvatio, dokle on misli da dangubi s tobom nije mi jasno?
Posle toliko godina škole, što one prave, što životne, prvi put saznajem da postoje DVA RAZUMA u čoveku ?

Biblija kaže, tvrdiš. :think:

Ali, zar Biblija ne kaže i da je INCEST između oca i kćeri (Lot i njegove kćeri) sasvim u redu ?

Zar Biblija ne kaže da je IZDAJA sopstvenog naroda, izdaja koja dovodi do pokolja, do genocida (Ravina izdaja), sasvim u redu ?

Biblija takođe OPRAVDAVA GENOCID nad narodom Hanana, što bi po logici stvari trebalo da opravda i svaki drugi genocid koji se desio kasnije, pa čak i HOLOKAUST.

Elem, dolazimo do situacija da neko uspeva da jednu PROSTITUTKU, i jednog IZDAJNIKA (prema svim postojećim moralnim standardima, pisanim i nepisanim) uzdiže do statusa SVECA ?

Da ne spominjem dalje sve one nebuloznosti o liku koji ŽIVI U UTROBI KITA, o RAZDVAJANJU MORA NA DVA DELA, i td i td.......

Moj razum, jedan jedini koji imam, ne može da prihvati ovako nešto.

Krst-od-mesinga-sa-Isusovim-raspecem_slika_O_65272347.jpg


Evo fotografije koja će nam pomoći da TESTIRAMO RAZUME kolega.

Šta ko vidi na ovoj slici, ili predmetu koji nazivamo popularno RASPEĆE.

JA OVDE VIDIM MRTVOG ČOVEKA, DETALJNO IZMRCVARENOG I PONIŽENOG. Za mene, i verujem svakog razumnog čoveka - SIMBOL SMRTI!

Šta ovde vidi tvoj razum ?
 
Ima zlih ljudi, nekako osecam da on nije zao.
Zabavan mi je.
Po nekad ima dobra pitanja.
On je atista, ali ovih dana proucavam nasto iz Danila i vidim da je ateizam opisan egiptom i da ce se ateizam predati, poklonice se zveri a zver je religozno politicka sila.
Problem koji vi ne vidite je da sam ja okoreli Srbin, Hiperborejac, Slovenska duša, koja nije htela da se pokori Nemanjinom i Stefanovom raspeću pre 8-9 vekova, i koja je radije izabrala smrt od mača nego tu novu semitsku veru sa mrtvim čovekom brutalno umorenim na krstu, KAO SIMBOLOM.
Nečija reinkarnacija od pre 9 vekova, koja nastavlja borbu protiv nasilnog pokrštavanja naroda Perunovog.

Razmišljao sam ja o tome, otkud mi taj impuls, taj nagon ka demistifikaciji te vaše (semitske) platforme. Ne mogu mu naći uzrok, poreklo, sem u mom jako izraženom i istančanom osećaju pravičnosti i poštenja.
Za mene su:

ŠTO NE ŽELIŠ SEBI NE ČINI DRUGOME,

ČINI DOBRO I DOBROM SE NADAJ

ZLO RAĐENJE - GOTOVO SUĐENJE

zakoni, koji me vode kroz život, i koje usađujem svojoj deci.

I kad malo bolje razmislim, sve tri narodne mudrosti, potiču još iz daleke, daleke prošlosti Srpske, mudrosti koje nas prate još iz prapostojbine, još od daleke Hiperboreje verujem.

Ništa slično ovim mudrostima naroda srpskog, nema zapisano u tim semitskim pričama, bajkama, basnama kako god ih danas vi kategorisali.

I stvarno se grozim činjenice da i dan danas, posle 9 vekova religijske "okupacije" Srbi i dalje uče svoju decu semitskoj istoriji, semitskom folkloru, bajkama, basnama, pričama nastalim uz vatru pre 2000 i više godina.

A zašto ih uče istoriji i religiji tog nama stranog naroda ?

Sigurno ne zbog ljubavi prema Jevrejima, već RADI SOPSTVAENE KORISTI, materijalne naravno.
 
Slazem se sa tobom.
Ali 144000 su oni koji ce pobediti zver, oni nece primiti zig zveri ni po cenu zivota.
Zato ce primiti pecat Bozji.
To nije bukvalan broj vec vojna formacija duhovnog Izraila.
Vojnika sila tame je daleko vise:
Otkrivenje 9,16A broj vojnika konjice bijaše: dvije mirijade mirijada. Ja im čuh broj.
Ovo je broj vojske nasuprot Bozjoj vojnoj formaciji predstavlenoj 144000.
Sto je logicno da ce oni opominjati svet i ometati zver i kaze da ce mnoge od njih zver pobiti.
A oni ce pobediti zver kaze Jovan, Pismom i svedocanstvom koje imaju.
Jer u Bibliji i svedocanstvu imaju informacije ko je zver , njena ikona i zig.
Kada zver bude, onda ce biti sasvim lako pokazati pismom ko je ona.
Ali tacno je da mnogi i tada nece verovati.
U danilu nalazim da ce se tada mnogi iz svih crkava sjediniti u tom objavljivanju zveri i njenog ziga.
Sve ovo sa vakcinama je moguce da se samo priprema sistem kontrole.
Slusam da idu na tome da niko se ne moze sakriti ili pobeci.
Za 5 minuta mogu svakoga da nadju.
Ako nisi podoban, kaznjavace te, vecim porezima i nekim naplatama i zabranama, ne mozes ovod a ucis, ono da vezbas, tu da prisustvoújes ili onde.
Novac ce ti blokirati jednim klikom misa.
Mozda jedino da se iskljucimo skroz sa mreze, mobilne i da zivimo negde u nekom daljem selu.

Citam ove stihove: Otkrivenje 18,15Trgovci koji se ovijem tovarima obogatiše od nje, staće izdaleka od straha mučenja njezina, plačući i jaučući

,Otkrivenje 18,19I baciše prah na glave svoje, i povikaše plačući i ridajući, govoreći: jaoh! jaoh! grade veliki, u kome se obogatiše svi koji imaju lađe na moru od bogatstva njegova, jer u jedan čas opustje!

Trgovci su se obogatili zahvaljuci zveri.
Moguce da ce zver pokrenuti da se bogati obogate da bi dali vise posla i bolje plate ljudima a oni sami ce jos vise biti bogati.
Onda nece bito tesko da ljudi prihvate i priznaju zver, dobrocinioca.
A šta ti misliš, da li su se Soroš i Rotšild obogatili uz pomoć te zveri ?

Ili uz pomoć znoja sa lica njihivih ?
 
Posle toliko godina škole, što one prave, što životne, prvi put saznajem da postoje DVA RAZUMA u čoveku ?

Biblija kaže, tvrdiš. :think:

Ali, zar Biblija ne kaže i da je INCEST između oca i kćeri (Lot i njegove kćeri) sasvim u redu ?

Zar Biblija ne kaže da je IZDAJA sopstvenog naroda, izdaja koja dovodi do pokolja, do genocida (Ravina izdaja), sasvim u redu ?

Biblija takođe OPRAVDAVA GENOCID nad narodom Hanana, što bi po logici stvari trebalo da opravda i svaki drugi genocid koji se desio kasnije, pa čak i HOLOKAUST.

Elem, dolazimo do situacija da neko uspeva da jednu PROSTITUTKU, i jednog IZDAJNIKA (prema svim postojećim moralnim standardima, pisanim i nepisanim) uzdiže do statusa SVECA ?

Da ne spominjem dalje sve one nebuloznosti o liku koji ŽIVI U UTROBI KITA, o RAZDVAJANJU MORA NA DVA DELA, i td i td.......

Moj razum, jedan jedini koji imam, ne može da prihvati ovako nešto.

Pogledajte prilog 919150

Evo fotografije koja će nam pomoći da TESTIRAMO RAZUME kolega.

Šta ko vidi na ovoj slici, ili predmetu koji nazivamo popularno RASPEĆE.

JA OVDE VIDIM MRTVOG ČOVEKA, DETALJNO IZMRCVARENOG I PONIŽENOG. Za mene, i verujem svakog razumnog čoveka - SIMBOL SMRTI!

Šta ovde vidi tvoj razum ?
Incest je u biblljo zabranjen to si vidio unazad ali na talost nisi bio korektan da to vudus.
I Lotove kceri su ociglefno skolovane u Sodomu i Gomoru.
Pa su napile Oca, inace ocigledno ne bi im uspeo plan.
Lik ne zivi u utrobi kiza, bio je samo kratko unutra ali se ipak spasio.
Tu gde je tazdvojebo more nasli su Faraonovu vojsku, konje i kola koji su potopljeni. Na tom mestu se nalazi podvodni greben koji omogucava takav prelazak i dubina nije velika.
 
Ta zver jos ne postoji ali uskoro
Ja govorim o svim poslovnim ljudima na svetu ne samo dva.
Ma kako da ne, najbogatije svetske Jevreje štitiš naravno.
Incest je u biblljo zabranjen to si vidio unazad ali na talost nisi bio korektan da to vudus.
I Lotove kceri su ociglefno skolovane u Sodomu i Gomoru.
Pa su napile Oca, inace ocigledno ne bi im uspeo plan.
Lik ne zivi u utrobi kiza, bio je samo kratko unutra ali se ipak spasio.
Tu gde je tazdvojebo more nasli su Faraonovu vojsku, konje i kola koji su potopljeni. Na tom mestu se nalazi podvodni greben koji omogucava takav prelazak i dubina nije velika.
Kad je zabranjen incest, otkud Amišima dođe ta ideja na pamet, u njihovim zajednicama u Americi.

Znaš li mučeniče, koliko danas u zapadnom (hrišćanskom ) svetu ima incesta ?

Čitao si valjda o tim "visoko moralnim" očevima koji ZAKLANJAJUĆI SE IZA BIBLIJE, seksualno iskorišćavaju svoje kćeri ?

To se sve dešava u DUBOKO RELIGIOZNIM PORODICAMA i sredinama, zatvorenog tipa. Tako da možda najviše 1% slučajeva dospe u medije.

Jer, knjiga starostavna, uči svoje sledbenike DA TO NIJE POGREŠNO, da to nije GREH ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gledaj logike, kćerke kažeš napile Lota ? Pa čije su to kćerke ? Kakav otac - takve i kćerke.
Napile ga pa zajahale?
Budibogsnama, što bi rekao moj pokojni deda.

Gde takvu bljuvotinu možeš naći kod Srba, Slovena, Hiperborejaca ?
Nigde naravno.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I gde se kod Srba, Slovena, Hiperborejaca slavi nečija IZDAJA, pa makar i tuđa ?
Toga nema ni kod jednog drugog naroda u istoriji, naroda koji drži do sebe i svoje tradicije.

Zar Aca Makedonac nije odmah na licu mesta posekao one Persijance koji su mu izdali Darija ?
Kao nagradu za izdajstvo - OTFIKARIO IM GLAVE !

A Jevreji su jednu PROSTITUTKU (jako moralna osoba, i boguugodna kao takva) proglasili za sveticu jer je izdala svoj narod i omogućila POKOLJ stanovnika Jerihona, NJENIH SUGRAĐANA.

I ti sad učiš srpsku dečicu kako je izdaja legitimna, kako biti prostitutka nije loše, eto i one dobijaju zaslužno mesto u tom raju?
 
Ma kako da ne, najbogatije svetske Jevreje štitiš naravno.

Kad je zabranjen incest, otkud Amišima dođe ta ideja na pamet, u njihovim zajednicama u Americi.

Znaš li mučeniče, koliko danas u zapadnom (hrišćanskom ) svetu ima incesta ?

Čitao si valjda o tim "visoko moralnim" očevima koji ZAKLANJAJUĆI SE IZA BIBLIJE, seksualno iskorišćavaju svoje kćeri ?

To se sve dešava u DUBOKO RELIGIOZNIM PORODICAMA i sredinama, zatvorenog tipa. Tako da možda najviše 1% slučajeva dospe u medije.

Jer, knjiga starostavna, uči svoje sledbenike DA TO NIJE POGREŠNO, da to nije GREH ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gledaj logike, kćerke kažeš napile Lota ? Pa čije su to kćerke ? Kakav otac - takve i kćerke.
Napile ga pa zajahale?
Budibogsnama, što bi rekao moj pokojni deda.

Gde takvu bljuvotinu možeš naći kod Srba, Slovena, Hiperborejaca ?
Nigde naravno.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I gde se kod Srba, Slovena, Hiperborejaca slavi nečija IZDAJA, pa makar i tuđa ?
Toga nema ni kod jednog drugog naroda u istoriji, naroda koji drži do sebe i svoje tradicije.

Zar Aca Makedonac nije odmah na licu mesta posekao one Persijance koji su mu izdali Darija ?
Kao nagradu za izdajstvo - OTFIKARIO IM GLAVE !

A Jevreji su jednu PROSTITUTKU (jako moralna osoba, i boguugodna kao takva) proglasili za sveticu jer je izdala svoj narod i omogućila POKOLJ stanovnika Jerihona, NJENIH SUGRAĐANA.

I ti sad učiš srpsku dečicu kako je izdaja legitimna, kako biti prostitutka nije loše, eto i one dobijaju zaslužno mesto u tom raju?
U starom zavetu tom narodu je obećano da će naslediti zemlju i da će im služiti svi narodi, da će im svi narodi biti roblje.
Taj narod je u međuvremenu odbačen od Boga jer nije prepoznao dolazak mesije u Isusu Hristu.
Ali oni ne veruju da su odbačeni, oni još uvek veruju da je Bog njima obećao da naslede zemlju. I već više od dva milenijuma kroje planove kako da zavladaju svetom.
I ovih dana njihovi planovi polako ulaze u završnu fazu,
Najbogatiji ljudi sveta pripadaju tom narodu i ova pošast koja nas snalazi je njihovo delo, to je "Kruna" kojom oni misle da krunišu svoju pobedu.
Namerno zaobilazim da pomenem koji je to narod koji je poveo treći svetski rat koristeći se najnovijim tehnologijama jer ne želim da se uvalim u nepriliku.
Oni su na svim pozicijama koje se tiču vlasti i mogu da rade kako oni hoće. Čuvaj se kad ih prozivaš jer može puno da te košta.
 
U starom zavetu tom narodu je obećano da će naslediti zemlju i da će im služiti svi narodi, da će im svi narodi biti roblje.
Taj narod je u međuvremenu odbačen od Boga jer nije prepoznao dolazak mesije u Isusu Hristu.
Ali oni ne veruju da su odbačeni, oni još uvek veruju da je Bog njima obećao da naslede zemlju. I već više od dva milenijuma kroje planove kako da zavladaju svetom.
I ovih dana njihovi planovi polako ulaze u završnu fazu,
Najbogatiji ljudi sveta pripadaju tom narodu i ova pošast koja nas snalazi je njihovo delo, to je "Kruna" kojom oni misle da krunišu svoju pobedu.
Namerno zaobilazim da pomenem koji je to narod koji je poveo treći svetski rat koristeći se najnovijim tehnologijama jer ne želim da se uvalim u nepriliku.
Oni su na svim pozicijama koje se tiču vlasti i mogu da rade kako oni hoće. Čuvaj se kad ih prozivaš jer može puno da te košta.
Zabolela te istina verniče, rekao bih, pa počinješ da pretiš ?
Nemaš više valjanih argumenata, pa krećeš u zastrašivanje i pretnje.
Znači da te hvata panika po malo a?
Crv savesti proradio, Srbin, Hiperborejac, duša slovenska zarobljena u semitskim bajkama i legendama. Odvojen od matice, odvojen od predaka, primoran da služi bogu tamo nekog nomadskog i verolomnog naroda, koji nije slovenski.

Pokaj se rođače, vrati se svom zaboravljenom poreklu Hiperborejče, pokaj se i Perun će te primiti u svoje okrilje, u Valhalu gde te čekaju svi tvoji preci koje si zaboravio i kojih si se odrekao za rad srebroljublja, za rad bogatstva koje su ti obećali nosioci te nove vere pastirske.
 
Znaš li mučeniče, koliko danas u zapadnom (hrišćanskom ) svetu ima incesta ?

Čitao si valjda o tim "visoko moralnim" očevima koji ZAKLANJAJUĆI SE IZA BIBLIJE, seksualno iskorišćavaju svoje kćeri ?
Mislim da je neumesno mesati prave vernke sa bolesnicima koji se kriju iza iste? Pravi vernici postuju Bozje zakone (koji su u isto vreme i ovozemaljski) i ne cine takve zlocine.
 
Zabolela te istina verniče, rekao bih, pa počinješ da pretiš ?
Nemaš više valjanih argumenata, pa krećeš u zastrašivanje i pretnje.
Znači da te hvata panika po malo a?
Crv savesti proradio, Srbin, Hiperborejac, duša slovenska zarobljena u semitskim bajkama i legendama. Odvojen od matice, odvojen od predaka, primoran da služi bogu tamo nekog nomadskog i verolomnog naroda, koji nije slovenski.

Pokaj se rođače, vrati se svom zaboravljenom poreklu Hiperborejče, pokaj se i Perun će te primiti u svoje okrilje, u Valhalu gde te čekaju svi tvoji preci koje si zaboravio i kojih si se odrekao za rad srebroljublja, za rad bogatstva koje su ti obećali nosioci te nove vere pastirske.
Evo Glasniče o čemu ti pričam.
Vidiš kako prođe onaj koji oće iskreno da priča sa rugačem
 
Mislim da je neumesno mesati prave vernke sa bolesnicima koji se kriju iza iste? Pravi vernici postuju Bozje zakone (koji su u isto vreme i ovozemaljski) i ne cine takve zlocine.
Bilo umesno ili ne, stoji činjenica da se incest javlja isključivo u RELIGIOZNIM PORODICAMA, Tačka.

Jer, kako bi otac tako lako nagovorio kćer da sa njim legne u postelju i da zajedničku decu izrode da njen um već nije duboko okupiran biblijskim štivom?
Žrtve incesta su uglavnom ona ženska deca koja već sa 13 - 14 godina znaju napamet čitava poglavlja ovog jevrejskog sočinenija.
A da zlo bude još gore, njihove majke, supruge, takođe duboko verski indoktrinirane, neme su SAUČESNICE INCESTA.

A zašto i majke i kćeri pristaju na ovakve skaradnosti ?

Strah od boga. Strah u slučaju da ne pristanu ukoliko odbiju ili se pobune, da će ih BOG KAZNITI kao što je Lotovu ženu kaznio.
Pretnja božjim gnevom naravno dolazi od oca, koji neprikosnoveno vlada ovakvom patrijarhalno-religioznom porodicom. Uz pomoć Biblije naravno.

Ovo je surova realnost i danas u mnogim religioznim sredinama zapadnog sveta, bilo vama to umesno ili ne.

I dok sad kucam ove redove negde tamo, dešava se incest u nekoj devojačkoj sobi.
...................................................................................................................................................................................

Eto, gde ljude može odvesti ta knjiga semitska.

Sad će vam biti jasno zašto mi je deda, ratnik, solunac, koji je prošao Albaniju, Krf, Vido, Siciliju, Alžir, Solun, koji je pričao i razmenjivao iskustva sa Italijanima, Francuzima, Alžircima, Australijancima, Južnoafrikancima, Grcima i td i td, jednom prilikom rekao:
" BIBLIJU NIKAD U RUKE NE UZIMAJ, OPASNA JE TO KNJIGA"
 
Mislim da je neumesno mesati prave vernke sa bolesnicima koji se kriju iza iste? Pravi vernici postuju Bozje zakone (koji su u isto vreme i ovozemaljski) i ne cine takve zlocine.
Nemoj sad i ti da me zavlačiš kolega.

U Bibliji nema glavnog "ovozemaljskog" zakona, Hiperborejskog, Perunovog zakona.

ŠTO NE ŽELIŠ SEBI - NE ČINI DRUGOME!

A što se tiče tih kako kažeš božjih zakona ?

Ima tu jedan koji glasi NE UBIJ !

Zašto ga se Isus Navin nije držao, već je poklao svo preživelo stanovništvo Jerihona, nakon rušenja gradskih zidina ?

I danas gledamo njegove pra,pra unuke kako ubijaju palestinsku decu dole u Ramali.

O kojim božjim zakonima pričaš rođače ?
 
Bilo umesno ili ne, stoji činjenica da se incest javlja isključivo u RELIGIOZNIM PORODICAMA, Tačka.

Jer, kako bi otac tako lako nagovorio kćer da sa njim legne u postelju i da zajedničku decu izrode da njen um već nije duboko okupiran biblijskim štivom?
Žrtve incesta su uglavnom ona ženska deca koja već sa 13 - 14 godina znaju napamet čitava poglavlja ovog jevrejskog sočinenija.
A da zlo bude još gore, njihove majke, supruge, takođe duboko verski indoktrinirane, neme su SAUČESNICE INCESTA.

A zašto i majke i kćeri pristaju na ovakve skaradnosti ?

Strah od boga. Strah u slučaju da ne pristanu ukoliko odbiju ili se pobune, da će ih BOG KAZNITI kao što je Lotovu ženu kaznio.
Pretnja božjim gnevom naravno dolazi od oca, koji neprikosnoveno vlada ovakvom patrijarhalno-religioznom porodicom. Uz pomoć Biblije naravno.

Ovo je surova realnost i danas u mnogim religioznim sredinama zapadnog sveta, bilo vama to umesno ili ne.

I dok sad kucam ove redove negde tamo, dešava se incest u nekoj devojačkoj sobi.
...................................................................................................................................................................................

Eto, gde ljude može odvesti ta knjiga semitska.

Sad će vam biti jasno zašto mi je deda, ratnik, solunac, koji je prošao Albaniju, Krf, Vido, Siciliju, Alžir, Solun, koji je pričao i razmenjivao iskustva sa Italijanima, Francuzima, Alžircima, Australijancima, Južnoafrikancima, Grcima i td i td, jednom prilikom rekao:
" BIBLIJU NIKAD U RUKE NE UZIMAJ, OPASNA JE TO KNJIGA"
Samo cu kratko reci - gomila gluposti. Iskreno i bez uvrede....
 
Pokaj se rođače, vrati se svom zaboravljenom poreklu Hiperborejče, pokaj se i Perun će te primiti u svoje okrilje, u Valhalu gde te čekaju svi tvoji preci koje si zaboravio i kojih si se odrekao za rad srebroljublja, za rad bogatstva koje su ti obećali nosioci te nove vere pastirske.
Može li se religiozna diskusija voditi a da nema prozelitizma, da niko nikoga ne nagovara da veruje ovo ili ono, da niko nikoga ne poziva na pokajanje ... samo pitam
Ovaj tekst što sam izdvojila je agresivan, ne znam da li ste svesni
 

Back
Top