100% istina!

snejks:
Evo ti tvoje dve izjave jedne ispod druge . Čisto da se ponekada pročitaš , kretenu neobrazovani.
A šta uostalom ti znaš da radiš , sem da slažeš samoga sebe i vređaš kada ti ponestane reči u tvome vokabularu.

Slusaj ti majmune jedan ponovo ti kazem da ponovo procitas jer je velika razlika izmedju srbina i GRADJANINA Srbije. A veruj mi mnogo sam obrazovaniji od tebe, cak sam obrazovan i u stranim "placenickim" skolama.
 
Ако ти грађани сами себе категоришу тако,као појединци са форума,недостају им и грађанство и образовање.
 
Bar na 2 mesta. Prvo si rekao da radiš za službu Severne Koreje i dobijaš džak pirinča mesečno, a nedavno si podržao izdajničku ideju Tome Nikolića o predaji suvereniteta cele države drugoj državi.
 
dr.koki:
Pa GRADJANI ga se plase da ne unisti njihovu buducnost. Zato sto su GRADJANI obrazovani ljudi koji sebe ne deklerisu kao bilo koju naciju vec su spremni da budu deo bilo koje zemlje koja im pruzi uslove za radi. GRADJANI Srbije zele da budu gradjani sveat.
A srbi se ne plase njega jer su to neobrazovana marva, seljaci koji zele da se zatvore u svoje selo i da samo piju dzibru ispred zadruge tako da i nemaju nikakvu buducnost..
dr.koki:
E pa nisam ja ceo narod nazvao marvom nego samo ljude kao sto si ti. Postoji velika razlika izmedju GRADJANINA Srbije i srbina..A srbi se ne plase njega jer su to neobrazovana marva, seljaci koji zele da se zatvore u svoje selo i da samo piju dzibru ispred zadruge tako da i nemaju nikakvu buducnost..
dr.koki:
Slusaj ti majmune jedan ponovo ti kazem da ponovo procitas jer je velika razlika izmedju srbina i GRADJANINA Srbije. A veruj mi mnogo sam obrazovaniji od tebe, cak sam obrazovan i u stranim "placenickim" skolama.
Majmun ti tata.
Ebeš škole gde si ti učio jer si ostao i dalje neobrazovan.
Nazvao si ceo jedan narod marvom i popišao si se svakom srbinu na glavu sopstvenom izjavom o tome šta su srbi. E sada da ti kažem ja sam mađar po nacionalnosti , govorim i pišem 4 jezika garantovano imam veće i obrazovanje od tebe, a takva govna kao ti ne bih pustio ni na ulicu već ih poslao pravo u ludnicu, ovako kako ti razmišljaš su razmišljali fašisti početkom drugoga svetskoga rata. Za ovakvu izjavu bi te u Nemačkoj proterali iz nje , proglasili bi te "persona non grata " osobom , bilo gde u svetu. Tek da znaš . A sa tvojim obrazovanjem i ponašanjem čisto sumnjam da ćeš stići dalje od toga nego da čistiš javne klozete ili da vučeš smeće u nekoj od zemalja EU .
 
U stvari možda i oćeš , stići ćeš i do NjuYorka da se pridružiš onima 2 miliona beskućnika i klošara što žive na ulicama tog grada . :D e pa sretan ti put i ne vraćaj se više
 
snejks:
Majmun ti tata.
Ebeš škole gde si ti učio jer si ostao i dalje neobrazovan.
Nazvao si ceo jedan narod marvom i popišao si se svakom srbinu na glavu sopstvenom izjavom o tome šta su srbi. E sada da ti kažem ja sam mađar po nacionalnosti , govorim i pišem 4 jezika garantovano imam veće i obrazovanje od tebe, a takva govna kao ti ne bih pustio ni na ulicu već ih poslao pravo u ludnicu, ovako kako ti razmišljaš su razmišljali fašisti početkom drugoga svetskoga rata. Za ovakvu izjavu bi te u Nemačkoj proterali iz nje , proglasili bi te "persona non grata " osobom , bilo gde u svetu. Tek da znaš . A sa tvojim obrazovanjem i ponašanjem čisto sumnjam da ćeš stići dalje od toga nego da čistiš javne klozete ili da vučeš smeće u nekoj od zemalja EU .

Prvi si poceo da vredjas idiote jedan. Ja mozda ne govorim i pisem 4 jezika, samo 2 sam stigao da naucim. A nisam ceo narod ovde nazvao marvom vec jedan deo koji zasluzuje da se zove marvom. A ko tebi kaze da cu ja uopste da radim u EU, idem si ja za USA. A obrazovanje se ne meri brojem jezika vec i mnogim drugim parametrima i veruj mi imam vece od tebe. Upravo pisem jedan rad o bolestima bubrega.
Napravi razliku izmedju GRADJANINA i SELJAKA pa ces da shvatis zasto sam rekao sta sam rekao. A ako ne mozes da napravis razliku onda dodji u Nis da te prosetam kroz grad da vidis sta znaci kad se skupi sva neobrazovana marva sa sela u grad pa ne mozes skoro ni da nadjes rodjenog Nisliju. Da vidis sta znaci pijanice u saobracaju, da vidis sta znaci parkiranje na sred najprometnijih ulica, da vidis sta znaci smrad u gradu, da vidis koliko su prazne biblioteke vezbaone i amfiteatri a svi kafici puni 24/7. E pa imam i razloga da nazivam odredjeni deo populacije marvom.
 
A ako mozes da nazoves ljudima moje bivse odeljenje iz srednje skole onda slobodno. Ja cu evo samo da ti dam nekoliko primera.
Profesorima je pripadalo muka od smrada na chasu.
Dolazili su u gace(boxerice) sa fizickog pa pravo na chasu.
Oko 50% odeljenja se tusiralo samo jednom nedeljno i leti.
Oko 80% je pricalo samo srpski i nije razumelo ni jedan strani jezik.
Minimum 5 pijanih ljudi smo imali svako jutro u odeljenju.
Padezi su bili tema za izbegavanje.
Nove pivske flase si mogao da nadjes u ucionici svaki dan.
P.S. To je gimnazija.
 
dr.koki:
Prvi si poceo da vredjas idiote jedan. Ja mozda ne govorim i pisem 4 jezika, samo 2 sam stigao da naucim. A nisam ceo narod ovde nazvao marvom vec jedan deo koji zasluzuje da se zove marvom.

1/Srpski 2/Hrvatski 3/Bošnjački 4/Montenigerski 5/Maternji 6/Taternji 7/Babernji 8/Dedernji

POLIGLOTA


dr.koki:
A ko tebi kaze da cu ja uopste da radim u EU, idem si ja za USA. A obrazovanje se ne meri brojem jezika vec i mnogim drugim parametrima i veruj mi imam vece od tebe. Upravo pisem jedan rad o bolestima bubrega.

E to sa bubrezima ti je posao budućnosti u Srbiji, pogledaj i jetru da naučiš pa da lečiš alkose... U stavri - za flašu će uvek imati za lekara neće...
dr.koki:
Napravi razliku izmedju GRADJANINA i SELJAKA pa ces da shvatis zasto sam rekao sta sam rekao. A ako ne mozes da napravis razliku onda dodji u Nis da te prosetam kroz grad da vidis sta znaci kad se skupi sva neobrazovana marva sa sela u grad pa ne mozes skoro ni da nadjes rodjenog Nisliju.
Ja sam u vojsci naučio puno dijalekata. Recimo Vranje - "gradski vranjski" razume i onaj nadomak Vranja ali "seoski vranjski" ne razume onaj u Vranju. Sestre im ga nabutkam.

dr.koki:
Da vidis sta znaci pijanice u saobracaju, da vidis sta znaci parkiranje na sred najprometnijih ulica, da vidis sta znaci smrad u gradu, da vidis koliko su prazne biblioteke vezbaone i amfiteatri a svi kafici puni 24/7. E pa imam i razloga da nazivam odredjeni deo populacije marvom.
Ipak uči bubrege i jetru... Biće love... Uostalom i mobilna industrija zaradjuje zbog ljudske gluposti. Možda je govor potreba ali uzurpacija telefona duže od 3 minuta je bolest. A još se planira i TREĆI OPERATER!?
 
dr.koki:
Napravi razliku izmedju GRADJANINA i SELJAKA pa ces da shvatis zasto sam rekao sta sam rekao. .
Ja uvek imam problem sa takozvanim najobrazovanijim ljudima , misle da oni sve mogu.
Kao prvo : naravno da seljaci smrde , posle celodnevnog rada na njivi , po štalama , gde se znoje lopatajući govna ispod životinja , da bi neko u gradu sutradan mogao da pije mleko i jede meso i hleb , posle posla mogu oni da se kupaju do besvesti nikakav miris taj vonj posla ne može ukloniti. Posao smrdi zar ne? da nema tih istih seljaka mnogi u gradovima bi gladovali i crkavali od gladi , drugačije bi ti gledao na sve to da si ti sam morao da proizvedeš sve ono što pojedeš. To što svi vise po kafićima e to nam je doneo pro-zapadni uticaj , a to što niko neće da radi je opšta pojava jer bolje je ne raditi ništa nego raditi ZA ništa.
Za smrad po školama su odgovorni oni koji drže škole , jer su preopterećena deca sa nastavnim fondom i sa brojem časova , nije obezbeđena osnovna higijena u školama , pa tuš kabine pa sve ostalo.
Ja znam kako se predaje u stranim školama pogotovu na zapadu , Uporedite dva deteta koji imaju isti broj godina na primer dete od 14 godina koje je ovde završilu osnovnu školu i dete koje je tamo redovno pohađalo školu na zapadu primer Engleska: To dete u engleskoj nije videlo matematiku izuzev , + - / * = , a posle uporedite sa znanjem matematike našega osmaka koga su u školi terali da uči integrale i jednačine sa više nepoznatih. Ovo je samo jedan banalan primer koliko su naše škole teže od onih na zapadu. Ali treba videti kako se uči tamo u engleskoj, imate dva časa , pa odmor , pa ručak , pa sport , pa opet dva časa . dete se nalazi u školi ujutro od 8 pa do 4 popodne , takoreći ceo dan. Ne vuče kući ništa sem domaćeg zadatka , sve stvari ostaju u školi. itd. da ne pričam dalje kako se uči tamo.
 
snejks:
Ja uvek imam problem sa takozvanim najobrazovanijim ljudima , misle da oni sve mogu.
Kao prvo : naravno da seljaci smrde , posle celodnevnog rada na njivi , po štalama , gde se znoje lopatajući govna ispod životinja , da bi neko u gradu sutradan mogao da pije mleko i jede meso i hleb , posle posla mogu oni da se kupaju do besvesti nikakav miris taj vonj posla ne može ukloniti. Posao smrdi zar ne? da nema tih istih seljaka mnogi u gradovima bi gladovali i crkavali od gladi , drugačije bi ti gledao na sve to da si ti sam morao da proizvedeš sve ono što pojedeš. To što svi vise po kafićima e to nam je doneo pro-zapadni uticaj , a to što niko neće da radi je opšta pojava jer bolje je ne raditi ništa nego raditi ZA ništa.
Za smrad po školama su odgovorni oni koji drže škole , jer su preopterećena deca sa nastavnim fondom i sa brojem časova , nije obezbeđena osnovna higijena u školama , pa tuš kabine pa sve ostalo.
Ja znam kako se predaje u stranim školama pogotovu na zapadu , Uporedite dva deteta koji imaju isti broj godina na primer dete od 14 godina koje je ovde završilu osnovnu školu i dete koje je tamo redovno pohađalo školu na zapadu primer Engleska: To dete u engleskoj nije videlo matematiku izuzev , + - / * = , a posle uporedite sa znanjem matematike našega osmaka koga su u školi terali da uči integrale i jednačine sa više nepoznatih. Ovo je samo jedan banalan primer koliko su naše škole teže od onih na zapadu. Ali treba videti kako se uči tamo u engleskoj, imate dva časa , pa odmor , pa ručak , pa sport , pa opet dva časa . dete se nalazi u školi ujutro od 8 pa do 4 popodne , takoreći ceo dan. Ne vuče kući ništa sem domaćeg zadatka , sve stvari ostaju u školi. itd. da ne pričam dalje kako se uči tamo.

Ali problem je sto ti seljaci po skolama bas i ne rade mnogo na polju vec koliko sam primetio jedina obaveza im je skola i iako veliki deo njih zivi na selima oni ne pipaju ni motiku ni ashov. A jedan deo tih seljaka zivi u gradu u iznajmljenim stanovima pa opet se ne kupaju. Tako da te molim da ne pricas nesto o tome sto ne znas jer sam ja sa tom MARVOM isao u srednju skolu. A to sto su polupismeni, sto razgovaraju mobilnim na casovima, sto su generalno uvek intoxikovani, sto se tusiraju jednom nedeljno.... verovatno imas i opravdanje za to. A verovatno imas i opravdanje sto sa takvim manirima i takvim znanjem ogroman deo njih ima 5.0 na kraju godine, ja licno verujem da je to zato sto tata i mama prodaju njivu da ima "plate" skolu. A nije samo da to pretpostavljam vec sam i od samih njih cuo kako se hvale time.
A ajde opravdaj mi sledecu situaciju. Evo ti si madjar pa mi kazi kako se osecas posle ove price:
Krenuli mi u madjarsku na exkurziju. Stignemo sa celim pijanim autobusom u Budapest. Onda je prvo pocelo povracanje po autobusu pa malo po ulicama, mene je naravno ziv sram pojeo pa sam odlucio da se do kraja exkurzije pravim da sam Amerikanac i da ih ne poznajem. E kad su se otreznili onda su krenuli po ulicama sa verovatno veoma "civilizovanim" fazonom. Isli su ulicom i psovali ljude na srpskom misleci da niko ne zna srpski. Cak su i pokazivali na ruku a ljudi su pomisljali da ih ovi pitaju koliko ima sati pa su im pokazivali na satu. Umesto zahvalnosti ili pitanja koliko ima sati ovi su ima odgovarali na srpskom sa: "mamu ti yb... madjarsku" ili "bem ti sve" ili nesto slicno. Dok nisu naleteli na nekog ko je pricao srpski pa je ispao incident a da ne pricam o kradji po radnjama ili sto su se spremali da biju hrvate bez razloga u diskoteci pa se umesto toga pobili sa Beogradjanima. Tj. samo su trazili tucu sa nekim da pokazu koliko su "srbi jaki"
E kazi mi molim te kako se osecas posle ove price i kako ces da opravdas ovu MARVU, BAGRU i STOKU>
 

Back
Top