100% istina!

dr.koki:
Ja se izvinjavam Eremiti i Salvantisu na pogresnom spellingu posto sam ceo dan pisao rad na engleskom o bubrezima, tacnije o nekim klasifikacijama ali to je previse komplexno za njih pa ne bih da objasnjavam. Ali moram da primetim da su oni tipicni radikali. Znaci predlozi se neki zakon koji je dobar za srbiju a oni izadju na pozornicu pa raspravljaju o zarezima, stranim izdajnicimi, bojama na kravatama, losem spellingu ili necemu slicnom a ono sto je tema potpuno promase. E to je ta sorta ljudi zbog koje srbija propada. Da smo malo pametni pa izvedemo na trg pa streljanje do 4-tog kolena da slucajno ne ostane ni trunka njihovog inferiornog genetskog materijala sve bi bilo mnoooogo bolje.
Vidis retardu, toliko su glup da opet nisi shvatio.
Greske u pisanju nisu toliki problem, osim onda kad se u jednoj recenici pozivas kako su drugi glupi jer ne znaju padeze, a u sledecoj pokazujes da nisi savladao te iste padeze.

Medjutim ono sto je bila poenta mog posta jeste da se jos jednom dokazalo da si ti jedna maloumna, zalosna sociopata, potpuni gubitnik i izopacena psihopata najgore vrste, a nabrajati sve tvoje traume, frustracije i komplekse bi nas zadrzalo do prekosutra.

Zato bolesniku, ja za tebe imam samo jedan, krajnje dobronameran savet, posto je objektivno greota da takvi kao ti trose kiseonik i ostale ogranicene resurse, a sve sto proizvode su mrznja i fekalije:
skrati sebi muku i UBIJ SE
 
Salvantis:
Vidis retardu, toliko su glup da opet nisi shvatio.
Greske u pisanju nisu toliki problem, osim onda kad se u jednoj recenici pozivas kako su drugi glupi jer ne znaju padeze, a u sledecoj pokazujes da nisi savladao te iste padeze.

Medjutim ono sto je bila poenta mog posta jeste da se jos jednom dokazalo da si ti jedna maloumna, zalosna sociopata, potpuni gubitnik i izopacena psihopata najgore vrste, a nabrajati sve tvoje traume, frustracije i komplekse bi nas zadrzalo do prekosutra.

Zato bolesniku, ja za tebe imam samo jedan, krajnje dobronameran savet, posto je objektivno greota da takvi kao ti trose kiseonik i ostale ogranicene resurse, a sve sto proizvode su mrznja i fekalije:
skrati sebi muku i UBI SE!

Mislim da bi za ovu zemlju mnogo bolje bilo da se eliminise tvoj genetski materijal tako da su do 4-tog kolena opravdana streljanja.
 
A ja mislim da bi za ovu planetu bilo od koristi (ili makar ne bi bilo stete) da fekalija kao ti skoci u kanalizaciju i otplovi dalekoooo....

Inace voleo bih da vidim da ti probas da me eliminises :D
 
dr.koki:
Ja se izvinjavam Eremiti i Salvantisu na pogresnom spellingu posto sam ceo dan pisao rad na engleskom o bubrezima, tacnije o nekim klasifikacijama ali to je previse komplexno za njih pa ne bih da objasnjavam. Ali moram da primetim da su oni tipicni radikali. Znaci predlozi se neki zakon koji je dobar za srbiju a oni izadju na pozornicu pa raspravljaju o zarezima, stranim izdajnicimi, bojama na kravatama, losem spellingu ili necemu slicnom a ono sto je tema potpuno promase. E to je ta sorta ljudi zbog koje srbija propada. Da smo malo pametni pa izvedemo na trg pa streljanje do 4-tog kolena da slucajno ne ostane ni trunka njihovog inferiornog genetskog materijala sve bi bilo mnoooogo bolje.
DR koki sve si rekao , i ko nije do sada razumeo , sa ovim postom si sve rekao o sebi , o tvom načinu razmišljanja .
Alal ti vera :D
 
snejks:
DR koki sve si rekao , i ko nije do sada razumeo , sa ovim postom si sve rekao o sebi , o tvom načinu razmišljanja .
Alal ti vera :D
Ja ne krijem svoj nacin razmisljanja. Hitler je prema srbendama bio dobar u odnosu na ono kako bi se ja ponasao. Mada bi se za razliku od njega ujedinio sa jevrejima.
 
Hitler?
Ma ti jadnice neces postati ni baba-sera u javnom klozetu u Nisu, jer si maloumni, nesposobni luzer koga su tukle i devojcice u skoli, kakav Hitler...al' nastavi da fantaziras, takvim bedama samo halucinacije i ostaju.
Naravno i kanalizacija, kao najbolje trajno resenje za tebe...

Nego kokainac kad ces da probas da nekoga "eliminises"? Kladim se da ne bi uspeo ni samog sebe da roknes iz pet pokusaja, koliko si retardiran :D
Ali probaj u svakom slucaju, mozda ti se omakne.
 
Salvantis:
Hitler?
Ma ti jadnice neces postati ni baba-sera u javnom klozetu u Nisu, jer si maloumni, nesposobni luzer koga su tukle i devojcice u skoli, kakav Hitler...al' nastavi da fantaziras, takvim bedama samo halucinacije i ostaju.
Naravno i kanalizacija, kao najbolje trajno resenje za tebe...

Nego kokainac kad ces da probas da nekoga eliminises? Kladim se da ne bi uspeo ni samog sebe da roknes iz pet pokusaja, koliko si jadan :D

E some tupavi ne mogu ja nikog da eliminisem zato sto nisam na vlasti i to bi bilo nezakonito ali da sam na vlasti mnoge bi eliminisao. A ako ti je bas toliko dosadno u jadnim WC-ima onda pitaj nekog iz tvoje familije da ti se pridruze. Ipak je inteligencija donekle genetski determinisana.
 
dr.koki:
E some tupavi ne mogu ja nikog da eliminisem zato sto nisam na vlasti i to bi bilo nezakonito ali da sam na vlasti mnoge bi eliminisao. A ako ti je bas toliko dosadno u jadnim WC-ima onda pitaj nekog iz tvoje familije da ti se pridruze. Ipak je inteligencija donekle genetski determinisana.
kokainac, znam da si tezak retard, ali probaj da izadjes iz svog sveta halucinacija i shvatis da ti nikada ne samo da neces biti na vlasti, nego ponovicu: tesko da ce te takvog poremecenog neko zaposliti i kao baba-seru. Javni WC su nesto cemu ti mozes samo da tezis u buducnosti :D

I ne verujem ja da je problem u tvojoj porodici, ti si jednostavno mutirana psihopata nad kojom su se svi u zivotu izivljavali, svi su te tukli i ponizavali, pa si navukao neizlecive mentalne probleme, zato mi mastas o Hitleru, ubistvima i ko zna cemu sve ne, iako si najgora pic**ca.
Verovatno napadas domace zivotinje, kad niko ne gleda...

Znaci jedino resenje je da sto pre sam sebi presudis.
Aj' probaj
 
Salvantis:
kokainac, znam da si tezak retard, ali probaj da izadjes iz svog sveta halucinacija i shvatis da ti nikada ne samo da neces biti na vlasti, nego ponovicu: tesko da ce te takvog poremecenog neko zaposliti i kao baba-seru. Javni WC su nesto cemu ti mozes samo da tezis u buducnosti :D

I ne verujem ja da je problem u tvojoj porodici, ti si jednostavno mutirana psihopata nad kojom su se svi u zivotu izivljavali, svi su te tukli i ponizavali, pa si navukao neizlecive mentalne probleme, zato mi mastas o Hitleru, ubistvima i ko zna cemu sve ne, iako si najgora pic**ca.
Verovatno napadas domace zivotinje, kad niko ne gleda...

Znaci jedino resenje je da sto pre sam sebi presudis.
Aj' probaj

Majmune glupi ja vec studiram i radim na nekoliko mesta. A da li ti uopste studiras ili radis negde (osim u javnom WC-u) je pitanje.
 
kokainac, ybte jel si bas toliki retard da moram da ti opet ponovim da je tvoj prirodni habitat kanalizacija?
Jesi?!
Ok, to sam i ocekivao...Hoces jos koji put?

A ti radis jedino u svom bolnom svetu trauma, patnji i uspomena na skolu, u kojoj su te mucili i gazili, sto si nam vise puta opisao. Verovatno su te i roditelji tukli, zatvarali na neka mracna mesta, vezivali...ccc....

Traume, kokainac, nije ni cudo da si postao opterecen Hitlerom, eliminisanjem, bombardovanjem, ubijanjem skolskih drugova, rodbine, sugradjana....bolest neizleciva.

Stvarno probaj da se roknes, pomogni sebi i UBIJ SE.
Aj ozbiljno, kreni polako...
 
Ne ja sam samo opsednut eliminisanjem glupih i odvratnih srbenda kao sto si ti. Ne znam zasto ste potrebni ovom svet osim da trosite resurse i da zagovarate nacionalisticke i izolacionisticke ideale zagorcavajuci drugim ljudima zivot. A ja sam tebi lepo rekao da se razmislis o tome koliko si uspeo u zivotu i da li ti uopste negde radis ili si zavrsio nesto posto ja i radim na vise mesta i studiram a bogami imam i sertifikate za mnoge stvari. A u ove poslove ne racunam ono "strani placenik i domaci izdajnik koji ucestvuje u rasparcavanju srbije", to mi je zadovoljstvo tj. hobi.
 
SINU TISUCLJETNE KULTURE

Ti ne znade mreti kraj slomljenog maca,
Na poljima rodnim, braneci ih casno
Kitio si cvecem svakog osvajaca,
Pevajuc’ mu himne, bestidno I glasno.

Slobodu si vecno, zakržljala raso,
Cek’o da donesu tudji bajoneti,
Po gorama svojim tudja stada pas’o,
Jer dostojno ne znaš za Slobodu mreti.

Pokaži mi redom Viteze tvog roda,
Sto balcakom s ruku slomiše ti lance,
Gde je Karadjordje tvojega naroda,
Pokaži mi tvoje termopilske klance.

S tudjinskom si kamom puzio po blatu,
S krvološtvom zvera, pogane hijene,
Da bi mucki udar s ledja dao Bratu,
I ubio porod u utrobi žene.

Još bezbrojna groblja zatravio nisi,
A krvavu kamu u nedrima skrivaš,
Sa vešala starih novi konop visi,
U sumraku uma novog gazdu snivaš.

Branio si zemlju od nejaci naše,
Iz kolevke pio krv nevine dece,
Pod znamenje srama uz ime ustaše,
Stavio si Hrista, Slobodu I Svece.

U bezumlju gledaš ko će nove kame,
Oštrije I ljuce opet da ti skuje,
Ciju li ceš pušku obesit’ o rame,
Ko najbolje ume da ti komanduje.
 
dr.koki:
Ne ja sam samo opsednut eliminisanjem glupih i odvratnih srbenda kao sto si ti. Ne znam zasto ste potrebni ovom svet osim da trosite resurse i da zagovarate nacionalisticke i izolacionisticke ideale zagorcavajuci drugim ljudima zivot. A ja sam tebi lepo rekao da se razmislis o tome koliko si uspeo u zivotu i da li ti uopste negde radis ili si zavrsio nesto posto ja i radim na vise mesta i studiram a bogami imam i sertifikate za mnoge stvari. A u ove poslove ne racunam ono "strani placenik i domaci izdajnik koji ucestvuje u rasparcavanju srbije", to mi je zadovoljstvo tj. hobi.
Sta sam zavrsio je opstepoznato na forumu, a gde radim je moja stvar (veruj mi odlicno zaradjujem, volim ovu zemlju, a nesposobne fekalije kao sto si ti, koje sopstvenu nesposobnost prebacuju na sve ostale mi se ekstra gade).

A dobro je da cak i priznajes da jesi opsednut, odmah se vidi da si psihopata koja masta o eliminisanju, Hitlerima, bombardovanjem, ubijanjem i to svojih bliznjih (sto si ponovio vise puta), ali s ozbirom da si sam potpuna pic***ca koga su tukle devocjice u skoli, jedino ti ostaje da gajis bolesne fantazije o tome kako ce neko drugi jednog dana da ubija za tebe.

Psiho, ti si bez sumnje najgora vrsta sljama na ovoj planeti, iskreno mi se gadi da na tebe dalje bacam vreme (a dokazao sam bas ono sto sam i zeleo).

Dakle, ako vec neces da me poslusas i ubijes se, onda odskakuci do solje i uskoci:
5-1.jpg

(i ostani ispod vode)
 
od mene zavisi:
Opet mali nacionalisti hoce nesto da kazu pametno ali ne umeju. Sto vam toma ne uplati neki kurs politickog obrazovanja pa da bar umete nesto pametno da odgovorite?


...pa gde da uplati kad su ukinuli kumrovec...poslednja je tamo cedina generacija...v. pesic im bila profesor...i latinka verovatno...
 

Back
Top