10 razloga zašto ne glasati za Tomislava Nikolića

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
да да све нешто мислим да је то истина....знаш геноцид НЕ застарева, а у Јасеновцу је ПОЧИЊЕН ГЕНОЦИД над СРБИМА....Сам извуци закључак ако знаш да се један од кандидата и поред огромних злочина над Србима извинио српским крвницима за српске злочине....

I? Znači i ti podržavaš Tadića? :confused:
 
Uplasio je ceo svet.

Zamislite sta bi bilo da postane Predsednik? Bili bi ga jako tesko smeniti.

Nikolic nema saveznika izvan granica teritorije Republike Srbije. Njega izvan Srbije svi uglavnom mrze, i to pogotovo Srbi.

Zato ga ne bi trebalo birati.

сачувај ме Боже куге и Хрвата, а и њихове бриге за мене
 
Uplasio je ceo svet.

Zamislite sta bi bilo da postane Predsednik? Bili bi ga jako tesko smeniti.

Nikolic nema saveznika izvan granica teritorije Republike Srbije. Njega izvan Srbije svi uglavnom mrze, i to pogotovo Srbi.

Zato ga ne bi trebalo birati.

Jel imas TV kod kuce slucajno??Ako imas mislim da je na svim vestima receno da EU i Stejt Department podrzavaju oba kanditata koji ce biti demokratski izabrani!!!
 
ако си то тако схватио свака ти част...не подржавам никог до себе, а онај ко се у моје име извињава за моје страдање заслужује у најбољу руку игнорисање

Ovde govorimo o Nikoliću, a ne Tadiću, a on se ne izvinjava za tvoje stradanje, već stradanje onih u srpskim zločinima. :roll:
 
Jel imas TV kod kuce slucajno??Ako imas mislim da je na svim vestima receno da EU i Stejt Department podrzavaju oba kanditata koji ce biti demokratski izabrani!!!

Koliko se ja secam u onom tajnom dokumentu Slovenije pise nesto drugo? :confused:

Inace, nije rekao da podrzavaju, vec da prihvataju, a to je zato sto nisu informisani i koliko je velika opasnost da Nikolic bude izabran, pa misle da je kao proslog puta. :roll:
 
Lepo mu je rekao Tadic u suoceljavanju koje upravo sad slusam na RTS - u, da bi usli u Evropu, kao prvo moramo se ponasati kao gradjani Evrope. Toma Nikolic nema odgovor na to jer on je odabrao da se ponasa kao seljak.

Gradjani Evrope ??? Pa i Srbija je EVROPA .... to bi vi trebali znati jer ****** ga svi vi sto podravate Tadica ste zavrsili fakultete i ....

Koji gradjani ??? Mislis Francuzi sto se ubijaju sa arapima a niko nista ne javlja ...a u Beogradu osvane grafit i cela Evropa zna o tom. Ili mozda Englezi i ostali angosaksonic sto ubijaju Iracane da ih oslobode od "****** ne znam od cega" ....njih samih valjda
Isti oni Spanci i Italijani sto na utakmicama prozivaju crnce sa majmunskim kricima, velicanjem svastika i tih sranja....

Kako ste vi naivni to nije normalno...
 
1. Zloupotrebio stanarsko zbrinjavanje poslanika. - Није

2. Naplatio 250.000 dinara od 14. februara 2007. godine prevoz od kuće do skupštine, iako je uvek dolazio vlastitim autom. - Има прабо! Борис Тадић је исто то себи и својим посланицима наплатио милионима динара.

3. Nazivao ministre govnima. - Шта ће човек кад су говна

4. Nazivao domaće političko vođstvo Ustašama (Borisa Tadica) - Има право! Веома су слични

5. Želi da postavi Vojislava Šešelja, najgoreg Srbina u istoriji čovečanstva, za Premijera (a on mu je i idol). - И ја желим. Војислав Шешељ је један од најбољих Срба у историји

6. Bio u vladi takozvane Crveno-crne koalicije od 1998. do 2000. godine koja je uništila demokratiju i sprovela teror, gušeći svaki tračak slobode štampe i građanskih prava u Srbiji (P.S., interesantna konstatacija, ali Miloševićeva vlast se u svakom pogledu pretvorila u onu pravu diktaturu tek kada su radikali ušli u nju) - СПС је имао већину власти тад.

7. Želeo i dalje želi da napravi Veliku Srbiju, sprovodeći iredentističku revizionističku i zločinačku politiku. - Зашто не ако би могао???

8. Tvrdio da će Zoran Đinđić umreti momenat pre nego što će biti ubijen, a danas tvrdi da će Boris Tadić biti ubijen - Воју Шешеља су морали да воде у Хаг да би покушали да га осуде. Ђинђића су осудили СРБИ, а тако ће бити и са Тадићем.

9. Nazivao Srbijine susede idiotima (Milorad Dodik) - Шта ће човек кад су идиоти. Наведени Милорад Додик је притом и лопов, као и Борис Тадић

10. Borio se kao vojnik ozloglašene jedinice u jugoslovenskim ratovima, i pod sumnjom je od strane nekih da je počinio ratni zločin; dobio je titulu četničkog vojvode od najveće moderne srpske sramote i ponosi se njome. - Зашто да се не поноси титулом. И ја бих се поносио. Ако се борио, борио се за одбрану СРПСТВА и СРБИЈЕ

Onu mogucu odgovornost za bombe nad RTS-om '99. neću da pominjem jer nije toliko bitno koliko sve ostalo... :roll:

Не знам како те није стид да овако говориш о човеку као што је Тома Николић. Прави председник, поштен и интелигентан човек. Зато, грађани Србије, на изборе 3. фебруара гласајте СВИМ СРЦЕМ ЗА СРБИЈУ И ТОМУ НИКОЛИЋА и отпевајте молитву за бољу СРБИЈУ са РАДИКАЛИМА на челу.
 
Ja sam cuo da ce on sve ne-srpsko zakopati u Srbiji :P mislim da tu nema nista lose, pa Srbija - srpska zemlja, ljudi mogu da rade sta im volja u/na svojoj zemlji :D

@ tema

Ej Njofra, sta te boli racqu ko ce predsednik Srbije da bude i koga ce Srbi da izaberu, zar vi niste imali izbore u Ustashlnadu nedavno ?

Covek glasao za Mesica koji velica ustase a nama ovde pametuje ko je bolji za Srbiju!
 
Gradjani Evrope ??? Pa i Srbija je EVROPA .... to bi vi trebali znati jer ****** ga svi vi sto podravate Tadica ste zavrsili fakultete i ....

Koji gradjani ??? Mislis Francuzi sto se ubijaju sa arapima a niko nista ne javlja ...a u Beogradu osvane grafit i cela Evropa zna o tom. Ili mozda Englezi i ostali angosaksonic sto ubijaju Iracane da ih oslobode od "****** ne znam od cega" ....njih samih valjda
Isti oni Spanci i Italijani sto na utakmicama prozivaju crnce sa majmunskim kricima, velicanjem svastika i tih sranja....

Kako ste vi naivni to nije normalno...

Nisu oni naivni. Oni su.....''demokrate''.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top