+1

Vatrena_devojka

Domaćin
Banovan
Poruka
3.470
Zamislite situaciju
Muskarac voli svoju devojku(zenu,nebitno) i zeli trojku.
Pita je da izaberu nekog nepoznatog muskarca
Kako bi ona reagovala? Da li zavisi od zene? Da li bi pristala ili bi se uvredila..?
Moze i neko iskustvo:mrgreen:
 
Zamislite situaciju
Muskarac voli svoju devojku(zenu,nebitno) i zeli trojku.
Pita je da izaberu nekog nepoznatog muskarca
Kako bi ona reagovala? Da li zavisi od zene? Da li bi pristala ili bi se uvredila..?
Moze i neko iskustvo:mrgreen:

ја волим да погледам с времена на време неки солидан ххх с том тематиком, две жене и мушкарац :руменко:
и није да нисам маштала о томе
али знам да у рл не бих могла јер не бих могла да гледам другу с мојим мушкарцем.
 
ја волим да погледам с времена на време неки солидан ххх с том тематиком, две жене и мушкарац :руменко:
и није да нисам маштала о томе
али знам да у рл не бих могла јер не бих могла да гледам другу с мојим мушкарцем.

Pitanje je da li bi mogla sa dva muskarca,da ti to tvoj decko trazi...
A za ovo se slazem,ne bi mogla da gledam
 
Ovo je tema za žene, ali moj skromni doprinos - ne. Možda na xxx koje pominje Dlakava može i da izgleda zanimljivo, nekad i estetski lepo, ali u realnosti ne biva.

A recimo vi što ne možete da gledate svoje partnere tako, dal bi prihvatili da vam partner kaže Idi slobodno i probaj bez mene?
 
Pokupio sam nekada davno sa nekog sajta za upoznavanje neku snašu koja je bila u tom grupnom fazonu, i par mojih sugrađana, cura i njen decko, se zainteresovao za nas, samo što je meni to bila žešće komična ideja. :lol: Ali koncept nije bio loš, nas dvoje već sami po sebi stranci, i još par nepoznatih, nikome ne bi bilo ni žao ni krivo. Mini gomila. :lol:
 
Ovo je tema za žene, ali moj skromni doprinos - ne. Možda na xxx koje pominje Dlakava može i da izgleda zanimljivo, nekad i estetski lepo, ali u realnosti ne biva.

A recimo vi što ne možete da gledate svoje partnere tako, dal bi prihvatili da vam partner kaže Idi slobodno i probaj bez mene?

ни то не бих, ако би неко имао секс са рендом ликовима, који ђаво је уопште у вези.
 
A kako bi Ti reagovala da ti partner traži
da dovedeš neku žensku za trojku ?

Evo ako je pitanje bilo za mene...a i da nije,nebitno svakako je tema o tome


Pa ja sam sa momkom pricala na tu temu ranije
Ne zato sto neko od nas to zeli,vec smo se cisto zezali,i komentarisali nesto iz proslosti,kakve smo zelje od partnera imali i ostalo
I dosli do zakljucka,evo uzecu tvoj primer da on meni trazi jos neku,ja mu ne bi nista uskracivala ako mu je to velika zelja,kao ni on meni,i onda je bolje da on ide i nadje dve devojke,nek ostvari to,jer ja to ne zelim...pa posle nek se vrati.
 
Evo ako je pitanje bilo za mene...a i da nije,nebitno svakako je tema o tome


Pa ja sam sa momkom pricala na tu temu ranije
Ne zato sto neko od nas to zeli,vec smo se cisto zezali,i komentarisali nesto iz proslosti,kakve smo zelje od partnera imali i ostalo
I dosli do zakljucka,evo uzecu tvoj primer da on meni trazi jos neku,ja mu ne bi nista uskracivala ako mu je to velika zelja,kao ni on meni,i onda je bolje da on ide i nadje dve devojke,nek ostvari to,jer ja to ne zelim...pa posle nek se vrati.

Mastate u pogresnom smeru.
 
To je veza idi mi, doji mi.

- - - - - - - - - -



Nego kako se to zove?

To se zove razgovor.
Kao sto je i postavljanje teme razgovor
I to sto sam ja podelila sa svojim momkom nesto iz proslosti me znaci da ja mastam o tome,i obrnuto...jer sam podelila nesto sto mi je neko predlozio a meni se nike svidjalo,i htela sam da porazgovaram o tome
Jel to lose?
 
Bilo je ovde tokom proteklih godina dosta diskusije na ovakve teme, i meni se dopala ideja koja mi je bila sugerisana, da se takve fantazije realizuju sa nepoznatim osobama, pod uslovom da je osoba slobodna, dok nije u vezi sa nekim. Ideja koja mi je delovala najgore je da se trojka odradi sa nekim ko je oboma poznat, npr. jedna od eks moderatorki je to koliko se sećam sprovela sa prijateljicom, njen dečko je u isto vreme bio sa njom i njenom prijateljicom, takvu trojku su imali. Veze otvorenog tipa, gde se menjaju partneri, gde se kupe i onako sa strane su što kaže Milanče idi mi, dođi mi, bolje je biti solo nego u nečemu takvom.
 

Back
Top