Šta da radim? +18

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Upoznao sam jednu devojku koja je sve samo ne nevinašce. U nekom odnosu smo već mesec dana, ne bih to nazvao vezom, ali je svakako u pitanju jedan intezivan ljubavni odnos. Ona između ostalog preferira i žene, i tera me da imamo grupnjak sa još jednim parom. Uslov je ,,samo" da se ja ljubim sa tim likom i ništa više od toga. Šta da radim? Planiram da odbijem taj predlog ali ipak nisam načisto to da uradim. Imate li neki dobar savet kako da postupim?

P.S. Još samo da dodam da i ta moja ,,devojka" i ta druga zaista dobro izgledaju. :(
Plevi to dok mozes i sutni.
Ne glupiraj se
 
Nikada taj čovjek to ne bi napravio ni tražio, on je s Božje strane.
Ali gledaj to ovako, što ako Aleksandar Vučić mora zatražiti tvoje dupe zbog nekog većeg općeg dobra ili sprječavanja nekog strašnog zla? Ja virujen da bi ti imao razumijevanja i da bi pustio njegov penis u svoje dupe? Vjerujem u da bi se Aleksandar Vučić isto tako svjesno žrtvovao radi dobrobiti čovječanstva!!!
 
Imate li neki dobar savet kako da postupim?
Zezucka te i provocira...
Ako te poštuje neće te terati na nešto što ne želiš.
Da ne govorim da se i ne tiče nje lično tako sa je samo njen zezuckajući hir.
Taj tip verovatno ni on neće hteti... tako da vam je prevgovaračka moć jača...
Ako želiš četvorku samo napred...

Ja znam da sam isuviše konzervativan za to.
 
Upoznao sam jednu devojku koja je sve samo ne nevinašce. U nekom odnosu smo već mesec dana, ne bih to nazvao vezom, ali je svakako u pitanju jedan intezivan ljubavni odnos. Ona između ostalog preferira i žene, i tera me da imamo grupnjak sa još jednim parom. Uslov je ,,samo" da se ja ljubim sa tim likom i ništa više od toga. Šta da radim? Planiram da odbijem taj predlog ali ipak nisam načisto to da uradim. Imate li neki dobar savet kako da postupim?

P.S. Još samo da dodam da i ta moja ,,devojka" i ta druga zaista dobro izgledaju. :(
trazi joj da ti potpise i overi kod notara ugovor pod nazivom: tante za bupe...a u njemu nek pise da ces ti da zavalis njemu jezicinu do korena, a da ce ona tebi zauzvrat da lize yaya i q sledecih 6 meseci kad god zaistes, bili vi zajedno ili ne
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top