Šta da radim? +18

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@Cro_čvarak
и
@Jugoslav Čvarak

Шта је то са вама и чварцима?
Moj nick ima političku pozadinu, Jugoslav me krstio kolega s bivšeg foruma, a Čvarak je zbog islamofobije i antisemitizma, prevenstveno islamofobije, iako je antisemitizam u meni jači.
U biti ne volim nikoga tko nije bijeli, europski kršćanin, sve to u đuture.
Čak i Argentinci mi se gade, uzalud im bijela boja kože, kada imaju zlo mestizo srce.
Cro Čvarak je moj stari kolega forumaš, a zbog čega je uzeo taj nick, pretpostavljam da me trola.
 
Ako se tebi ne svidjaju muskarci i ako tebi nece biti prijatno da se ljubis sa muskarcem, zaiebi to. Ona ako je "normalna" devojka i ako joj je stalo do tebe, sigurno te neće terati da radiš nešto gde se nećeš osećati 100% prijatno. Otkači to.
A i što ona želi sa drugim parom i tako to? Nisi dovoljan ti?
 
Upoznao sam jednu devojku koja je sve samo ne nevinašce. U nekom odnosu smo već mesec dana, ne bih to nazvao vezom, ali je svakako u pitanju jedan intezivan ljubavni odnos. Ona između ostalog preferira i žene, i tera me da imamo grupnjak sa još jednim parom. Uslov je ,,samo" da se ja ljubim sa tim likom i ništa više od toga. Šta da radim? Planiram da odbijem taj predlog ali ipak nisam načisto to da uradim. Imate li neki dobar savet kako da postupim?

P.S. Još samo da dodam da i ta moja ,,devojka" i ta druga zaista dobro izgledaju. :(
Iživljava se. Kada ti se ukaže prilika a ti joj ga sevni u prdaru. :kafa:
 
možda da prestaneš ti nju da zivkaš, nego nek juri ona tebe? tu devojku? prebaci inicijativu na nju

takođe podeli možda dan-život na vreme kad radiš nešto svoje, i kad si s njom, nemoj da odbacuješ svoje "dosadne" poslove jer je ona zanimljiva, nego joj daj neko vreme a deo vremena radi nešto svoje. ok mislićeš na nju verovatno ali nekako kaži sebi da ćeš misliti na nju više kasnije, ili ćete se videti itd
pišem otprilike ne kao ekspert :D
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top