1. Мај као празник сатанизма

...

A evo gde Vucic danas (na Veliku sredu ) rituališe...ritualno zakopavajuci nesto u zemlju...:rtfm:

(pazi ti te Insta poze... @Jugoslav Čvarak a tek izjava kako ce nam stadion sa neandertalcima navijacima...kaze "poboljsati standard..." :dash:)

Screenshot-20240501-072521-Chrome.jpg



...
 
...

A evo gde Vucic danas (na Veliku sredu ) rituališe...ritualno zakopavajuci nesto u zemlju...:rtfm:

(pazi ti te Insta poze... @Jugoslav Čvarak a tek izjava kako ce nam stadion sa neandertalcima navijacima...kaze "poboljsati standard..." :dash:)

Screenshot-20240501-072521-Chrome.jpg



...
😡

Naravno si opet sve iskrivio.
Ne radi se o stadionu za huligane, već o stadionu na koji će roditelji sa svojom djecom dolaziti gledati dekomercijaliziranu verziju nogometa u kojoj je u prvom planu sportski duh i ništa drugo.


Belivukovim hapšenjem počela je dehuliganizacija srpskog nogometa, to je bio tek početak.
 
😡

Naravno si opet sve iskrivio.
Ne radi se o stadionu za huligane, već o stadionu na koji će roditelji sa svojom djecom dolaziti gledati dekomercijaliziranu verziju nogometa u kojoj je u prvom planu sportski duh i ništa drugo.


Belivukovim hapšenjem počela je dehuliganizacija srpskog nogometa, to je bio tek početak.

Ako donese zakon o ukidanju kladionica
A pre toga zakon o zabrani da kladionice budu sponzori sportskih timova
A pre toga zabranu reklamiranja kladionica...

Ali naravno sve to ne sme jer je to globalna sektaska agenda...kao i sav komercijalizovani fudbal i celi komercijalizovani sport...


...
 
kad god napišeš Januar, spominješ paganskog boga Janusa, Februar (fevruaris) je pomen paganskih žrtvovanja bogovima, mart je posvećen rimskom bogu marsu, april je paganski praznik aperire, Maj je naziv paganske božice plodova, juni je paganska božica Juno, Juli je po rimskom paganskom državniku Juliju Cezaru, Avgust je po rimskom caru Augustusu koji je imao titulu divi filius ili sin božji...
 
Ako donese zakon o ukidanju kladionica
A pre toga zakon o zabrani da kladionice budu sponzori sportskih timova
A pre toga zabranu reklamiranja kladionica...

Ali naravno sve to ne sme jer je to globalna sektaska agenda...kao i sav komercijalizovani fudbal i celi komercijalizovani sport...


...
E to za kladionice se slažem 100%.
 
ауторска
Ovde nisi ipak u pravu, Tihi. To što je neki iblisov sluga, Adam Vajshaupt, vođa satanističke sekte iluminati, rođen baš na ovaj dan nema veze sa Radničkim Ustankom, koji se odvio baš 1. maja, te se danas obeležava kao Dan Radnika i Rada. Imaj u vidu da je čedo Iluminata, Amerika, upravo surovo gušila i uništavala Pokrete za Radnička Prava. Imaj u vidu i da mnoge Slobodarske Države, koje se bore protiv iluminatske Amerike, recimo Venecuela, Kuba, Kina, pa čak i Rusija, obeležavaju ovaj dan kao Dan borbe za Prava Radnika.
Iluminati i masoni su buržuji i kapitalisti, Tihi, ne Radnička Klasa.

Inače, ja sam danas ovaj dan obeležio onako kako smatram prikladnim — radio sam sa familijom oko vinograda i po bašti onda smo malo zamezili, naravno posnu hranu jer je Post i još Velika Sreda.

Da sam vlast, inače, ja bih svakako zabranio taj krkanluk i opijanje za Prvi Maj, pogotovo kad je u toku Posta.
 

Back
Top