Kružni tokovi kao energetska čvorišta - Projekat 3 kružna toka kod TC Ušća kao projektovana "energetska mašina" tj ritualno mesto i središte

Šta imamo u bliskom okruženju!? Za one koji umeju da vide - tu je sam on - istera nam nos!
A gde, pitaju se naivni. Pa pogledajmo same linije i obrnimo ih za 90 stepeni u suprotnom smeru kazaljke na česovniku! Ne treba više - samo 90 stepeni u SSK- i šta dobijamo?
Dobijamo slomljeni luk, simbol G_O_T_I_K_E
220px-Cathedral_of_Amiens_front.jpg

Oni namazaniji bi sad već mogli da povežu stvari, ali neiskusan, pošten čovek ne zna da gde je gotika tu su -G_A_R_G_O_J_L_I ☝️👇
gargojl-cudne-statue-sp.jpg

A takodje i Papina kapa...

...
 
Idemo na sledeci crno-okultni kruzni tok...samo iz razloga jer tik do njega je ONAJ KOJI KONTROLIŠE MISLI...DAKLE DUŠE nazalost vecine Srba... = Pink satanista Žeks...
Dakle govorimo o kruznom toku kod Pink TV-a...kod glavnog crnog-okultiste...

Nije s goreg pomenuti i da taj kruzni tok svojim krakom ide ka Ambasadi Amerike, pa Izraela, Albanije... (bas te tri Ambasade u nizu...), te ka Belom Dvoru...

A da se tik do njega nalaze i bitne bolnice, kardio i porodilista...kad vec govorimo i o zivotnoj Chi energiji...

...
Grome, jel' se ti uzemljiš pravilno kad ideš preko kružnog toka ili svesno rizikuješ
 
Grome, jel' se ti uzemljiš pravilno kad ideš preko kružnog toka ili svesno rizikuješ

Prekrstim se pa sta Bog da...:cool::lol:

Pa nema tu sta...i ti i ja smo deo te "energetske mašine..."

Samo što ti i ja nemamo pristup njenom ezoterijskom koristenju...a neko drugi...ima...i vlada i upravlja masama worldwide...

...
 
Prekrstim se pa sta Bog da...:cool::lol:

Pa nema tu sta...i ti i ja smo deo te "energetske mašine..."

Samo što ti i ja nemamo pristup njenom ezoterijskom koristenju...a neko drugi...ima...i vlada i upravlja masama worldwide...

...
Reci mi šta osećaš kad prođeš preko kružnog toka neuzemljen, ima li nekog treperenja ili čudnih misli
 
U Kragujevcu je ovaj Chi Rho deo bar ocit:

75395436.jpg



...

odmah iza te grobljanske krstače, se nalazi OVO,
OKO , žiža sa sakupljanje energije...na DRUGOM kružnom toku

1710850079791.png



evo premotao sam...


U sretna vremena krstače su bile samo po grobljima i crkvama, gde im je i mesto
a sada ih postavljaju svuda...i ljudi nose oko vrata ne znajući kakvu KLETVU sebi bese o vrat!


a vidi tek OVE kružne tokove! xaxaxa!
kao krugovi u žitu!
ovo je štampana ploča za televizor!

1710850745353.png
 

Back
Top