1, 2, 3, 4, 5... BOOM!

Ja se ne solidarisem.
Nadam se da se sad forumski bes nece sruciti na mene.
Ako vam neko smeta ne morate da ga trpite.
A jako je ruzno da ga ovoliko pljujetes samo zato sto je dzangrizav i sto te je otkacio.
Postoje drugi nacini da se pokazu emocije.
BTW, sms je postao sredstvo uobicajene komunikacije.
 
Betty:
Ali pazi lika - došao bi na tearin posao da mu se odrade njegove najprivatnije stvari. Ja sam zapanjena bezobrazlukom.

Dobro jutro, dragi moji :)
Ma, ne bi taj nosorog došao na posao, čekala sam ga na prozoru stana da ga preduhitrim :D E, pazi, kad sam naučila da kažem "sad moraš da ideš kući", kvalifikovala sam se za najdžangrizaviju i najnamćorastiju ;)
 
S_K_V_O:
Ja se ne solidarisem.
Nadam se da se sad forumski bes nece sruciti na mene.
Ako vam neko smeta ne morate da ga trpite.
A jako je ruzno da ga ovoliko pljujetes samo zato sto je dzangrizav i sto te je otkacio.
Postoje drugi nacini da se pokazu emocije.
BTW, sms je postao sredstvo uobicajene komunikacije.

Ovo je komentar na prvi post?
Moram da objasnim neke stvari. Nekako, uspevam da se izborim sa svim tim glupostima koje mi se dogadjaju. Ne patim, ne plačem. Napišem pričicu da dam sebi oduška i da nekog zabavim. Jedini 'crnjak' je što su sve priče 'iz života' :)
 
Jok tear, to je komentar na "stoka", "govance", "kukavica", "kreten" i ostale termine kojima ste cascavale momka sa pocetka price.
Nije se odnosilo samo na tvoje postove, naprotiv.
To je bilo na prvih par strana.
Nisam mogla vise da citam temu, napisala sam odgovor i stojim iza njega.
Sad sam dovrsila citanje teme i vidim da su se strasti stisale i da ste presle na stipse, a tu sam vec i ja spremna da pljucnem. To je veliki greh kojim se krsi jedna od sedam zenskih zapovesti. :D
 
Stvarno, devojke, šta je sa vašim iskustvima? Da li ste imale "sreću" da upoznajete neke čudake "za formalin"? Mis'im, nemoguće da sam ja jedina ;) Postoji li u vašoj prošlosti neki takav "Severni vetar" (od koga ti se zaledi krv u žilama), "Mr Stipsa" (sumnjam da je potrebno objašnjenje), "Mr Svekrva" (zvoca kao što samo svekvrve umeju), ili neki drugi tip? Sumnjam da ste celog života sretale muškarce fine i dobre, "na ranu da ga priviješ" :)
 
imam, ali ih ignorišem - iz nehata. Ljubazna koliko moram (ako moram).
Ima kod mene neki firk, pokušavao da mi recituje poeziju na stepeništu :lol: Ključ je bio da n ereagujem kako bi voleo - da bi me ostavio na miru. Dakle, postavljala sam pitanja (a šta, a a kako :lol: ) umesto da mu laskam, i prestao je :P
Glavno je da mu rasturiš koncepciju 8)
( u stvari, jednom mi je pravip različite paprinate avione, to ej kul, ali to je bilo PRE nego što je zaželeo da mi recituje :P )


Znači, ako hoće da ti zvoca - pitaj ga kako mu je stara majka, raspituj se i deli mu savete

Ako hoće da dođe kod tebe , pitaj ga da te izvede na neko eXtra skupo mesto umesto toga
itd.


Ima jedan što komentariše kako sam se "popravila" blenući u moje obline napadno - nejga pitam kako su mu 2 odrasle kćerke :lol: (mislim, nije upalilo dok s enisam požalila nj.kolegi a ocu moje koleginice :D )
E, da - nije loše da mu staviš do znanja da te smara, a ako nastavi - da rastračaš kako te smara (poješće ga blam). Klinačka fora, ali radi 8)
 

Back
Top